"Aptiekas farma" cīkstoņiem

Aizsāka che 

Labs vakars!
Nodarbojos ar boksu, gribu uzlabot rezultātus. Spēkā, ātrumā, izturībā, agresivitātē. Muskuļmasai ne tik ļoti. Zinu, ka daudzi uzreiz ķeras klāt pie smagās artilērijas. (Piem. stanazols) Kā arī daudzi kulturisti "sēž" uz bezrecepšu medikamentiem, bet tas laikam ir "otkata" periodā.
ru-netā ir kkāda informācija, bet nekā daudz. Interesē tieši bezrecepšu medikamenti. Saprotu, ka rezultāti nebūs tādi kā no dopinga, bet cik ir lasīts, tie paši testoterona būsteri arī nekādu efektu nedod un ir tikai dārgāki, nekā nopērkot tādu pašu sastāvu vnk aptiekā.
Padalaties ar informāciju, ja kāds kko zin. Paldies
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
18.02.2016 19:37
stanazolols ir patiesība pats maigākais... nevis smagā. Smaga ir metāns piemēram... nu vai oksimetalons...stanazololu var arī kaut 50 gados lietot...ko nepateikt par omnadrenu utm.

Testosterona būsteri aptiekā? :) Tribestan. Tas pats Tribulus kas sporta bodē, bet 3x dārgaks :D
Kurš tādas lietas stāsta, ka aptiekā lētāk??? Aptiekā vienmēr būs dārgāk.

Un neko ta arī nesapratu - ko panākt vēlies?
Agresivitāti nu gan nedabūsi no steroīdiem... lai gan paprasi Mazdakterim.. viņš zina tādus, no kuriem par slepkavām kļūst :D
Steroīdi izturību nevairo... tikai pakārtoti... tas pats metāns veicina ari eritrocītu izdalīšanos, bet nenozīmīgi lai kaut ko baigi iegūtu. EPO gan to veicina...pamatīgi.

Nezinu ko Tu sauc par otkatu? PKT? 100% visi PKT preparāti ir recepšu.

Boksā... viss atkarīgs no mērķa... ja gribi visu kopa uzlabot.. nav tadu brīnumzāļu... 1. daudz gadu treniņš 2. dažāds pareizs uzturs 3. ķīmija kura nepiedzen ar ūdeni. Tāda ir daudz un dažāda. Bet praktiski viss būs underground.

Aptiekā nekā nav.. gandrīz... omnadrens, sustanons, tamox... arimidex... HCG... insulins... kaut ka tā... bet visi UB aptiekā būs daudz reizes dārgāki kā sporta bodē.
O, no Tevis arī gaidīju atbildi! :) Brīnos, ka pēc tik daudziem gadiem vēl joprojām atbildi šeit uz jautājumiem. Atceros pirms gadiem 8 te uzdevu daudz dažādus jautājumus, bet tas gan bija saistīts ar "kačāšanos" un tad arī biji te bieži sastopams. :) Kas Tevi tā motivē te gadiem ilgi uzturēties un palīdzēt cilvēkiem ar padomu, ja drīkst jautāt? Parasti nekas tāds nav sastopams :) Tas tā.

Par tādām lietām kā stanazols es tiešām neņemos neko spriest, jo neko no tā nesaprotu, ar vārdu "smagā artilērija" es biju domājis vnk visu kas nav nopērkams brīvā veidā un skaitās kā aizliegtā viela sportā.

Nu, Krievi vismaz, par otkatu, cik man saprotams, sauc periodu, no viena kursa beigām līdz nākamā kursa sākumam. Kad itkā liela daļa no uzaudzētā iet mīnusā. To sauc par otkatu. Un Otkata periodā tiek lietoti kaut kādi aptiekas preparāti, kuri palīdzot daudz maz noturēt to uzaudzēto.

Panākt es vēlos to ko arī uzrakstīju. Spēks, izturība.. Bet pagaidām neko no aizliegtā. Tāpēc arī prasīju, vai kāds kko zin par bezrecepšu medikamentiem, kas var to kaut drusku uzlabot.
Par agresivitāti runājot, liels testosterona daudzums tak vairo agresivitāti? It kā. Cik ir lasīts.
Runājot par tiem testosterona būsteriem - https://www.youtube.com/watch?v=ti_ZlbMuhNg (no 30sek - 2min) man liekas lieliski tiek izstāstīts par to, ka sportpitu var aizvietot ar aptiekā nopērkamiem preparātiem, vienkārši tos savienojot. ZMA skaitās testosterona būsteris. Un sanāk lētāk.

Tepat mūsu internetā ir lasīts, ka grib aizliegt mūsu pašu Mildronātu, kuru aktīvi cilvēki lieto sportā.
Ar Tamox ir domāts tamoksifēns? Ja jā, tad lasīts, ka viņš labi paceļ testosteronu. Līdz 80%, neviens testosterona būsters nepacels tik daudz.
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
18.02.2016 22:15
Mateus, Tu laikam aizmirsi par halotestu ;) Šis preperāts no AAS klāsta principā tiek izmantots pārsvarā ciņas sportā un tur kur pieaugums muskuļu masai nav vēlams. Dod tīri spēku un agresiju, laikam bij līderis no visiem prepiem tieši agresijas došanas ziņā.

Stanazols tiktiešām nav smagā artilērija. Stanītis ir viens no maigākajiem, ar viņu parasti niekojas tie kas tikko sāk atklāt sev šo sfēru. :>
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
19.02.2016 00:46
Pareizi... ir vēl halotest. Pats noturēju plauktā nepamēģinot. Mani sabiedēja baumas, ka padara agresīvu. Bet nu vairs neticu īsti, ka farba kādu padara agresīvu, ja tas tāds nav jau no sākuma. Būtu jāpamēgina vsp kādreiz..lai ziu teikt 100% :D

tamox jā tamoksifēns. Tikai jams neceļ testosteronu. tad sievietes ar krūts audzējiem, ātri bārdu ataudzētu ;) Prepam ir pavisam cita iedarbība.

Nekas mani nemotivē :D Patīk man šī tēma un viss :) Pats gan ļoti maz ar to nodarbojos vairs.

Mildronāts jau vairāk "enerģijai"... es tā esmu mundrāks, bet ne vairāk... 250mg kapsulas bez receptes, 500mg ar recepti. grams dienā man dod pacilatību. Bet es viņu lietoju pamīšus ar pramiracetamu. Ne sportam. Smadzenēm :)
Kāda tad ir tam tamoksifēnam iedarbība?
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
19.02.2016 13:33
glušī estrogenus... ta vienkārsi izsakoties
kā tas ietekmē vīrieša organismu ?
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
19.02.2016 16:03
Nu tak lasi uzmanīgāk :)
glušī estrogenus :)
tātad vajag tad, ja to par daudz. Piem dēļ omnadrena aromatazes... nu un protams ari cita veida ķīmijas. Vai arī ja ir krūts dziedzeru vēzis, kuru inducē estrogeni.
Aha, es izlasīju pareizi. Bet, kā tas piemēram kulturismā palīdz, kad tos estrogēnus samazina?
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
19.02.2016 18:45
Tamox ir SERM`s selektīvais endrogēna receptoru modulators. Vvs viņš bloķē estrogēna darbību krūtīs, pašu estro nost viņs nesit. Tamoxifens ceļ fsh un lh hormonu līdz ar to endogēnā testosterona līmeni. Izmanto principā tikko kā parādās ginekomastijas pazīmes vai arī PCT.
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
19.02.2016 19:37
Aizņem Er receptorus šūnās. Vienalga, kur viņas būtu, vienalga kāds dzimums.
Raksts LV val par tamoksifēnu - iaptieka.lv/?lapa=doctus2&id=842

Ilgstošai lietošanai mēs aknas vērojam. Var sākt streikot, bet reti.
Muskuļi? Par sporta lietošanu nevaru spriest, bet onkoloģijā dod sievietēm ar Er receptoriem audzējā. Jo vairāk %, jo labāk palīdz zālītes.
Ja šūnas neizstrādā noturibas mehānismu. Dāmas lieto ~3-5-10 gadus. Ķīmijterapeiti - onkologi nenovēro spēka, muskuļu augšanu tām kundzēm kas ilgi dzer tamoksifēnu. Manuprāt muskulatūra stipra no šā nekļūst.

Ir dots arī citu orgānu audzējiem, ja tiem ir Er receptori, piem, adenokarcinomām. Jau pirms ~ 20 gadiem par tiem bija trials..........



Edited 1 time(s). Last edit at 19.02.2016 19:39 by smail.
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
19.02.2016 21:53
nu Jūs kungi pavisam pa smalko sākāt :)
vienīgi nav tā ka jams tikai uz krūtīm mērķē.
tur kaut kāda pārveidošanās it pat kaut kādu hidrotamoksifenu bet tas sit ciet receptorus. Tai pat laikā atstājot vietu endogēno estrogēnu agonistiem... te nu manas zināšanas izbeidzas... un 100% ka ari te nav pilnīgas. Un ja godīgi... sīkāk pētīt kaut kā nav iekāriena... laikam vecums :)
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
20.02.2016 21:07
Man palielam interesē saistībā ar bb, kapēc vēžinieki kas un kā nezinu.
SourBill, ir kkas ko ieteikt?
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
23.02.2016 15:07
tak atbildēja jau :)
halotest :)

Bezrecepšu preparāti Tev neko nedos.
nu skaidrs! Tas jau steroīds. Pagaidām tad neko :)
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
24.02.2016 20:11
Es neieteicu halotestu, saku ka cīkstoņi lieto. Es Tev iesaku nelietot neko, vai drīzāk lieto uztura bagātinātājus. Neticu ka esi gatavs kkam citam, ne zināšanu ne kādā citā veidā. Ar farmu nebūs vis kā no zila gaisa un ļoti viegli, cilvēki kas lieto "ķīmiju" pieet trenniņiem nopietnāk nekā tie kas nelieto. Jābūt spējīgam saprast visus riskus kas no tā izriet un gatavību tam ja kkas noiet greizi. Apkārt jau pietiek čīkstuļi kas nedomā ar galvu un sačakarē veselību sava stulbuma vai nezināšanas dēļ. Un tādi saka "pretīgā ķīmija mani sapi*a" nevis "es biju stulbs un pats sevi sačakarēju".
Tas ir svarīgs un atbildīgs lēmums, pret to neizturas ar vieglprātīgu attieksmi.
Re: "Aptiekas farma" cīkstoņiem
24.02.2016 23:49
Es būšu nedaudz nepareizi izteicies. Pareizāk būtu teikt piminēja...
Par ieteikšanu es 100% piekrītu SourBIll
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 3?
Ziņa: