1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija

Aizsāka bruute 

1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 09:42
Vai ir kâds piestaigâjis kâdreiz uz tâdu zobârstniecîbas klîniku- VALIS (Brîvîbas ielâ?) Mani interesçtu atsauksmes un kâda doka ieteikums! Milzu paldies!



Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2007 11:24 by bruute.
Re: stomatoloìijas klînika VALIS
30.11.2007 10:05
un vispâr man ir vçl viens jautâjums speciâlistiem - Pastâstiet, llûdzu, vai labojot zobus arlâzeru ir arî kâdi mînusi? Nu es te vçl ieinteresçjos par Velk un Ârstç, kur izsludinâta tâ lâzerstomatoloìija, utt... Pakalpojumi droði vien ïoti dârgi,bet ðajâ gadîjumâ ne tas uztrauc. Vai varu bût droða, ka samaksâðu naudiòas un ieðu "lâzerçties" un rezultâts nebûs sliktâks, kâ ar parasto urbðanos?
Re: stomatoloìijas klînika VALIS
30.11.2007 10:35
Shis jautiens te cilaats jau vairaakkaart un muusu foruma stomatologhijas giganti paskaidroja ka laazeris nekaadi neaizstaajot parasto urbshanu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: stomatoloìijas klînika VALIS
30.11.2007 10:37
Veel par Vali zinu ka tur labs kjirurgs straadaa - krievs, vaardaa neatceros... un to ka taa konkreeti nav leeta vieta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: stomatoloìijas klînika VALIS
30.11.2007 10:40
Ar lâzeri zobs mazâk tiekot bojâts, tâ man skaidroja.
Re: stomatoloìijas klînika VALIS
30.11.2007 11:01
jâ, tas mani interesç, ar lazeru mazâk bojâ veselos audus.. tâ saka, rakasta... Ko var pakomentçt foruma speciâlisti??

Bet kâpçc lâzers neizstâj, t.i.sanâk, ka viòð ir sliktâks..? Skaitâs tak krutâka tehnoloìija



Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2007 11:02 by bruute.
Re: stomatoloìijas klînika VALIS
30.11.2007 11:19
Nu nezinu, mana personiskaa attieksme pret sho tehnologhiju nav visai pozitiiva jo pirmkaart es paziistu laazeru tehnologhiju kaa taadu... un vinjas darbiibas princips ir augstas temperatuuras izraisiits mikrospraadziens. Protams var jau teikt ka vinjsh ir tik ljoti mazinjsh ka... bet tomeer spraadziens... taa kaa es skatos uz sho lietu galvenokaart kaa uz naudas ieguushanas liidzekli... jo zinaams ka daljai cilvju ir definitiiva nepatika pret urbshanu un tas noziimee ka izdzirdot par sho jaunumu dalja no vinjiem dosies turp un bez liekas domaashanas nolociis pikji cik vajag...
Iespeejamais pozitiivais moments ir tas ka laazeris aiz sevis atstaaj sterilaaku virsmu kaa urbis, bet kaada tam ir praktiska noziime to es nevaru noveerteet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 15:04
Nu nez, varbût tâ ir IT tehnoloìija, Ku!, ko Tu pazîsti. Lâzeroperâcijas, piemçram, acs operâcijas, arî ir mikrosprâdziens?
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 15:07
googlç pameklçjiet - ir smalki aprakstîts par ðîm lâzerlietâm zobârstniecîbâ, pirms gadu izstudçju visu atrodamo un sapratu, ka man neder.
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 15:09
Vispâr, kad es salîdzinu plombju noturîbu tagad un tâm , no padomjlaikiem, man jâsaka, ka vecâs stâv jau turpat 100 gadus:-)))))))))))) Jaunâs tomçr âtrâk izbirst:-)))
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 15:36
strawberry

Ar laazeri nav variantu, iespeejams tikai mikrospraadziens. Arii acs operaacijaa. Ja starojuma intensitaate buus mazaaka tad veidosies apdegums - ogliite.

Tas vecaas plombes kas veidotas no dziivsudraba amalgamas, ir vienas no visizturiigaakajaam... taapeec ir zobaarstnieciibas kas joprojaam izmanto sho materiaalu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 16:14
Jâ, man ir viena sudraba, bet arî divas baltâs, kas zina, kas tas par meteriâlu, bet stâv no 15 gadu vecuma un laboja skolas zobârste. Varbût vnk zobârste bija profesionâla:)
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 16:34
Jaa, domaaju ka zobaarste patieshaam bija profesionaala... :) A incanti, cik daudz zobaarsti amatieri praktizee...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 16:36
un kur tad izmanto ðâdu materiâlu, ku! ??
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
30.11.2007 17:05
Man nav taada statistika... Tikai agraak to dzivsudrabu uz stiklinja pilinaaja asistents un maisija ar rokaam bet tagad tas viss ir taadaa kaa ampulinjaa un maisa ar krutu elektrisko sheikeri...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
01.12.2007 15:39
bruute:

praktiski visur, bet kapsuleetu un "el. sheikerii", kaa jau ku! aprakstiija :)
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
03.12.2007 09:48
puce-
tev kâ zobu dakterim- kas ir sakâms par zobu laboðanu ar lâzeri???
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
03.12.2007 21:21
cik man zinâms, ar lâzeri var preparçt virspusçjus un vidçji dziïus caurumus, dziïajiem gan pçc lâzera ir nepiecieðama vçl parastâ urbðana...
turklât par cik metode ir samçrâ jauna, nav pietiekami izpçtîti ilgtermiòa rezultâti (piem., lâzera iedarbîba uz zoba nervu).

par to, ka ðî metode nav nekâda panaceja, mani pârliecinâja statistika - tikai ap 20% ASV dentistu izmanto lâzeru caurumu preparçðanai (un ðiem jau nu noteikti naudas netrûkst); pârçjâs valstîs, zinot amîðu fanâtismu attiecîbâ uz daþâdu aparatûru, ðis skaitlis laikam bûs vçl krietni mazâks...


P.S. viss ðis garais stâsts neattiecas uz íirurìiju, kur lâzers ir tik tieðâm neaizstâjams :)
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
04.12.2007 10:45
sk., paldies .. laikam ka jâmet pie malas tâ doma par lâzeroðanos....
Es gan visas savas 4 dzîvsudraba plombes taisos borçt ârâ, jo vairâkkârt esmu lasîjusi ârzemju saitos par to iespçjamo dzîvsudraba izdalîðanos un uzsûkðanos organismâ. Iespçjams pat, ka bçrnam dçï manâm plombçm var bût autisms, varbût ðîs plombes arî ko ietekmçja pie mana bçrna autiskâ spektra problçmâm? ;0(
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 09:24
Nu taa vairaak ir taada teorija jo reaali pieraadiit ka dziivsudrabs naaktu no plombeem, nevar... toties bizness zobaarstiem normaals... un ja kas tad tajaa plombju izboreeshanas procesaa gan ir iespeeja dabuut to metaalu iekshaa. Turklaat kaa reiz biistamajaa veidaa - ieelpojot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 10:03
nu paga, bet kad urbj vnk, lai labotu, tak arî tiek borçts... tad jau visi sen esam saelpojuðies???
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 10:21
Runa ir par veco amalgamas plombju izurbshanu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 10:29
man zobos ir vecas, un dakteris teica, ka vajadzçtu òemt ârâ (tâpçc, ka pârâk vecas)... tad jau sanâk, ka labâk nevajag?
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 10:37
bruute

Vienkaarshi taapat vien noteikti nevajadzeetu vinjas mainiit bet dazhkaart zobs ir ap plombi plaans un saplaisaajis, tad cita lieta... Vispaar lai speciaalisti par sho lietu labaak izsakaas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 11:07
bruute:

var bût 30 gadus vecas, jâskatâs, vai zobs zem tâs nav sabojâjies un vai plombe adekvâti pilda savas funkcijas (pieguï, utt.). tâpat vien plombes mainît nevajag :)
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 11:15
Dzelzs:

kaitîgi ir dzîvsudraba tvaiki ieelpojot, kâ jau ku! minçja. amalgama ir dzîvsudraba sakausçjums ar citiem metâliem, un cietâ veidâ kaitîga nav (nu vismaz neatðíiras no normâlâ vidç sastopamiem faktoriem kaitîguma ziòâ).

amalgama nav ideâls materiâls, bet joprojâm labs, un zobârstniecîbas klîniku apgalvojumi par amalgamas kaitîgumu jâuztver mazliet kritiskâk, nevajag aizmirst, ka amalgâma ir lçtâkais plombçjamais materiâls un peïòas iespçjas klînikai nav tik lielas, kâ kompozîtmateriâliem.
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 11:16
bruute, tagad taèu visiem zobiem taisa rentgenu un izstâsta , kas kuram jâdara, jâmaina.
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 11:43
nu ja, ka taisa rentgenu. Uztaisiija ar. teica, ka vnk nepatiikot taas vecaas plombes, it kaa nekaadu vainu zobam (zobiem) nav, bet taas vecaas dereetu nomainiit...
Re: 1.klînika VALIS un 2. lazer stomatoloìija
12.12.2007 11:43
Rentgena burviigaas speejas nevajag paarveerteet... arii tas ir peljnjas avots... jo ar rentgena paliidziibu nav iespeejams pateikt vai plombe labi piegulj un vai zobs nav saplaisaajis... jo vienkaarshi plombe atteelaa visu aizsedz...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: