jauni zobi

Aizsāka Alice 

Alice
jauni zobi
27.11.2007 12:16
man ir mutç divi tukðumi- izrauti lielie zobi- viens augðâ kreisajâ pusç, otrs apakðâ labaja pusç. kâdi varianti?- kroòi, zobu ieskrûvçðana? cik tâds prieks vispâr maksâ?
Re: jauni zobi
27.11.2007 23:29
ja blakuszobi ir neplombçti vai maz plombçti un ir dzîvi - labâk implantu (makslîgas saknes ieaudzçðana kaulâ+kronis); Ls 500 - 1200 par zobu.

ja blakuszobi ir stipri noplombçti un/vai nedzîvi, labâk tiltu, jo tad arî tie bûs stiprâki un skaistâki; 300 - 900 par tiltu (3 vienîbas), ja liec metâlkeramiku.

tas viss, protams, pie nosacîjuma, ka pârçjie vçrâ òemamie faktori (sakodiens, kaula kvalitâte, vispârçjâ veselîba, finanses, higiçna utt.) ïauj.

P.S. cenas vidçjâs Rîgâ.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.11.2007 23:31 by puce.
Alice
Re: jauni zobi
28.11.2007 10:06
mjaaa...
blakuszobiòi plombçti.
nâkamnedçï jautâðu savai dakterei, ko varam darît. sâks ðíiebties, bûs vâks.
Re: jauni zobi
08.01.2008 01:20
cik ilgs ir viena tilta uzlikðanas pasâkums? no kâ atkarîga cena?
Vçlçtos pieteikties pie kâda(-s) ðíietami solîda(-s) zobu Dr.
Re: jauni zobi
08.01.2008 09:01
~2nedeeljas. cena atkariiga no materiaala, laboratorijas cenaam utt
Re: jauni zobi
08.01.2008 09:58
...pie nosacîjuma, ka zobi jau ir sagatavoti protezçðanai (kanâlu pildîðana, plombçðana un tml.)
Re: jauni zobi
09.01.2008 02:56
ku! lûdzu palîdzi
- iesaki to savu nomierinoðo zobu dakteri, kurð mani pamazâm, bez baiïu sajûtas atgrieztu pie sakârtotas vides mutes dobumâ
Re: jauni zobi
09.01.2008 16:32
karlis sonsons

Mans dakteris no stomatologhijas instituuta ir Aldis Rozenblats. Ljoti labs. Telefons 29417602 bet sazvaniit gruuti jo vai nu necelj, vai noliek vai iesleegta automaatiskaa atbildeeshana ar handsfree bet pats hansdfree nolikts kaut kur uz galda... bet parasti paaris dienu laikaa izdodas sazvaniit un pierakstiities...

Es personiigi esmu ljoti apmierinaats arii ar muusu pashu puci.
Ljoti laba ir Zane Bendika no A+S.

Ja vajag paliidziibu kontaktu nodibinaashanaa tad raksti uz guru03@inbox.lv

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 19?
Ziņa: