Turinabola kurss

Aizsāka rupucis 

rupucis
Turinabola kurss
19.09.2016 21:21
Cik prātīgi būtu, ja paņemtu vienu turinabola kursu, kas papildus būtu jāuzņem?
20 g.vecs
Re: Turinabola kurss
08.11.2016 21:35
Ja tas ir tavs 1. kurss, tad tas ir viens no labākajiem variantiem ar ko sākt iepazīties ar spēka "tumšo pusi". Klasiska shēma Turinabola solo kursam: 6 nedēļas pa 30 - 40 mg. dienā. Kaut gan viņš kuņģi kairina mazāk nekā Danabols (Metandrostenolons), tomēr labāk viņu lietot ēšanas laikā. Par pēc kursa terapiju ir 2 viedokļi: 1. pēc Turinabola kursa solo PCT nevajag, turklāt tev ir tikai 20 gadi, tāpēc organisms atjaunosies pats, jo Turinabols savu testosteronu stipri nenomāc;
2. viedoklis: vienalga vajag PCT : uzreiz nākamajā dienā pēc pēdējās Turinabola tabletes sāk lietot Tamoksifēnu pēc shēmas: viena nedēļa pa 20 mg. (viena tablete) dienā; pēc tam 2 nedēļas pa 10 mg. (puse tabletes) dienā, viss.
Ja liek Tamoksifēnu, tad nekādus tribulus terestris uz PCT nevajag. Nu ja pavisam labi grib, tad vēl Karsila tablešu kursu var izdzert, lai aknām palīdzētu, kaut gan pēdējais nav obligāti, jo Turinabols stipri nesasprindzina aknas. Aknas daudz vairāk, salīdzinājumā ar Turinabola kursu, sasprindzinās tas, ja tu katru dienu 6 nedēļu laikā izdzersi pudeli alus.
Faktiski tavā variantā varētu iztikt bez Tamoksifēna, bet nākamajā dienā pēc pēdējās Turinabola tabletes lietot kārtīgu testosterona busteri, kurā iekšā noteikti jābūt Tribulus terestris.
Nu un pēdējais: tev galvenais dabūt kvalitatīvu Turinabolu, jo dīleris tev var iesmērēt Turinabola vietā tukšu krīta tableti. Tā ir lielākā problēma ar pagrīdes steroīdiem (tiem, kurus nevari nopirkt aptiekā), ka nekad īsti nezini, ko pērc. Bet, ja tev palaimējas nopirkt tiešām Turinabolu, tad bez jautājumiem - ļoti labs kurss iesācējam.

P.S. Es tev rakstu kā to dara, bet tev jāsaprot, ka atbildību par tevi es neuzņemos, tāpēc labāk paprasi savam trenerim.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 2?
Ziņa: