Metaalisko brekesu veidi

Aizsāka liiiiga 

Sakiet luudzu, vai metaaliskaas breketes ir vienadas, gan peec izskata un lieluma?
Man liks breketes SI, bet ir diezgan smalka seja, vai nebus taa, ka izskatiisies briesmiigi.Esmu redzeejusi, ka ir arii smalkaakas taas formas uz zobiem.
kaa ir ar SI?
aia
Re: Metaalisko brekesu veidi
21.01.2008 15:45
Cik tagad maksaa? taisos februaarii braukt uz konsultaaciju. Vai drikst maksat pa daljaam?
SI metaaliskaas maksa 500ls un var maksaat pa dalaam, bet pirmaa dala uzreiz ir 160ls un peectam var maksat kaa pats veelas, pusgada laikaa jaapmaksaa.
.
Re: Metaalisko brekesu veidi
21.01.2008 16:56
nu nu.. var gadiities ari kaa man - bija viss sarunaats par pusgadu, bet.. daktere uzliekot apakshaa pateica tieshaa tekstaa - liidz meenesha beigaam obligaati viss jaasamaksaa.
nu naudas tik daudz tomeenes nebija (nebija jau plaanots) tad nu tagad 1.5 gadu neesmu tur raadijusies, jo jau ir procenti un arii par darbu tagad buus laba summa. kas noziimee - kameer nesakraashu 350ls - neko nevarees dariit. citu risinaajumu ta nav.
aia
Re: Metaalisko brekesu veidi
21.01.2008 21:30
ls 500 par 2 breketeem tachu, ne jau par vienu???
Jaa, man teica, ka pa abiem zokliem jaamaksaa kopaa 500ls.
vinja
Re: Metaalisko brekesu veidi
23.01.2008 20:37
Tagad jau 300ls par metaliskajam tur (1 zhoklis),nu cik es zinu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 6?
Ziņa: