Zobu breketes

Aizsāka Aga 

Re: Zobu breketes
02.02.2007 13:35
Arî ir baltas, nekâdu problçmu.
Starpîba SI gan ir 100 LVL
Sunshinee
Re: Zobu breketes
02.02.2007 16:33
Tâtad kopçjâ bilance ir 350 LVL par paðâm breketçm, 30-50 LVL par zobu nospiedumiem brekeðu izgatavoðanâ un 10 LVL par ikmçneða "pievilkðanu". Pareizs aprçíins? Jâsâk krât naudiòa, tâdçï arî jâsarçíina cik un kâ kas ir.:)
ich
Re: Zobu breketes
02.02.2007 17:30
par tiem nospiedumiem + rtg SI novembrii bij zem 30 ls. kaadi 22 varbuut.
NatalijaJ
Re: Zobu breketes
02.02.2007 17:57
neesaaju metaaliskaas jo ar taam viss krietni aatraak korigjeejas :)
izskatiijaas tik feini, ka aicinaaja straadaat par modeli :)
Antosha
Re: Zobu breketes
02.02.2007 20:19
gribeju uzprasit, cik apmeram ilgi janesa breketes apakshejai rindai ( diezgan shkibi)... ?
Sunshinee
Re: Zobu breketes
03.02.2007 11:23
Man konsultâcijâ teica, ka jânçsâ apmçram 1,5 - 2 gadi, viss atkarîgs no konkrçtâs situâcjas.
deina_2
Re: Zobu breketes
03.02.2007 13:07
nu pasakiet kaads to stabu ielas adresi!
Sunshinee
Re: Zobu breketes
03.02.2007 21:15
Te tak neviens neruna par Stabu ielu, bet gan par Dzirciema ielas Stomalologijas kliniku, kur ir vislabakie specuki!!! Veselibai naudu nevar zelot, ari vizualajam izskatam.:)
Heino
Re: Zobu breketes
05.02.2007 03:19
Jânçsâ tâs breketes cauru diennakti, vai arî pietiek tikai uz gulçtieðanu?
ich
Re: Zobu breketes
05.02.2007 15:48
Heino, breketes pieliimee no zobiem un pats nost nevar nonjemt.
un nav arii nekaadas jeegas likt tik uz naktiim. skolasbiedrene platiiti lika tikai uz naktiim. ~ 2 gadu laikaa nesareguleeja zobus...

deina_2, stabu ielaa, starp kr. valdemaara un bazniicas ielaam. numuru nezinu.
Re: Zobu breketes
05.02.2007 15:53
Dazs domaa, ka daargaakai noteikti ir labaakais:DD Dazhi no Stom.inst. straadaa Stabu ielaa un teica - naakat labaak pie manis tur! Leetaak un vai sliktaak....nu, nu!
lixa
Re: Zobu breketes
16.02.2007 21:18
Kur ir izdeviigaak likt breketes, ja peec taadaam ir nepiecieshamiiba nevis 1 beernam, bet gan 2 uzreiz... Vecaakai meitai kaadreiz jau bija platiite, tachu ar neviizigu attieksmi pret to, nekadi rezultati jau ari nebija gaidaami!
Tagad, kad jau ir pagajis labs laiks, meitas zobi ir kluvusi krietni skiibaaki, un arii vina saprot, ka nu paliidzeet var tikai breketes. Un veel jau ir arii juanaakaa meita, kurai arii ir praktiski taas pasas sakodiena probleemas!
Taa kaa muusu gimenei giadaami lieli izdevumi, veeleetos zinaat kuraa kliinikaa ir izdeviigaak, jo tas viss jaareizina ar 2! un varbuut - ir kaadas atlaides shaods gadijumos?!
Re: Zobu breketes
29.09.2007 11:53
kreimene Wrote:

> Dazs domzhi aa, ka daargasliktaak....nu, nu!
------

-------------------------------------------------akai > - naakatpie manstraadaa Stabu ielaa is tur! Lenoteikti ir labaa labaak kais:DD
> Dano Stom.inst. un teica
etaak un vai
> j
Re: Zobu breketes
12.11.2007 22:57
Gribu sev driizumaa ielikt breketes un zinu, ka vismaz aarzemees ir iespeejams likt breketes uz zobu iekshpuses, t.i. no meeles puses. Vai kaads zin, vai un kur to Latvijaa var izdariit un vai cenas ir atshkjiriigas no parastajaam breketeem?
Re: Zobu breketes
13.11.2007 01:52
buus daargaak. parasti 2x. arii aarsteeshana ir ilgaaka un rezultaati ne tik labi kaa ar "parastajaam".
Re: Zobu breketes
30.01.2008 19:36
Nju tautiesi man Breketesj au ir 2 gadus...!!!!
25. februarisl aikam klus par manu laimiigaako dienu mana muzaa kad visbeidzot man tik nonjemtas breketes.. man tulitp aliks 17 gadu,.!!
Breketes es uzliku Stomotologijas instituutaa..vnk burveliiga vietaa... iesaku jums arii tur likt lai ariicik tas maksaa.. bet kvalitatiivi..!!!
Stabu ielaa nju nesmu dzirdejusi labas atsauksmes..pat prasot savai zobuaarstei par Stabu ielu kapee tur tik neilgi nesa breketes vinja teica minimums 1 gads janeesaa bet pazinja viena apmeram kadus 8 menesus nesaaja!!!
Protams zobu jutiigums ir biezii..esmu atteikusies no abolu grausanas burkaniem visus sos divus gadus ...!!
Pirmais kad iepazistos ar cilveekiem vinji ieskatas man mutee.. citi to ddara patstavigi tad vienmer atgadinu lai neskataas jo tas ir kaitinosi..!!
Bet ta sakuma jau nav pierasti bet ar laiku sac pierast .. galvenais ir uztvert visu poziitiivi..!!!
Un arii ja kads kko saka par jusu breketeem neuztveriet nopietni.. jo man brekesu del ir iedotas vairakas smiekliigas iesaukas... tad vel klasesbiedrene sacer dazadus hiitus/dziesminjaas.... to visu uztveru ar smaidu un ljoti pozitiivi..!! un vel ta pati klasesbiedrene katru dienu pasaka kadu joku vai piemin breketes..!!
Sakumaj au kad uzlika likasb aigi forsii intresnatii..!! bet pagaja gads un man breketas saka apnikt ta nemitiiga tiriisana.. aaaaa. ... briiziem likas ka kompleksi jau bus no taa..jo visi nemitigi skatas mutee..!! bet samierinaajos un dzivoju talaak..!!! un ta pagaja divi gadi.!!
Tagad zobninji salidzinosi ka bija ieprieks ir taisnii un smukinjii..!! esmu apmierinaata ar rezultaatu..!!
Velu visiem to labaako....AR SKAISTRU SMAIDU PA PASAULI... uztveriet visu pozitiivi un ljoti mieriigi..!! nekas traks tas nav ..!!! Pasaapees paries.. bus bumbaas...
atcerieties SKAISTUMS PRASA UPURUS..!!!
Pasmaidam un dzivojam talaak.!! VEIKSMI.. :) :) :)
ala
Re: Zobu breketes
13.11.2007 12:12
Vai tas ir normaali, ka man meitai 19g. breketes ir jau 3 gadus, ja apkaartnee skatos un lasu, ka tas ir 2 gadu jaut. galvenais, ka vinai nebija nekaa sarezgiita manaa uztveree. Tikai mazliet sauraaks augszoklis un skirba prieksaa. vai tik aarsts nekaas tik naudu?
Re: Zobu breketes
13.11.2007 23:33
shaurs augshzhoklis un skjirba priekshaa? vai bija arii kaadi apaksheejie zobi jaarauj?
tas vareetu aiznjemt vairaak kaa parasti.
Re: Zobu breketes
11.12.2007 16:58
Jâ, tas ir normâli!!! Es nesâju èetrus gadus... pie katra pacienta pieeja ir individuâla!!! Citam pietiek nesât divus gadus, citam vairâk, citam mazâk...
Man pat þçl bij , kad òçma nost breketes.
Veiksmi!!!
Anda22
Re: Zobu breketes
11.02.2008 17:35
Sveiki! Palîdziet man izlemt vai likt breketes, ja pec 6 mçneðiem uz planoju braukt studet uz arzemeem. Cik biezi ir obligatas vizetes pie arsta pec 6 menesiem ??? Atbraukt uz vizitem varetu periodiski, ne biezak ka 3-4 menesi
Miïð paldies JUMS :)
avene
Re: Zobu breketes
11.12.2007 18:17
Gribeeju pateikties par informaaciju...vnk riit jaabrauc uz riigu, jaaliek breketes...ir nelielas bazas, jo varbut, ka peec kaada laika naaksies braukt uz aarzemeem tacu nezinu vai man varees turpinaat so arsteesanu ar breketeem arii aarpus latvijas...ja kaads var tad plz atbildiet!
Re: Zobu breketes
11.12.2007 19:44
nu parasti tas dakteris kursh saak arii pabeidz, jo ir dazhaadas pieejas/tehnikas kaa to dariit un nevienmeer taas sakriit. ne vienmeeer aarsti lieto taas pashas brekeshu sisteemas un pat ja grib, var turpinaat citur saakto aarsteeshanu....
Re: Zobu breketes
12.12.2007 06:56
Labâk par visiem interesejoðiem jautâjumiem konsultçjies ar ârstu!!
Re: Zobu breketes
16.12.2007 13:42
Sveiki! Tur kaads prasiija par dzirciema ielas ortodontiem... man breketes ielika Ieva Maulina un paareejiem es arii ietektu griezties pie vinjas...
Re: Zobu breketes
16.12.2007 15:04
Jâ, es arî savus pacientus sûtu pie Ievas :)
oksa
Re: Zobu breketes
17.12.2007 19:48
Cik tagad maksaa? Un vai var maksaat pa dalaam? Jeb janem lizings? Vai var ar arstu sarunat, ka bez cheka, bet letak? Luuudzu atbildiet!
;))
Re: Zobu breketes
14.01.2008 18:34
Breketes liku satbu ielâ 9..
man tur patika..;)..diezgan jauka ortodente..un taas cenas tur neko nemaina..diezgan aatri jau rezultaats man redzams..problema bija nopietna ar zobiem,un vietaa iegaaja jau peec 4meeneshiem.;)
Re: Zobu breketes
18.01.2008 23:48
Man liks breketes kaut kad februârî ïoti uztraucos par to,kad bûs nepaîkami apvainojumi,bet es izvçlçjos baltas :) 350ls + vçl vizîte 15ls katru mçnesi.
Vai kâdam ir baltâs,jeb keramikas breketes? vai patieðam nevar ievçrot :(?
ZaneB
Re: Zobu breketes
21.01.2008 18:17
Man ir keramiskaas un vinas tieshaam izskataas labaak,forograafijaas redzama tikai stipinja. shonedeelj jau janjem nost. varbuut kaads zin cik maksaa nonjemshana?? :)
aia
Re: Zobu breketes
21.01.2008 21:32
Es pieteicos pie Ingas Vaskas. Kadas atsauksmes?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: