Sirowa - dr.A.Ozoliņš

Aizsāka Muris 

Sirowa - dr.A.Ozoliņš
03.11.2006 15:13
Ir kâdas atsauksmes par ðo zobârstniecîbu? Tieði protezçðanu?



Edited 1 time(s). Last edit at 01.05.2010 13:52 by puce.
Nav atsauksmes?
Vents
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliòð
25.08.2009 15:08
Armands Ozoliņš pēdējā laikā ir sācis haltūrēt!!! Diemzēl.
Pats izjutu uz savas ādas un saviem zobiem!! Varbūt implantus liek labi, bet zobu man sačakarēja!
Nez..., man dr.Ozolinš salaboja visus zobus ļoti kvalitatīvi. Draudzenei priekšzobiem uzlika porcelāna plāksnītes.
Izskatās perfekti, kā dabīgi zobi! Esmu ļoti apmierināts,ar padarīto darbu mana budžeta ietvaros.
Ar Dr.A.Ozoliņu vienmēr ir iespējams atvērta saruna par ārstēšanas izmaksām!!
draudzenei sataisīja priekšzobam kronīti pa dārgo ,bet nekvalitatīvi.
lera
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliòð
01.05.2010 12:52
Apbriinoju Ozolinju, kurh instituuta laikaa vilkaas visiem astee un bija viens no sliktaakajiem studentiem, bet skat, tagad straadaa Sirowaa un skaitaas baigi labais speciaalists.
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
22.05.2010 04:46
Sirowa it ka esot letas cenas.Leeti.
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
22.05.2010 16:45
Sirowā lēti?
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
23.05.2010 04:26
Puce,bet vai darga iestade, man kads pirms 3 gadiem teica,ka esot leta.
Par kvalitati neko ipasu nezinu.
Kadas tur ir tas cenas?Dargaas?
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
24.05.2010 21:35
joll Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Puce,bet vai darga iestade, man kads pirms 3
> gadiem teica,ka esot leta.

skatoties, ar ko salīdzina :)
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
25.05.2010 00:34
Nezinu, esot ar lazermetodem uberdarga klinika Riigaa,salidzinot ar to, Sirowa esot loti leeta.
SI arii neesot dargs.
Acimredzot, tas teikts no cilveka pasa maka biezuma raugoties.
Ak,jaa un arpus LV cilvekam esot paprasita lot liela nauda par apskati un plombiti, laikam 1000EUR.
Tas esot padargi.
Loti dargi tas neesot.
Sirowa un SI esot letas klinikas.
Sadus teikumus man teica.
kitana
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
26.05.2010 10:53
Nu ņemot vērā, ka valstī ir krīze un 20% bezdarbs, ir cilvēki, kas pat 10 ls par zoba raušanu nevar samaksāt.:(
Sirowa un SI esot letas klinikas.Kātad, lētas.:DDD Viņiem taču jāatpelna aparatūra, mikroskopi, lāzeri un vēl visādi navaroti.Lūk tāpēc arī tādas cenas.
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
26.05.2010 13:31
no tiem 20% bezdarbniekiem daļa vnk strādā nelegāli...
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
26.05.2010 16:45
Puce, drosi vien.
Nedrikst ari aizmirst, ka visi bezdarbnieki nemaz nav registreti.
Ta ir otra puse.
Jo, kad vini menesi neatradas,no uzskaites nonem.
Piemeram, kad beidzas pabalsts un 100latu darbi, laucinieki uz centru registreties diez vai brauc.Naudu teret.
Tos 45 lati GMI jau vins pats var nopelnit ar halturam, bet tik daudz,ko lieli braukalet uz centru vinam nav.
Vel, daudzi jau brauc uz arzemem, un nemaz neiet uz bezdarbniekiem.
Pabalsti ir mazi, nav jau uzpustas veclaiku maminalgas utt.Protams, LV ir bijis traki- agrak pabalstam nebija limita.
A.Slimibas lapai bija 11 lati ar santimiem diena plus puse no virs sis summas aprekinatas summas.
Vel atvelk nodoklus.
Tatad, tu , cilveks makas loti smagus nodoklus valsts kasei- INN no algas un SOC nodokla darba nemeja un Darba deveja Dalu/to pedejo neviens negrib redzet, iet virs tas,ko uz papira raksta darbiniekam/.
Par visu, ko tu perc, tu maksaa PVN.
Neapliekamais minimums LV ir nirgasanas par cilveci.
SALSIMSTI?
LUDZU- VSAA majaslapaa www.vsaa.lv LUDZU IZLASI, CIK LIELA APMERAM TEV BUS SLIMIBAS LAPA UN PENSIJA!
Ludzu, maksaa lielu nodokli- dabun pretii kaa PUSBOMZIS.
B.

Bezdarbnieka pabalsts!

Vel nesen sim nebija LIMITA!!!
Tatad, ja es maksatu nodoklus no 1000 latu uz rokam algas, mana slimibas lapa butu smiekliga , salidzinot ar algu!
Un slimam cilvekam izdevumi ir lielaki kaa veselam!
Zales LV ir vajpratigi dargas.Valsts nekadi nesavalda situaciju.
---
OTRS VARIANTS.
Ja es sedetu uz BEZDARBA PABALSTA, sanemtu VAIRAK NAUDAS SAKUMAA, KAA PIE SLIMIBAS!
TATAD BEZDARBNIEKI VAREJA SANEMT KAUT 1000PABALSTU
BIJA VERTIGAKI KAA SLIMNIEKI!
Nezinu nevienu valsti kur bezdarbnieka pabalsts no lielas algas butu jebkad bijis LIELAKS KAA SLIMIBAS PABALSTS!
Tapat, citur vairak ir bijusi limiti visu laiku .
LV
Luk, bija, BEZDARBNIEKS VERTIGAKS.
Tatad, izdevigak nevis SLIMIBAS LAPA bet BEZDARBA PABALSTS.
Pec tam,kad izarstejies, saruna, lai pienem atpakal darbaa.
---
Par to maksatspeju, daudziem ir oficials darbs, bet ienakumi sarukusi pat 5 reizes.
Diemzel, daudziem, kam ir oficials darbs netiek maksata alga.
Par tadiem gadijumiem VDI ir xxxxx iesniegumi.Vinu skaits pieaug.
----
Nesaprotu, kapec multidiplomu bezdarbniekiem valsts dod entos kursus.
Pazistu vienu, kurs dabuja NVA kursus anglu valodas kursi!
Ziniet kam?
Cilvekam ar M.A gradu finanses- profesionala magistra grads finanses.
Specializacija- gramatvediba.
Pieredze- banka, kreditfirmas, kantori.
VAI NEVAREJA PATS IEMACITIES VALODU?PAR NODOKLU NAUDU???JAMACA?
Piem, man ofisaa ir chalis ar videni un kaukadu tehnikumu.
Angliski runaa ,kad vajaga, zvana un runaa.Nekur nebeg, kad jaruna klatienee ar cilvekiem angliski vai krieviski.
CV nekadu kursu par valodam vinam nav!
Tatad, ja grib, iemacas bez kursiem no budzeta naudas, vai ne?
---
Ekonomika tiesam ir svaka, un mani no lielaas bedres paglaba birzas darijumi.Kaut kaa noturejos, nebutu to, tagad tiesam 5 lati butu gruti atrast.
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
26.05.2010 21:55
joll:

ja nav grūti, lielos palagus par ne-zobārstnieciskām tēmām lieciet forumiešu pļāpās!
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
27.05.2010 02:40
Labi.
Gan jau jums sava dala taisnibas ir, ka dala strada nelegali,Noteikti tie, kam lielie pabalsti.
Citadi, B lapa ir 80% no algas, pabalsts 100%. VSAA lapaa ieveroju.
Izlasiju komentu par bezdarbnieki.Ieeju VSAA lapaa www.vsaa.lv un nocekoju cik %kadi pabalsti-bezdarbs,slimiba.
Tas satracinaja, tapec saku drukat tepat.Sanaca dusmas, ka tadas ciniskas netaisnibas.
Citreiz liksu citur./ar to liksanu citur arii kaut kaa vairs negribas likt kaut kur.Kaa LV mediji TV radio, taa par velesanaam vien runaa.
Ko nu es vel te dr.lv nemsos par tiem .Tais citas sadalas ari labak ko citu.
Ka nekaa sis forums ir brivs no tadam lietaam, kas ir citos-politika, bezdarba raksti...
----
Ta ka diez vai veel buus arii citur kkas pa to bezdarbnieku teemu.
---
Parasti negribas rakstit par visam tadam lietam.Kad ieraugi, uzzini, tad uznaak skrobe.
Kitana, bet Sirowa un SI tiesam ir loti letas salidzinot ar kadu kliniku Rigaa.
Tur, kaa man stastija, apskate vien maksajusi 30-79LVL!Arstesanas plans, rtg, ta apskates arii atseviski laikam jamaksaa.
Loti dargakas kaa SI.
Tada klinika, privaataa, ar lazeriem, mikroskopiem, utml.Loti reklameja kadreiz lazeru lietosanu.
Apskate un plombite 1000EUR ir pieejama Italija, tur, kur ari angliski tekosi runaa, apkalpo vairakas valodas un naak ari diplomati utml.Bet, esot arii 1400 EUR bijis vienai vietejai jamaksaa.Kas zobam darits, nezinu.Katra zina 1 vizite tikai bijusi.
Gan jau vienkarsakas klinikas bik letak, jo sie spani, itali nav poligloti, ipasi ar anglu valodu .Tur klinikam, viesnicam utt ,ja ir vairakas svesvalodaas komunikacija ar klientu, veel reklama tapat ir krietni dargaki.
Spanija var 10 reizes atskities cenradis uz sa pamata.Piem, plombe 70-700EUR.
Ta man teica un daudzi anglu forumi arii to minejusi jau sen.
Secinajums-gribi labot arzemes zobus, ar labu vietejas valodas prasmi tas sanaks krietni letaak.Vienkarsas viesnicas arii.
Salidzinot Italijaa par 70 EUR pie plombes laikam vispar netikt.
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
27.05.2010 03:05
Vai kads nezin ielikt linkus uz Sirowa cenradi Rigai?Viniem zem Sirowa daudzkas, ne tikai zobarstnieciba.
SI lapaa cenraza nebija.Gribeju apskatities.Vecas zinas jau neder,kas pirms paris gadiem bijis.
Zina
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
20.09.2010 17:20
Tikai ne pie Ozoliņa!!!! Pavirši strādā!! Personīga pieredze!!
katja
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
21.09.2010 10:37
Sirowa. Laboju zobus jūnijā. Cenas. Zobam nerva izņemšana, ārstēšana, kanālu pildīšana, plombēšana= 145 ls. Parasta (maza) cauruma aizplombēšana 52 ls. Ne pie Ozoliņa.
kitana
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
27.09.2010 10:30
Būs jāsūta uz Sirowu tie klienti, kas par kanāla ārstēšanu pat 20 ls nevar samaksāt, jo tas ir par dārgu.Man cilvēki netic, ka var būt arī citas cenas...
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
27.09.2010 18:04
njaa, tas buutu interesanti :)
kitana
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
27.09.2010 20:45
Zini, zb-man arī:DDD
Sodien gan viena klientīte sūdzējās, ka Rīgā esot paprasīti 150 ls par trīssakņu zoba kanālu pildīšanu un plombi.Viņa vēlas to zobu izraut.
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
27.09.2010 21:57
Jā, taisnība - trīssakņu zobam endodontija velk tā uz 140 LVL + 20 vai 25 LVL plombe. Tā bija pirms pāris gadiem.
Neesmu apmierināta ar Sirowa - dr.A.Ozoliņš, samaksāju 25 Eur par 5 min. konsultāciju, kurā Ozoliņš pavaicāja "Kādas sūdzības?" Pastāstīju, apskatījās un atbildēja uz konkrēto jautājumu! Pat nepievērsa uzmanību pārējo zobu stāvoklim, tik salika rokas krustām. Ja tā skaitās konsultācija, tad ko nozīmē ārstēšana???
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
11.03.2016 16:36
Jā būtu ārstējis, tad konsultācija droši vien būtu par velti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirowa - dr.A.Ozoliņš
12.03.2016 10:07
Tieši tā!
Nav ko te savu neapmierinātību mētāt... ja es kādu konsultēju, bet tas pēc tam iet pie cita speca...tad LOĢISKI, ka tas maksā. Ja es ari stradāju ar klientu, tad konsultācija bez maksas :) ja jau visās jomās
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 23?
Ziņa: