Masas audzēšanas preperāti

Aizsāka Silsis 

Man 20 gadi, atsāku iet uz svaru zāli augums 182, svars 73, iesāku metānu, tas bija vairāk takā tāds izmēģinājums, kurš īpaši neiet pie sirds dēļ dzirdētā, ka tas ir viens no sūdīgākā, kas var būt.
Ko varat ieteikt muskuļu masas audzēšanai? Un no kā pirkt?
Re: Masas audzēšanas preperāti
12.01.2015 09:50
1. ja esi jau palietojis metānu, receptori jau ir pabaroti
2. to cik labs vai slikts TEV ir metāns, es pateikšu kad nopublicēsi te savas ALAT/ASAT/GGT analīzes pirms un pēc kursa ;)
3. ķīmiķot pēc dzirdētā...tas ir psc... ;)

Es Tev varu ieteikt labāko no labākā kas vien var būt... rīsi, vistas fileja, biezpiens, darzeņi, miegs, treniņi.

Lai kaut ko ieteiktu, atkal jau... kāds ir Tavs endokrinoloģiskais stāvoklis, slimības vēsture, dienas režīms, ēšanas režīms.

P.S.
ķīmiķojot - režīms ir jātur daudz stingrāks nekā to nedarot. Citādi, organisms Tev to nepiedos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Sāksim ar to, ka lai vispār kko sāktu lietot Tev ir jābūt kkādai sajēgai par pašiem pamatiem.
1.Ko lietot un kādā nolūkā (masa,suška,spēks,izturība utt)
2.Cik ilgi un ar kādu mērķi (ja sagatavoties pludmales sezonai, tad neieteiktu Tev vsp kko pat sākt lietot)
3. Šis ir ļoti svarīgs punkts, ja tomēr nolemsi kko lietot, tad uzzini laicīgi par blaknēm un kā ar tām cīnīties. Pamata sajēgu kā turēt normā estradiolu, prolaktīnu. Ko darīt ja (kautgan drīzāk jāsaka KAD, jo šī blakne agri vai vēlu parādīsies ja daudzmaz normāli kursosi) parādīsies gyno (ginekomastija, vari googlē pačekot). Kādus AI un DA (aromatāzes inhibitorus un dopamīna agonistus) lietot, kur tos dabūt un vai varēsi vispār dabūt, jo kad jau blaknes parādīsies un tikai tad sāksi meklēt kā ar to cīnīties, pa to laiku jau var ielaist.
4. Neaizmirsti arī to ka pat ar samērā vieglu kursu vari uzkārt savu endokrīno sistēmu un būs atlikušo dzīvi jādur tests. Iespēja maza, bet tāda pastāv.
5. Ja izmantosi parasto pieeju Kurs - PKT (pēckursa terapija) un tā uz riņki tad noskaidro arī kādi preperāti jāizmanto un kā jāizmanto PKT.
Apdomā un apsver visu, jo ja Tu pilnībā bez saprašanas kko na šaru darīsi, tad principā Tu esi idiots. Tātad apsver plusus un mīnusus un izlem vai esi tam gatavs, vai esi gatavs visiem riskiem. Kā arī noskaidro ko, kā un cik jālieto, tas ir ļoti svarīgi.
Re: Masas audzēšanas preperāti
21.01.2015 14:25
Es uzskatu, ka arī PKT jātaisa tikai tad, ja analīzes uz to norāda.
Man 2 PKT tikai ir bijuši, lai gan kursi daudz vairāk
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 10?
Ziņa: