Implantu profilakse

Aizsāka Paciente_M 

Paciente_M
Implantu profilakse
02.01.2008 18:55
Pirms gada man ielika implantus. Esmu regulâri gâjusi uz apskatçm, rengeneim pçc zobârsta noteiktâ laika. Viss ir normas robeþâs.

Cerçju, ka nu varu beidzot atslâbt, bet pçdçjo reizi ârsts teica, ka tagad vajagot ik pçc pusgada taisît rengenus.
Vai tad pastâv tâds risks; cik lielas iespçjas, ka kauls izmainâs? Tad jau visa mana slimîbas vçsture bûs pilna ar daudzâm vienâdâm bildçm. Un cik ilgi tâ, vai visu mûþu?

Paldies, ka uzklausîjât!
Paciente_M
Re: Implantu profilakse
02.01.2008 18:57
P.S.

Atvainojos - pirms diviem gadiem tiku pie implantiem.
Re: Implantu profilakse
02.01.2008 19:15
labâk regulâri taisît diagnostiskos rtg implantiem, lai nav nekâdi nepatîkami pârsteigumi.
ja tu uztraucies par starojumu, tad tu noteikti vairâk saòem no radioaktîvâ fona uz ielas, nekâ no daþâm rtg bildçm gadâ :)
Paciente_M
Re: Implantu profilakse
28.01.2008 22:00
Paðlaik lasu V.Rudzîða grâmatu un nevarçju nenocitçt:

"(...) 'pçc pacienta izrakstîðanas no slimnîcas ârsts liek viòam pçc kâda laika 'atbraukt uz konroli' vai 'padzert (!) zâlîtes(!)'. Ne vienmçr, bet bieþi 'zâlîtes' bûtu vajadzîgas ârstam, lai viòð pârvarçtu, piemçram, bailes no recidîva, kas varçtu viòam likt justies vainîgam vai nepietiekami kompetentam."

P.S. Nekâ personiska :)
Re: Implantu profilakse
28.01.2008 23:43
Lai kas bûtu rakstîts ðajâ jaukajâ grâmatâ, regulâra implantu osseointegrâcijas kontrole tomçr ir nepiecieðama :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: