sporta zaale un sirds

Aizsāka Justine 

Justine
sporta zaale un sirds
10.07.2016 21:28
Vai treneeshana var arii sabojaat sirdi? Kaadu pusgadu regulaari apmekleeju trenazhieru zaali, treneejos bez trenera un uzsvaru lieku uz taa sauktajiem kardio treniniem. Peedeejaa laikaa ir taadas jociigas sajuutas sirds apviduu, taadas kaa nespeeks un sajuuta it kaa plaushu apjoms samzinaajies buutu, kaa seklaaka ieelpa. Esmu sieviete, 40 gadi, liidz shim nekaadu sirds probleemu nav bijis. Nekaadas lielaas muskulu masas nav 62kg , 170 cm.
Re: sporta zaale un sirds
10.07.2016 23:18
Vispārīgi runājot- pārtrenējoties un nepareizi trenējoties var sabojāt gan sirdi, gan satraumēt locītavas. Ja runājam konkrēti par Tevi- trūkst datu, lai varētu objektīvi spriest. Kāda Tev bija veselība un fiziskā forma, pirms sāki iet uz zāli? Kā Tu trenējies?

Neesmu ārsts. Šeit kāds Tev varētu paskaidrot:
http://www.vsmc.gov.lv/publisko-pakalpojumu-cenradis/
http://www.sportmed.lv/

Vēl ir mājaslapa, kur tieši skrējēji tusējas: www.noskrien.lv Tur ir arī forums.
Justine
Re: sporta zaale un sirds
11.07.2016 00:01
Loti laba veseliba bija, visas analizes normaa (peedeejo reizi maijaa nodevu). Fiziskaa forma arii bija laba, jo pirms tam gaaju uz jogu un fitnesa nodarbiibaam regulaari, bet taa studija likvidejaas un saaku iet uz trenazhieriem. Meedzu arii skriet un braukt ar riteni. Trenini apmeeram taa - 30-45min eliptiskais trenazhieris, tad 10 min aireshanas, tad aplis visi trenazieri rokam, kajam pa 15x katrs, tad prese ar 20kg kaadas 60x, tad kaadi 30 izklupieni, 30 pietupieni un beigaas veel steperis vai velotrenazhieris 15min, laika zinjaa ap 1h45min 2-3x ned.
Re: sporta zaale un sirds
02.10.2016 11:51
Vajadzētu aprunāties ar savu ģ. ārstu. EKG uztaisīt un asins analīzes uz kalciju. Sievietēm ar slodzēm vajag uzmanīties. Nogurums nedrīkst būt. Tikai labsajūta un labs gar stāvoklis.
Re: sporta zaale un sirds
11.11.2016 12:00
Mazdakteri, nu nebeidz tu mani izbrīnīt un uzlabot garastāvokli. Te sieviete jautāja par problēmām ar sirdi, bet tu raksti : "EKG uztaisīt (tam piekrītu pilnīgi) un analīzes uz KALCIJU". Nu kāda kāda velna pēc šim cilvēkam analīzes uz kalciju ?!!! Es vēl saprastu, ja tu runātu par KĀLIJU un MAGNIJU, šie minerāli, īpaši kālijs, spēcīgi ietekmē sirds ritmu. Tāpēc jau ārsti pie sirds ritma traucējumiem paraksta Panangīnu (iekšā kālijs un magnijs). Visur, kur vien iespējams tu savos komentāros piemini kalciju. Kas tev par māniju uz to KALCIJU ???
Vispār nesaprotu tos cilvēkus, kuri pie reālām problēmām ar veselību, meklē padomu forumos - nu tak loģiski:. kardiogramma, tad ja, nepieciešams, ehogramma - to visu pateiks ārsts, nevis Mazdakteris 1, vai arī es. Ne Mazdakretis1. ne kāds cits neuzņemsies atbildību par tā cilvēka veselību, kuri te raksta un lūdz padomus - to darīs tikai ārsts.
Re: sporta zaale un sirds
15.12.2016 15:20
Mazdakterim ir liels naids pret trenētiem vīriešiem, pret steroīdiem un vispār pret visu no kā viņam ir 0 saprašanas. Pierodi ;)
Es biju nedaudz tālu no 'šī visa, bet vīkendā pieķeršos un sākšiu lielo tīrīšanu.. steroīdu propogandu arī dzēsīšu... Mazdaktera savārstījumus arī :)
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: