Sāp zarnas skrējiena laikā

Aizsāka Veronika* 

Labdien!
es- sieviete 22 gadi, 56 kg, 168 cm, ik pa laikam skrienu īsus gabalus, līdz 5km. Šorīt pēc 2 nedēļu pārtraukuma devos lēnā skrējienā, kas aprāvās no sāpēm labajā pusē zarnās- vai tajā apvidū. Tā noteikti nebija tā vieta, kurā krājas "ekstra gaiss", ko šad tad neapdomīgi skrienot mēdz just.
Bija vēlme stipri salikties, taču lēnām turpinot iet centos nomierināties un tikt atpakaļ uz mājām. Ar laiku šīs sāpes atlaidās,tad nedaudz atkal uzvirmoja, bet tiekot līdz mājām viss jau bija kārtībā.

Kāds varētu būt iemesls šādām sāpēm? Vēdera izeja man ir normāla un regulāra, arī mēnešreizes vēl netuvojas- esmu uz tabletēm.
Jauku dienu!
Re: Sāp zarnas skrējiena laikā
23.04.2015 09:58
Ja tās ir sāpes labās puses pakrūtē, tad runa varētu būt par asins spiedienu āknu asinsvados. Ja nemaldos, vārtu vēnas sistēmā. Bet varu kļūdīties. Skaitās, ka tas ir raksturīgs maz trennētiem cilvēkiem.

Jā sāpes ir vidu vai lejā, tad runa varētu būt par resnās zarnas vai aklās zarnas piedēkļa iekaisumu.

Ja sāpes ir lejā, aklās zarnas piedēklis vai olnīcas.

Iespējams, ka augšupejošā zarna ir pilna un skrienot veidojas hidrauliskais trieciens kas ar laiku izraisa spazmas un sāpes.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tātad vislabāk doties pie ģimenes ārsta vai censties kaut kur citur izmeklēties, analīzes nodot?
Re: Sāp zarnas skrējiena laikā
23.04.2015 11:46
Nu, ja citu ideju nav tad sāc ar ģimenes ārstu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sāp zarnas skrējiena laikā
21.05.2015 11:26
Ar sievietēm ir visai sarežģīti. Ir jāapseko ģ.ārstam. Te domāta apskate ,anamnēze un asins-urīna analīzes. Tad ginekologs.Man aizdomas,ka zināma loma ir mazajam ķemeņa svaram. Iekšējie orgāni nav apvalkoti pietiekoši ar tauku kapsulas aizsargkārtu.
Lai veiksme.
Re: Sāp zarnas skrējiena laikā
30.05.2015 00:12
Nu ja... pie šāda auguma jāsver 90... mazāk nav normāli :P :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 18?
Ziņa: