Metāna kurss (tabletes)

Aizsāka papriks 

Metāna kurss (tabletes)
02.01.2014 23:12
Sveiki. Esmu 18gadus vecs un vēlos pamēģināt metāna kursu tabletēs - ( Malay Tiger 100tab.) Ko jūs domājat par šo firmu? Kā labāk lietot, ar ko kopā, ko ievērot kursa laikā? Pēc cik ilga laika varētu parādīties kkāds redzams rezultāts, ja varat tad lūdzu padalieties ar savu pieredzi.

Liels paldies,

Ar cieņu
Re: Metāna kurss (tabletes)
04.01.2014 10:00
Ņemot vēra Tavus jautājumus, nelieto labāk neko :D

1. metāns nav pareiza izvēle pirmai ķīmijai. Tavs sporta ārsts/endokrinologs paskaidros kapēc
2. visiem kas grib lietot hepatotoksiskus preparātus, iesaku parbaudīt aknas stāvokli un vienalga ko saka torgaši, jo viņiem ir ka tik pārdot ;)
3. pirmajam kursam - jo augstāks anabolais indeks, jo labāk...tātad stanazolols būtu labāks
4. lietojot ķīmiju - jāēd daudz labāk/vairāk nekā bez tās, jāguļ daudz labāk/vairāk/kvalitatīvāk, jātrenējas intensīvāk, bet neforsējot.
5. 18 gados vēl nav noformējusies endokrīnā sistēma un var iedzīvoties dažnedažādās blaknēs

protams, ka tas viss, nevienu nekad nav atturējis :D bet informācijai noderēs.

Rezultāti... metāns stradā uzreiz. Jau pirmajās dienās var dabūt pāris kg klāt uz ūdens aiztures (tūska) rēķina. Pēc kursa pāris dienu laikā, tieši tā pat, vairāki kg uzreiz ir nost. Par reāliem rezultātiem - tie atkarīgi no ta ka ievērosi režīmu/diētu, ka trenēsies, kāda ģenetika un kāda veselība. Tie nav paredzami. Tāpat ka nav paredzams, kā reaģēs Tavs organisms uz ķīmiju vispār.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Metāna kurss (tabletes)
04.01.2014 13:56
Metāns nebūs pirmais, jo pirms tam jau stanazolols tika lietots. Ar aknām viss kārtībā, ir pārbaudīts, nesmēķēju, nedzeru, ēdu veselīgi.

Ko sakat par to firmu? Ir dzirdēta?
Re: Metāna kurss (tabletes)
04.01.2014 15:34
Ar ražotaju viss ok, bet ja ir pieeja ņem Vermodje Naposim, personīgi es tam ticu vairāk. Bet arī Malay ir Ok.
Ja stanu lietoji ka pirmo, tad ja metāns ir ok. Neaizraujies ar devām. arī no 10-15mg dienā viss augs. Pa lielam uzreiz pēc metāna var arī to pasu stanu pieslēgt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Metāna kurss (tabletes)
04.01.2014 20:11
Domāju no sākuma sākt ar 2 tabletēm, respektīvi vienu no rīta un otru pēcpusdienā un pie tā arī pieturēties, pēc tam stanu paņemšu.
Re: Metāna kurss (tabletes)
04.01.2014 22:33
2 tabletes ir 20mg. Nē nu ja svars ir ~100kg tad lai augtu protams vajag 20 un vairāk mg dienā. Es pēc sevis vērtēju... ~90kg svars... 10-15mg dienā. Jo mazāk sevi indē, jo labāk. Pie kam Metans ir ļoti toksisks. Protams ne tik kā Oxymethalone. Bet tā...ja metāns nekad nav ēsts... receptori tīri... nafis lieki aizkakāt tos? Dari kā gribi, bet arī ar 10mg dienā būs pruha

Pa kādu cenu ņemsi Malay metānu?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 04.01.2014 22:34 by Mateus.
Re: Metāna kurss (tabletes)
04.01.2014 22:37
Nu labi, tad palikšu pie vienas tabletes dienā (10mg), netaisos arī vairāk viņas ēst, pa lēnam mēģināšu lietot un pareizi, ceru, ka nebūs pumpaina mugura un ģīmis uzpūties, kaut gan no 100tabletēm nekam tādam nevajadzētu būt, ja nu vienīgi tās neizrij vienā nedēļā :D

Ņemšu par 28eiro, nu kkur pa 20Ls
tests250
Re: Metāna kurss (tabletes)
06.01.2014 16:23
papriks, tu tak palasi cik metānam ir sadalīšanās periods. un no tā arī plāno. kāda jēga iemočīt tikai no rīta 10 mg, ja līdz vakaram jau būs 0. sanāks ka tests lēkās augšā-lejā nepārtraukti un viss, tukša organisma dročīšana. vajag censties vienu līmeni turēt. tāpēc dienas devu dali 3 daļās un moči no rīta, pusdienas laikā un vakarā. vai uz pusēm un tad no rīta un vakarā. un, protams, jāņem vērā, ka diez vai tajā poļu sūdā ir 10 mg, labākajā gadījumā būs puse tikai.
Re: Metāna kurss (tabletes)
06.01.2014 21:19
Ir tur viss ok ar devām, lai gan ir bijušas arī sliktākas partijas.
Vermodje ir labāks, jo ražo kā veterināriju, bet za to ta ir reāla, oficiāla ražotne nevis pagrīdes laboratorija.
nu tikai vienu 10mg devu nav ok, bet 2x5mg atliektiem galiem. Viņš tak nekad nav ēdis jamo. Beigs beigās kā es :D kad izrādijās, ka kaut kas iedzims nelabs un akna man tagad no paracetamola 300-400 ALS/AST :D Labāk lieku sprici uztaisīt...pa manam :) Bet nu katrs var darīt ka uzskata pareizi

Nezinu kādēļ puikas ap 80-90kg ēd metānu līdz pat 60mg dienā un spricē testu līdz pat 1.5g nedēļā... Vai nu pacietība par maz un gribas visu uzreiz, vai torgaši izskalo smadzenes.

20Ls nav ne lēti ne kosmos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
SVeiki, neesmu pagaidam keries klaat AS. 25/178/87, body fat 18,0%, gribu 10% dabuut lidz junijam, sakshu 1. aprili zhaveties, bet bail pazaudet muskulu masu un lidz aprilim gribas vel mazliet dabuut klat. no 1.sept pieturos pie uztura plaana (170OBV/320OGH) (bez prokja un dextrozes)
Bet rezultaati ir loti leeni un nak klat, kad lietoju kreatiinu un daudz amino.
Kad zhaveshos nemshu klat klenbuterolu, lai nenomestu muskulu masu un nenonaktu tur kur saaku.
Varbut ir verts padomat par pirmo AS un tomer panemt stanazu??
Re: Metāna kurss (tabletes)
09.02.2014 10:38
klenbuterols jau nu gan Tev nepalīdzēs nezaudēt masu. Dedzināt speķi jā. Daudz svīst, sajust aritmiju utt :D Laba manta, bet nez... kads vsp ir Tavs mērķis ilgtermiņā?

un ja ēdīsi tik maz proteīnu, tad arī nenoturēsi muskuļu masu. mazāk kā 1g proteīna uz kilogramu ir gaužām maz.
Ēd vairāk. VAIRĀK. Proteīnu skaiti tikai tik tāl, lai nebūtu par maz, tagad IR par maz. Ogļhidrātus skaties pēc tā cik ļoti aizaudz ar taukiem.
Un tīri pec formulām rēķinot... 87*0.18=15.66 <--tie ir Tavi 18% tauku. Vēl 8% nodedzināt būs apm 7kg ko dedzināt. Tātad ja izdosies nededzināt muskuļus, Tev palikt ap 80kg svara.

Man arī ir ~18% tauku, bet esmu sapratis, ka pie tik maza paša svara (~90kg) labāk ir tas pats Crossfit, lai nodeg speķis un trenējas muskuļi. Ja mērķis ir BB skatuve, tad protams savādāk un tad vsp es ieteiktu parunāt ar lielajiem Latvijas onkām

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Kko jauc, es uzņemu 170gr olbaltumvielu dienā, + treniņa dienās proteīns no rīta (35gr tīro obv) un pēc treniņa tikpat.
Ar diētu man viss štokos, sākumā ēdu 400gr OGH un iebraucu riepā, tpc tgd nolaidu līdz 320.
Ilgtermiņā mērķis nav kāpt uz skatuves, bet pamest sportu netaisos. Trenējos 5gadus, kopš septembra ar uztura plānu. Bet režīms nav gluži kā gribētos.. Strādāju arī pa naktīm..
Dedzināšu lēnām, 8 kg ne ātrāk kā divos mēnešos, tad redzēs.
lasīju, ka clens palīdz noturēt muskuļus..
Nesaprotu, kas ir nepareizi, trenējos 4x nedēļā, viss kā nākas, treniņi intensīvi un programma ir laba, bet rezultāti nāk klāt niecīgi.
Kā ar stanu?
tests250
Re: Metāna kurss (tabletes)
09.02.2014 22:04
XxXx, steroidi tev nepalīdzēs izžūt. ja jau ir vēlme žāvēties vasarai, labāk t3 vai t4 + kautkas no ķīmijas klāt, piem, 250 enantāta vai omnas reizi 4 dienās. un to visu uz kādiem 3-4 mēnešiem.
Un, 8 kg divos mēnešos ir 1 kg nedēļā, un tas nav lēni, tas ir ļoti ok. Pats savā laikā metu nost vairāk kā 40 kg pusgada laikā bez nekādas ķīmijas, tā kā, zinu par ko runāju.
Gribu ne tikai izzhut, bet vel kko klat dabuut, bet ir tikai 2 meneshi lidz zhushanai un negribu azaudet zhavejoties, kas nav reali, nometot 8kg.
Dir*aa to naturaalju buushanu :@
tests250
Re: Metāna kurss (tabletes)
10.02.2014 09:40
XxXx Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Gribu ne tikai izzhut, bet vel kko klat dabuut,
> bet ir tikai 2 meneshi lidz zhushanai un negribu
> azaudet zhavejoties, kas nav reali, nometot 8kg.

vienlaīcīgi žāvēties un audzēt nav reāli. vai nu viens, vai otrs. un nekāda ķīmija te nepalīdzēs.
Tests250

Negribu es reizee audzeet un zhuut.
Labi, sk, lkm nav istais forums kur kko jautaat.
Ar ķīmiķiem zālē vsp nav jēgas runāt, viena atbilde - masai metāns utt, suška stanazs, anavars utt, citu variantu šim spoirtam nav :D
Ja tomer izdomashu nemt stanazu apriilii,(tabletes), tad cik mg dienaa nemt un cik ilgu laiku??
Re: Metāna kurss (tabletes)
11.02.2014 22:16
Tu rasktīji:"Gribu ne tikai izzhut, bet vel kko klat dabuut," ...Tev atbildēja ĻOTI korekti, ka tas nav iespējams... bet pretim Tu atbildi:"Negribu es reizee audzeet un zhuut." un beigās vēl...te neesot īstais forums :)

1. šeit nak arī daži torgaši
2. šeit ir vairāki izbijuši un esoši sportisti, ka naturāļi ta ķīmiķi. Kačaki un ne tikai
3. ņemot vēra Tavu jautājumu par to - cik mg stanu un uz cik ilgu laiku ņemt... kādēļ Tu domā, ka 170g proteīna dienā, žāvējoties ir pietiekami? Nē nu varbūt Tu zirga devu ar BCAA mauksi...es jau nez.

Bet Tev ir reāli jāizvēlas - žāvēties vai augt...jeb ko Tu tur biji domajis ar frāzi - dabūt kaut ko klāt.

1kg nedēļā... tas nav lēni. Gucāns šķiet ap 20kg 3 mēnešos metās nost, bet tas ir PRO čuvaks :)

Starp citu, pie Gucana var tikt uz konsultācijām. Es pats labāk zinu A.Klevu. Pie tā es Tev droši varu vizīti sarunāt - starp citu Klevs ir specs par žāvēšanos. Kā arī nav tik dārgs. Vienīgi... neko savādāku Tev nepateiks, kā jau te dzirdēji.

p.s.
Kur Tu trenējies, ka Tev masai tikai metānu iesaka? Neticu ka kāds nopietns sportists to kā panaceju ieteiks. Klāt mest kursam var, ja akna ļauj, bet tā... nez. Es par metanu neesmu nekādā baigā sajūsmā. Pa manam labāk uz adatām, jo aknu mazāk čakarēs

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Sveiki, kur var iegādaties šos stanazolols un metanu?
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 8?
Ziņa: