Par zobaarstnieciibuas izmaksaam

Aizsāka Mateus 

Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
17.11.2007 12:16
3 viziites
dzeroklis
3 kanaalu tiiriishana
115Ls <-- taa ir normaala cena? Ja godiigi es biki afigel, jo man shkjiet ka taadas cenas njem krutajaas kliinikaas, bet te tika izmantota neliela nekruta kliinika :/
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
17.11.2007 17:42
3 kanaali jau pirms 10 gadiem maksaaja 30 Ls, taa kaa njemot veeraa inflaaciju...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
17.11.2007 17:44
Padârgi. 1/2 no ðîs cenas varçtu bût vidçja.
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
17.11.2007 18:34
Mnjaa... smalki. Nee nu ja godiigi galvenais lai meitenei zobs vesels, bet nu normaali pa maku shaads pasaakums ieceert. Jo ne jau 1 zobs jaalabo. Tagad esam citas kliinikas mekleejumos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
17.11.2007 18:38
...nosuuti reekjinu vecaakiem...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
17.11.2007 18:39
:D
tas buutu konkreets humors :D
Buus jau labi :)
Pie kam mees kopistiski apmaksaajaam visu.
Es vnk domaaju, ka laikam naakamreiz uz Dentu vai Vanaga kliiniku jaaiet :D Vai arii uz 5.polikliniku :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus - tâs 3 tevis pieminçtâs iestâdes ir pilnîgi daþâda lîmeòa - tu taisies eksperimentâlâ kârtâ apmeklçt visas? Maksa par zobârstniecîbu augs visur, jo zobârsti nav muïíi un ceï cenas kopâ ar visiem.
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 02:59
Celj cenas kopaa ar visiem, bet peec DENTA cenraazha sanaak ka pie vinjiem shii cena buuu ljoti liidziiga. Attieciigi. Un neredzu to rezonu - celj cenas kopaa ar visiem... visi paceela cenas gadaa videeji par 10-14%, bet ne jau par 100-150% Ja es saviem pakalpojumiem paceltu cenu par 100 vai 150% tai pat briidii es paliktu vispaar bes klientiem :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 11:51
Vanaga klînikâ bûs noteikti dârgâk par 115 Ls.
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 11:57
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Padârgi. 1/2 no ðîs cenas varçtu bût vidçja.


par 3 vizîtçm un 3 kanâliem? nu-nu...

1/2 no ðîs cenas ir diezgan lçti, pie nosacîjuma, ka viss darîts ar mûsdienu materiâliem, metodçm un aparatûru. par padomju laika stila kanâlu pildîðanu runa neiet...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 12:42
peec peedeejiem postiem saprotu, ka tomeer ir normaala cena.
Tur ar kautkaadaam mistiskaal lietaam njeemaas :D kautkaadu zalju pleevi vinjai mutee baaza un ko tik vel ne.
Vaardu sakot sapratu ka viss ok :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 15:02
kâdu pusgadu atpakaï biju pie privâtârsta, prasîja robeþâs 20-30Ls par "piegâjienu", pat par mazu caurumtiòu
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 15:50
puce Wrote:
-------------------------------------------------------
> strawberry Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Padârgi. 1/2 no ðîs cenas varçtu bût vidçja.
>
>
> par 3 vizîtçm un 3 kanâliem? nu-nu...
>
> 1/2 no ðîs cenas ir diezgan lçti, pie nosacîjuma,
> ka viss darîts ar mûsdienu materiâliem, metodçm un
> aparatûru. par padomju laika stila kanâlu
> pildîðanu runa neiet...


To jau neviens klients nevar novçrtçt, ar kâdiem materiâliem tiek labots viòa zobs. Lîdz ðim es laboju, kur bija vçl lçtâk, un neko, plombas stâv. Bet tagad atradu vietu, privâtu zobârsniecîbas kabinetu, kurâ ir apmçram 1/2 cena no nosauktâs.
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 20:48
"neko, plombas stâv" skan apmçram kâ "neko, mati palikuði îsâki" pçc friziera apmeklçjuma ;))
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 20:56
Jâ, nu man ir svarîgi, lai nekristu laukâ...a kam tad vçl jâbût? Es varbût nemaz nezinu:)
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
18.11.2007 21:53
Nu te bija staasts, ka zobs bija jau it kaa salabots, bet tai pa laikaa gadu peec proceduuras izkrita plombe un noluuza nedaudz arii zobs. Uz to kliiniku vairs negaajaam Ja tas ir tjipa neko turaas... labaak jau maksaat vairaak tomeer.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
19.11.2007 19:56
"Jâ, nu man ir svarîgi, lai nekristu laukâ...a kam tad vçl jâbût? Es varbût nemaz nezinu:)"

nu veel gribeetos lai malas buutu cieshi pieguljoshas, nekas nesuuktos garaam un nesaaktu jaunu kariesu, lai malas nebuutu paarkaarushaas paari zobam, asas, netrauceetu sakodienaa, buutu labs kontaktpunkts uttutt...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
19.11.2007 20:04
Tas jau pats par sevi. Zobârsts taèu pçc zoba salaboðanas liek pârbaudît, vai nav ass, vai netraucç utt.:-)
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 10:21
Bet kâ patieðâm es varu zinât, vai aizejot pie Zobu ârsta man laboðanas procesâ izmanto kvalitâtîvus materiâlus, atbilstoði tam, cik prasa samaksât??

Vai kâdam ir kâdas atsauksmes par klîniku- "Arkâde Dental"? grasîjos turp iet, jo tuvâk dzîvesvietai, bet kopumâ òemot, saprotu, ka tur bûs padârgi. To secinâju jau pçc tâ, ka pirmâ vizîte, kurâ tikai veic apskati un diagnosticç, cik bûs jâlabo un kas jâdara ar pâris rentgeniem vien man izmaksâja padsmit latus.. Cik tad vçl maksâs pati laboðana... Pçc aparatûras izskatâs, ka tur ir ok.. bet tomçr - gribas bût droðai, ka ja maksâju - tad maksâju par kvalitâti un lîmeni...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 10:49
he- tâ ir ðîs profesijas lielâ priekðrocîba- neviens pats nevar redzçt, ko un kâ tam zobam iekðâ sastûíç...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 10:55
:( tas nemaz nav forði
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 10:58
Tas ir ljoti gruuts un nopietns jautaajums kas peec buutiibas tiek ljoti ruupiigi sleepts... un jaasaprot ka kvalitaate ir atkariiga nevis no zobaarstnieciibas vai aparatuuras bet gan tieshi no konkreetaa speciaalista darba maniereem. Es nesaku ka uznjeemumam un tehnikai nav nekaadas noziimes bet lieta taada ka arii nelielaa kantorii ar viduveeju tehnisko apriikojumu var ljoti kvalitatiivi salabot zobus bet iespaidiiga iestaade ar jaunaako tehniku pati par sevi negarantee labu rezultaatu. Laba tehnika liecina par to ka uznjeemuma veidoshanas briidii cilvjiem ir bijis daudz naudas un vinji to ieguldijushi lai vareetu paarliecinaat klientu. Zoliidz uznjeemuma izskats liecina par to ka jums buus labi jaamaksaa lai segtu ar imidzha uztureeshanu saistiitos uzdevumus...

Taa kaa peec buutiibas ir jaameklee nevis kliiniku bet gan zobaarstu...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 11:01
taisnîba tev ir.... un kâ to zobuârstu no visiem simtiem un tûkstoðiem izraudzîties, ja nav neviens, kas pçc savas pieredzes var ko ieteikt... Man piemçram gribçtos labu speciâlistu gana modernâ kabinetâ, jo zobuârsts ir viens no tiem, kuru apmeklçju ar tik lielu negribçðanu, ka pietiek man ieraudzît vecu noplukuðu kantori, kâ gribçðana vispâr iznîcinâs :(
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 11:08
Es personiigi esmu ljoti apmierinaats ar muusu pashu Puci. Taapat ljoti laba ir Zane Bendika no A+S. Kjirurghijas lietaas lielisks ir Aldis Rozenblats no Stomatologhijas Instituuta...
Liene K
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 11:19
a man trakums- es pie citiem dr.a psiholoìisku iemeslu dçï iziet nevaru- tik pie vienas konkrçtas stomatoloìijas institûtâ.
neesmu kâdu laiku bijusi, bet nâkamnedçï ieðu- bail pat domât, cik ðogad noplçsîs.
man jau toreiz likâs, ka dârgi bez èeka (nekad man nedod èeku)
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 11:23
ku- ðoreiz man vajadzçtu parastu doku, íirurìijas speciâlistu nç.. Saki, Zane Bendika? kas labs pie viòas, darba kvalitâte? rezultâts? Kâda viòa kâ cilvis? Man tas arî ir no svara..
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 11:46
Nu es jau ar no bailiigajiem biju un ilgus gadus nekaadi nevareeju sanjemties bet koleeghis ieteica Aldi no SI un vinjsh mani "pieradinaaja"... taa kaa prieksh bailiigajiem vinjsh ir ljoti labs... Bet bija probleemas ar ar kroniisha tureeshanos man un meitai un es sapratu ka taa ir tehnologhijas vaina. Taapeec saaku mekleejumus un atradu musu pashu Puci kas arii ljoti labi straadaa ar bailiigajiem un nervozajiem... turklaat izmanto labaakus materiaalus un tehnologhijas... tachu ne labpraat nodarbojas ar kjirurghiju un tas arii nav nepiecieshams jo Aldis shajaa jomaa ir iists specs...
Bet Zani Bendiku man ieteica Puce jo es mekleeju siikajai zobaarstu kur pa valsts naudu zobinjus palabot... a siikaa ta bailiiga... Straadaa Zane labi, man pasham nelaboja bet es klaat staaveeju... pirmoreiz siikaa pat nepamanija ka anesteeziju ieshpricee... Veel Zane laboja nodrupushu zobu manai pazinjai... atsauksmes labas...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 12:18
Paldies, ku! par info!
Tâ Zane strâdâ tikai A+S? Ieliku googlâ uz meklçtâju, izmeta laukâ vçl tâdu Dental.lv..
Nu tas viss kopumâ izklausâs tâ,ka man varçtu derçt kâda no viòâm.. Hmm, a ja pie Zanes bçrniem ir bezmaksas laboðana, tad vai tas nav Stabu ielas poliklînikas garâ? Jo tâ poliklînika man iedzen ðausmas un drebuïus...
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 12:25
vçl, starpcitu, esmu ievçrojusi, ka ir atðíirîgas prasîbas no zobârstu puses, proti, citi grib, lai pirms laboðanas noteikti apmeklç higiçnistu, citi to neprasa.. vai tas ir kâds râdîtâjs par dakteri??
Re: Par zobaarstnieciibuas izmaksaam
20.11.2007 13:12
Mums pateica, ka saakumaa visu jaasalabo un tad jaaiet pie higieenista :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 20?
Ziņa: