skrejceliņi

Aizsāka KK2019 

KK2019
skrejceliņi
17.09.2019 13:39
Sveiki!

Tāds jautājums zinātājiem - mīlu skriet, bet laikaposmā no marta beigām līdz oktobrim (šajos mēnešos).Neesmu ziemas skrējēja :D tiem ziemas mēnešiem ie doma iegādāties skrejceliņu mājās.. Jautājums - cik efektīvi tas būtu? Saprotu, ka nav tas pats, kas skriešana ārā, bet, kā variantu aukstajiem mēnešiem. Un, lūdzu, nevajag man te rakstīt, ka - saņemies, saģērbies un bla, bla, bla..ej ārā skriet :D Nebūs. Jautājums konkrēti par skrejceliņiem telpā :D Vai treniņi uz tiem ir efektīvi?
Re: skrejceliņi
21.01.2020 17:36
Sveiki!

Ar skrejceliņiem ir tā, ka 10 km uz skrejceliņā nebūs tas pats, kas 10 km ārā, jo slodze mazāka (cita virsma, atspēriens cits, elpošana...). Es gan pati izvelkos mazāk vējainā laikā ārā arī tagad, bet tikai tāpēc, ka dzīvoju 4.stāvā un grīda čīkst, arī vietas īsti nav skrejceliņam. Man domāt, tas jebkurā gadījumā ir labāk nekā nekas. Mans paziņa sev dzīvoklī ieviesa, tīri apmierināts. Viņš apmeklē arī sporta zāli, skrien arī ārā, bet tajās dienās, kad mazāk laika vai citu iemeslu dēļ nevar, izmanto skrejceliņu. Viņam ir ap 90 kg (muskuļots), tāpēc celiņš liels un izturīgs, gandrīz kā fitnesa klubos, elektriskais (tā bija laikam, varbūt elektroniskais?!), ne magnētiskais. Bet līdz ar to ne lēts.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 1?
Ziņa: