Pct pēc kursa/dalīšanās ar pieredzi.

Aizsāka SourBIll 

Pct pēc kursa/dalīšanās ar pieredzi.
04.02.2016 02:16
Tātad priekš intro, lietoju ķīmiju nonstop 2 gadus. Metode - cruize & blast. Tiem kas nezin ko tas nozīme- tas ir tad kad atsevišķi kursi ir savienoti ar "tiltiņiem", cilvēcīgā valodā runājot ar periodiem kuros iet uzturošā deva lai nezaudētu rezultātus, bet nebūtu jākāpj arī nost, standartā tiltiņos gāja test e 250mg/w.
Izdomāju ka laiks domāt par bērniem un nokāpu nost. Pusgadu jau esmu nost, dabīgā testa līmenis joprojām surpressed un ir ~2. Fsh un lh ir pie apakšējās robežas bet normā. Un tas uzskats ka nevar dabūt bērnus :D Total bullshit. Tagad jau no personīgās pieredzes un spriežot pēc paziņu rezultātiem, pat pēc diezgan ilgas nepārtrauktas aas lietošanas, hormonus var savākt atpakaļ normā 6-12 mēnešu laikā. Visas tās muļķības kuras es pat neiešu uzskaitīt ir vnk cilvēku nezināšana un nekompetence attiecīgajā jautājumā.
Re: Pct pēc kursa/dalīšanās ar pieredzi.
04.02.2016 09:38
Es tomēr tik viennozīmīgi neapgalvotu.
Man gan arī meita pieteicās tad kad es it kā (pēc teorijas) vel biju sterils. Praksē notika savādāk :)
Tāpat arī es zinu vairākus cilvēkus, kuri tāda 2 gadu cikla vidū uztaisa bērnus...tā vienkārši gadās.
Bet tomēr viss ir individuāli. Ir tak tādi, kuri paskatas uz omku un viņiem jau gyno :D

Bet jā.. viens te forumā ir.. "profesionālis", kurš visu laiku dzen kaut kādu nepamatotu demagoģiju :)
SourBIll, tā arī nesapratu no tava teksta - tiki pie bērna?
Re: Pct pēc kursa/dalīšanās ar pieredzi.
04.02.2016 23:08
Nu es ta sapratu ka jā... un tagad gaida kad iesim pie viņa ar konjak...sorry.. ar deku un proteīna bundžu raudzībās :D
Re: Pct pēc kursa/dalīšanās ar pieredzi.
06.02.2016 09:45
Tiku tiku. Nevaru sagaidīt kad tikšu uz trena atpakaļ :D Esmu jau noresnējis kā ruksis.
Jā Mateus, zinu par kuru "profesionāli" Tu runā. Pēc viņa domām ir brīnums, ka neesmu visus kaimiņus apslaktējis un šašlikā pārtaisīji... Daži pamanās būt tumsoņas arī šajā gadsimtā :)
SourBIll Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tiku tiku.


nu ta padalies ar tautu - cik ilgi un ko lietoji lai viss atjaunotos. gan jau vēl kādam būs aktuāli izlasīt reāli strādājošu shēmu.
Re: Pct pēc kursa/dalīšanās ar pieredzi.
18.02.2016 22:06
Mazliet arī kļūdījos, bet nu ja vajadzēs otreiz tad zināšu. :)
Principā pirms vēl visa farma bija no organisma ārā sāku ar HCG. Kopā izmočīju 20,000-30,000IU (precīzi neatceros cik man tur bija). Pirmos 10,000 laidu pēc shēmas, 2,500IU katrā šotā katru otro dienu, pārējos laidu pa 500-1000IU dienā. Kad farma bija izgājusi lietoju tamoxu un clomid. Tamox 20mg dienā, clomid pa 50mg, respektīvi pa tabletei katru. Clomīdu izgrauzu paciņu, tamoxu kādu mēnesi lietoju varbūt mazliet vairāk. Ik pa kādām 2-4 nedēļām taisīju pārbaudes. FSH un LH no 0.1 pacēlās uz 2.9-3.0... Zemu, bet pietiekoši :) Lai nu kā, tamoxu bija jādzer ilgāk un klomīdu arī. Būtu ņēmis clomīdu vēl paciņu un tamoxu lietojis vismaz 3 mēnešus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 16?
Ziņa: