1.nopietnais kurs

Aizsāka edgarsd 

1.nopietnais kurs
23.11.2014 21:52
Sveiki ko jūs sakat par tādu kombināciju ?

turinabol katru dienu 3x10mg
bold300 -1ml katru 3dienu
test e - 1ml katru 3dienu
Tas vis vienam mēnesim.

Paša svars 97kg 194cm dienā uzņemu 3100kcall plāns audzēt tīro gaļu ? trenējos vismaz 4x nedēļā

Ko jūs par to kombināciju sakat varbūt ktko pamainīt ?



Edited 1 time(s). Last edit at 23.11.2014 22:00 by edgarsd.
testo250
Re: 1.nopietnais kurs
24.11.2014 17:28
ja kurss ir uz mēnesi, tad šada kombinācija ir garām. tests-enantāts un bolds tev pēc mēneša tikai ieslēgsies, abi ir garie preparāti. un boldu jāņem vismaz 800 nedēļā, mazāk vinš nestrādā.
vispār jau, priekškam izgudrot kautko jaunu? pliks metāns, vai pliks tests, vai tests+metāns. lēti un efektīvi.
Re: 1.nopietnais kurs
24.11.2014 17:56
ok tad ņemšu vēl vienu mēnesi tā nav problēma.
Testo250 ko tu zini vispār par Bolu ka saki jāņem 800 nedēļā ? tas ir ahujena daudz :D
testo250
Re: 1.nopietnais kurs
24.11.2014 18:35
edgarsd Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Testo250 ko tu zini vispār par Bolu ka saki
> jāņem 800 nedēļā ? tas ir ahujena daudz :D

un ko vispār dod bolds? ja bez tukšas teorētiskas diršanas, bet no savas praktiskās pieredzes? tukša naudas izmešana.
"ahujena daudz" tas izskatās špricē, kad boldu vien jāmočī 2-3 kubikus vienā reizē, un plus vēl citas lietas arī nāk klāt.
Re: 1.nopietnais kurs
24.11.2014 18:42
varu paņemt sustu bold vieta bet ta man nevajadzētu testu !
SB
Re: 1.nopietnais kurs
19.12.2014 09:17
testo250 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ja kurss ir uz mēnesi, tad šada kombinācija ir
> garām. tests-enantāts un bolds tev pēc mēneša
> tikai ieslēgsies, abi ir garie preparāti. un
> boldu jāņem vismaz 800 nedēļā, mazāk vinš
> nestrādā.
> vispār jau, priekškam izgudrot kautko jaunu?
> pliks metāns, vai pliks tests, vai tests+metāns.
> lēti un efektīvi.


Tu tiešām salīdzini pussabrukšanas periodu enantātam un undekanoātam (populārakais bolda esters, protams ir arī īsā versija, bet nav populāra tāpat kā nandronola dekanoāts un nandronola fenilpropionāts) ?
Enantātu es galīgi neskaitītu pie garajiem esteriem un točna nebūs jāgaida mēnesis kamēr viņš iepērs, starpcitu, par frontload esi dzirdējis, tieši šo izmanto lai nebūtu jāgaida tas superilgais laiks lai preperāts asinīs uzstakotos.

Runājot par ""ahujena daudz" tas izskatās špricē, kad boldu vien jāmočī 2-3 kubikus vienā reizē, un plus vēl citas lietas arī nāk klāt." - standarta koncentrācija boldenonam 200mg/ml, ja Tu saki 3 kubi vienā reizē=600mg , tad Tu laid boldu vienreiz nedeļā ? Un lūdzu, runājot lietojiet mērvienību mg nevis ml (kubi), prepiem ir dažādas koncentrācijas, takā tie ml nesū*** nenozīmē.
Re: 1.nopietnais kurs
21.12.2014 20:03
Bolds nav deka, kas no 200mg/ned strādā. Man no 400mg nedēļā tur tads knaps pirdienas vien sanāca. Pilnīgi piekrītu par 800mg.
800 nedēļā toč pietiks, bet nu jā.. 8-12 nedēļas es taisītu. Labak jau 12, jo veselības čakars vienāds, progress gan ne.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
SB
Re: 1.nopietnais kurs
21.12.2014 22:27
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bolds nav deka, kas no 200mg/ned strādā. Man no
> 400mg nedēļā tur tads knaps pirdienas vien
> sanāca. Pilnīgi piekrītu par 800mg.
> 800 nedēļā toč pietiks, bet nu jā.. 8-12
> nedēļas es taisītu. Labak jau 12, jo veselības
> čakars vienāds, progress gan ne.

8 nedēļas boldam pa maz, pārāk garš esters (protams ja runa neiet par īso), personīgi es boldu kā tādu nelietotu vispār tīri dēļ price/performance attiecības, ja ņemtu tad 12-16 ned. Nepatīk arī tas ka sabiezina asinis, līdz ar to problēmas ar spiedienu kas jau tāpat liek sevi manīt, bet protams var jau aspirīnu pieslēgt, bet nu man tik un tā tas neliekas čakara vērts. Bolda vietā, masinieka kursam labāk NPP vai vnk standarta DEKU, uz suškas tren-ace.
Re: 1.nopietnais kurs
21.12.2014 23:04
Standarta dekas vietā es laikam tomēr ņemtu NPP
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 9?
Ziņa: