Labdien ! Pēc endoskopijas izmeklējumiem konstatēja , ka no kuņģa iet augšā skābe, jo kardija pilnībā neslēdzas! Ārsts teica, ka nevar taisīt saliekšanos jeb vēdera preses vingrinājumu. Aizrunājos par citām lietām un tā arī vairāk par to nepajautāju . Kādus vingrinājumus tad drīkst un nedrīkst taisīt pie šādas diagnozes ? Un no vēdera preses vingrinājumiem PILNĪBĀ jāatsakās vai tomēr ir kādi nekaitīgi vingrinājumi.. jo ļoti žēl bija to dzirdēt, kā reiz pēdējā laikā daudz piestrādāju pie vēdera preses.
Re: Kardija neslēdzas - vingrinājumi ?
21.05.2015 11:28
JA NAV DZIMUMS,VECUMS,AUGUMS, SVARS, MAN KLUSĒ.Tas ir tik elementāri. Cienīsim viens otru. Kas runā ar koku,sienu vai tukšu gaisu? Tikai šarlatāni-ekstrasensi.
Re: Kardija neslēdzas - vingrinājumi ?
30.05.2015 00:11
Nu davai Mazdakteri... pastāsti tagad man ... ko maina vecums šajā gadījumā? :D
Pazīstu vairākus cilvēkus ar šo diagnozi... no 14-50 gadu vecumam... visiem viss viens... Tev kaut kas revolucionārs zināms? Atklāj lūdzu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kardija neslēdzas - vingrinājumi ?
02.06.2015 16:07
Mēs, cienījamais, neatbildam caur trešajām personām.Katrs gadījums ir individuāls. Man daudz ko izsaka prasītāja vecums,svars, augums un dzimums. Ja tas tev neko neizsaka, tad tā nav mana vaina.Vēl klāt dzīves stils, fiziskās slodzes. Tāpat arī padomi. Jo vairāk variantu , jo labāk. Vienas patiesības nav.Izsmeļošu atbildi var dot tikai ļoti pieredzējis gastroenterologs.Pie tam tikai klātienē. Nekad caur trešām personām. Nemaz nerunājot par agresīviem sarunu biedriem.
Kāpēc mēs sabiedriskajā telpā esam tik agresīvi? Es cenšos agresiju neatbalstīt. Mieru cienījamais.
Lai saprāts
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 5?
Ziņa: