Vairaki jautajumi par uztura bagatinatajiem.

Aizsāka karls 

Sveicinati.

1x ned. Trenazieri + 1reiz ned.baseins.
No rita vairak ogljhidratu, vakarpusee olbaltumu.

No uztura bagaatinaataajiem lietoju:
Tribulus testesteronu(dabigo kapsulas) , veikalaa teica lietot no rita.
Tuksha dusha lietoju.
Dienas kad netrenejos no rita sukalu izolats.
Uz nakti kazeina proteins.
Edu ik pec 3 h. Pa dienu medzu arii lietot kazeina proteinu piejauktu pie auzu parslam.

Vai testosterons tiesham jalieto agri no rita un vai to var lietot tukda dushaa?Esmu lasiijis ka to lieto uz nakti. Instrucijas diemzel nebija kaa lietot...
Ir ok ja pa dienu arii meedzu eest kazeiinu kopaa ar auzu parslam? Vai ari strikti noteikts
Ka kazeins tikai uz nakti?
+ amino biotech 2 reiz dienaa pa 3 tableteem. Ja treninsh, tad pirms.
Es atvainojos, 3x ned. Trenazieri.
izmet visus tos sūdus miskastē un tā vietā nopērc rīsus, griķus, auzu pārslas, kautkādu gaļu, svaigus dārzeņus.
un to visu močī iekšā kādas 4 reizes dienā. ja nesanāk pa dienu normāli paēst - vienkārši ierubī paku biezpiena.
+ nopērc aptiekā vislētākos krievu vitamīnus - undevits, vienu no rīta, otru vakarā.
un vispār, nāc uz zāli, Sandra noilgojās jau.
Es to visu jau eedu ik peec 3 h.

Es eju uz zalu.
Re: Vairaki jautajumi par uztura bagatinatajiem.
04.01.2014 10:03
Tribulus = testosterons? :D zbis :D
jams palielina testosterona līmeni asinīs, tiešām! Bet tik minimāli, ka ar to pietiek tam, lai Tu bik biežāk seksotu un labāk stāvētu. Ne jau muskuļu masas palielināšanai. Klausi vairāk torgašus ;)

Kapēc jāēd ik pa 3h? :o
Saskaiti kopējo kalorāžu ko Tev diennaktī vajag un apēd kaut viena reizē, ja spēj. Nevajag sevi mocīt ar ik pa 3h ēšanu. Nu jau ir pierādījies, ka tas tāds pats fufelis, ka apm ka no olām ar sirdi nomirs :)

Parējo Tev tests250 jau pateica :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Kads var kko vairak pastastiit par kreatiinu? Cik kaitiigs, kaa jalieto, ko isti dod?
Svars 78,8. Augums 1,80.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 23?
Ziņa: