Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(

Aizsāka Bembijs 

Sveicināti!!!
Man ir 17 gadi un es sveru tikai 62kg. Mans augums ir 1,76m. Esmu ļoti tievs un kaulains. Ko es varētu darīt lai pieņemtos svarā vismaz līdz normai? Ēdu es arī diezgan maz jo nevaru daudz ieēst...nezinu kāpēc. Varbūt vaina ir tajā ka es smēķēju no 15 gadu vecuma, bet es jau iepriekš biju tievs. Man bieži ir ļoti liels nogurums un spēka trūkums, it īpaši no rītiem. Ko man darīt???
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
20.01.2016 11:22
Droši vien prātīgi būtu sākt ar smēķēšanas atmešanu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
20.01.2016 15:00
Ēdu maz... esmu tievs... nevaru ēst daudz, gribu būt liels...
mnjamz...:" branch of philosophy concerned with the use and study of valid reasoning" ar šo būtu jāsāk...

Smēķēšana tik daudz to neietekmē, lai gan izraisa vispārēju organisma intoksikāciju utt... imunka attiecīgi strādā pie sūdu satīrīšanas, ta vieta lai pēc treniņa (!) atjaunotu muskuļus.

1. kāds ir Tavs treniņu režīms?
2. Kāds ēšanas režīms un cik kcal dienā apēd?
3. kāds ir miega režīms?
1. Netrennējos sportazālē, bet kopš pagājušās pirmdienas sāku nodarboties ar "workout".
2. Ēdu apmēram 2-3 reizes dienā. Uz kcal neskatos, bet tgd sākšu to darīt.
3. Ar miegu man gan ir problēmas. Bieži vien nevaru aizmigt un tad aizmiegu tikai uz rīta pusi. Dažreiz sanāk negulēt vairāk kā 24h. Un tad ejot gulēt aizmiegu uzreiz un noguļu ļoti ilgi.
Un drīz vien jau smēķēšanu atmetīšu. Izlasiju internetā kā to izdarīt ļoti viegli.
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
23.01.2016 15:06
Sāc ar režīma sakārtošanu. Tu nevari iedomāties cik ļoti daudz ko dod sakārtots režīms. Sāc ar to ka celies un ej gulēt daudzmaz vienā laikā. Pamosties, ieēd brokastis. Brokastis ir ļoti ļoti svarīga ēdienreize. Vari sabāzt brokastu ēdienkartē daudz ātros carbus, kautgan ja esi skalu bunte tad drošvien vari viņus likt arī pusdienās un vakariņās.
Pārej uz vismaz 4 ēdienreizēm. No bulkām paliksti speķains, kvalitatīvs svars nāk no kvalitatīvas pārtikas. Ēd makaronus, kautvai pelmeņus kkādus. Biju atradis kkādus "pilsētas pelmeņus", barojoši un bija maz tauku, 4,5gr uz 100.
Taisi tās 4 ēdienreizes arī daudzmaz vienā laikā. Kad es pats sēdēju uz cut diētas tad ēdu ļoti bieži. Man jau organismam pašam radās bada sajūta ik pa 3h, novirze bija 10-15 min. Sagribējās ēst un jau zināju ka ir pagājušas 3h, +-10 min :)
Nogurums drošvien arī ir dēl sliktas pārtikas, pietrūkst makrosi un vitamīni/minerāli. Tātad kas Tev būtu jādara lai situācija labotos.
1) izveido normālu dienas režīmu
2) ēd kvalitatīvu pārtiku
3) vari aptiekā paņemt kādus labus multivitamīnus
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
24.01.2016 10:44
Ir tādi "reālie pelmeņi"
Kad tos novasra ūdens taukains salīdzinoši maz. Nav lēti, bet ēdot jūt ka norm gaļa iekšā.
Nu vai arī jātaisa uz pasūtījumus, to es arī praktizēju.
Paldies :)
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
26.01.2016 19:45
Bet man radās jautājumi:
Kāds Bembijam ir dienas režīms, ja vakaros nevar aizmigt un no rītiem nevar piecelties?
Vai mācies? Dienas skola? Vakarene? Kā nāc no skolas mājās, tā uzreiz pie datora un tur paliec līdz gulētiešanai?
Ja ir apmēram tāds dienas režīms, tad nav brīnums, ka vakarā nevar aizmigt un no rīta tik miegs nāk... Tad, protams, no rīta cilvis ir vārgs un noguris. A ēst negribas tāpēc, ka fizskās slodzes nav.
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
26.01.2016 19:58
Hm.. nu tas protams, ka ir loģiski... man lielākā apetīte ir pēc pietupieniem un tjagas :)
Par datoru utt... es iesaku kādas 3h pirms gulētiešanas nēsāt dzeltanas brilles. Nopietni. Lai aktivizējas malatonīna izstrāde.
Es lietoju šo te produktu. [te bija kaut kāda bezjēdzīga mēsla reklāma]
Ir protams pašam kaut kas jādara, bet vispār esmu pārsteigts par rezultātiem,
jo iepriekš man vispār nebija nekādas muskuļu masas. Normāls ķermenis, un
tikai, bet tagad pēc visu trīs mēnešu lietošanas ir rezultāts! Varbūt tev arī noder.



Edited 2 time(s). Last edit at 01.02.2016 13:10 by Mateus.
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
04.02.2016 01:02
Stiprais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es lietoju šo te produktu.
> Ir protams pašam kaut kas jādara, bet vispār
> esmu pārsteigts par rezultātiem,
> jo iepriekš man vispār nebija nekādas muskuļu
> masas. Normāls ķermenis, un
> tikai, bet tagad pēc visu trīs mēnešu
> lietošanas ir rezultāts! Varbūt tev arī noder.

:D gan jau bija kkāda sūda proteinčuka reklāma :D
Ja pietiet no farmas puses šim jautājumam tad apetītei palīdz bolds. Vai peptīds ghrp6 kas ceļ ghrelīna līmeni un tādējādi vsp rodas drausmīga bada sajūta. Ir protams arī citi preperāti, bet par tiem man bail šeit izteikties :D kāds var būt tik apdāvināts un vēl ķersies klāt...
Kkādi fufeļproteīni nepalīdzēs. Ja cilvēkam vnk negribas ēst viņš vnk normālas pārtikas vietā ierīs to kokteili UN ? Un pēctam vairs negribēs normālu pārtiku jo būs pilns kuņģis ar fufeli. Un ja godīgi tad normāla pārtika >> uztura bagātinātāji.
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
04.02.2016 01:04
Nē vīņš tur kaut kādu hype reklāmēja. Tos ko afileiti tirgo.
Apetītei no latviešu receptēm - apiņu "tēja" :)
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
15.02.2016 20:34
Tavā vecumā ir adrenalīna-testosterona pāruzbudinājums. Tāpēc smēķi būtu jāmet nost. Jo smēķis satur nikotīnu,kurš "izsit " no virsnierēm adrenalīnu.Pēc 15:00 nevajadzētu lietot neko kofeīnu saturošu.
Te labi speciālisti iesaka sakārtot dienas režīmu. Tas ir, miegs ir augšanas (muskuļu, kaulu), imunitātes stiprināšanas un toksīnu izvadīšanas periods. Arī uzņemtās mācību vielas "nolikšanas"tālajā un loģiskajā atmiņā.
Miegam jābūt pilnvērtīgam, klusumā,tumsā un drošībā.Izvēdinātās telpās.
Jāpalasa par olbaltumu (proteīnu) ,ogļhidrātu, tauku un mikroelementu nozīmi organismā.Ja nevar daudz ieēst,tad spiest nevajag. Vienkārši, ēdam biežāk. Izslēdzam stresus,kuri nomāc apetīti.Smēķēšanu es salīdzinu ar kārtīgu noslānīšanu ar nūju. Tikai bez bailēm un sāpēm. Tagad iedomājies,ka tevi 3-5 x dienā kārtīgi noslāna ar nūju. Vai tev būs svars? Vai tev būs laba imunitāte? Vai tev būs labs miegs? Testosterons un adrenalīns to visu pasliktina. Pēdējie divi ir dabīgs process,kuru nevajadzētu mākslīgi uzbudināt. Tas ir nikotīns, kofeīns,sāpes un citi mākslīgie biostimulatori.
Lai miers un sapratne.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.03.2016 09:47 by Mazdakteris1.
Re: Esmu tievs un kaulains. Palīdziet!!! :(
15.02.2016 20:57
Te jau iepriekš rakstīja ka ietekmē. Smēķēšanas pārtraukšana tiešām var piepalīdzēt uzņemt svaru. Muskuļi arī dzīvīgāki. Ēstgriba uzlabosies, varēs vairāk ieēst. Miegs labāks.
Kofeīns pats svaru nemazina, ja vienīgi uz dehidratācijas rēķina. Tikai ar kafijošanu nodzīvoties līdz tai pagrūti. Ja normāli dzer ūdeni.
Ir cita lieta, ja jauns un sprauns, neslimo, tad kofeīnu labāk vispār nevajag. Pa to naudu ēdamo var nopirkt, jaunam no tā 10000* lielāka jēga kā no kofeīna.

Enerģijaa dzērieni gan vairāk dehidratē kā kofeīns, tur ne tikai to lej klāt. Labāk nevajag, svara uzņemšana no tiem bremzējas.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2016 20:59 by smail.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: