Kur brīvdienās meklēt palīdzību?

Aizsāka Ivette 

Ivette
Kur brīvdienās meklēt palīdzību?
05.04.2008 10:51
Šorīt sapampis vaigs. Zobs nesāp, smagana jūtīga, bet īpašu sāpju nav (kaut gan, ja stiprāk uzspiež, tad zem vaiga kaula sāp). Vakar pasēdēju vējainā vietā knapi saģērbusies, varbūt kas sapūsts? Lai nu kā, laikam jāmeklē palīdzība - kur braukt? ko darīt mājās? Jāmeklē kāds zobārsts vai kas?



Edited 1 time(s). Last edit at 28.06.2009 11:24 by puce.
Pie zobârsta, pie zobârsta. Sestdienâs jau daudzi strâdâ, ja sâks naktî sâpçt, tad bûs grûtâk ko atrast. Internetâ atradisi n-tos kabinetus, kas strâdâ, ieliec tik google zobârsts Rîgâ brîvdienâs/ sestdienâs.
Te daþas iespçjas iedevsmai:
- SIA "Valsts zobârstniecîbas un sejas íirurìijas centrs" Rîgâ, Dzirciema ielâ 20. Tâlrunis 67452015.

- SIA "Valis" Rîgâ, Brîvîbas ielâ 167. Bezmaksas tâlrunis 67373273. Darba laiks – darbdienâs – diennakts, sestdienâs un svçtdienâs – no plkst. 8 lîdz 24.

- SIA "Denta klînika" Rîgâ, Brîvîbas ielâ 230. Bezmaksas tâlrunis 67553339. Darba laiks – diennakts, bez brîvdienâm. Bçrniem bezmaksas.

- SIA "Diennakts zobârstniecîbas kabinets" Rîgâ, Stabu ielâ 9. Darba laiks – darbdienâs – no plkst. 8 lîdz 24, sestdienâs – no plkst. 9 lîdz 24.
Re: Kur brīvdienās meklēt palīdzību?
05.04.2008 12:18
Labâk uz Dzirciema ielu.
www.zl.lv, tel. 1180 vai
www.1188.lv, tel. 1188!
Reiz brîvdienâ- 30.decembrî, biju Stabu ielâ- rinda- vismaz 10 cilvçki, iekðâ kabinetâ viens skaïi vaidçja, tie visi 10 cilvçki to klausîjâs. Es tinos no turienes âtrâk projâm. Piezvanîju uzziòu dienestam un tiku pie zobârsta bez rindas. Dentâ.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.04.2008 12:32 by kachenite.
Milzîgs jums paldies par atsaucîbu :)
Labdien .
Man taada liela probleema - vakar saapeeja zobs , shoriit no riita shausmiigi sapampis vaigs bija , tad zobaarsts vinju izraava .Jautaaju kad pampums paaries - skaidras atbildes nesanjeemu , bet probleema taa , ka man otrdien ir pieraksts jaunas pases kaartoshanai ! Ljoti negribeetos pases bildee briesmoni redzeet , un rindas ljoti garas , lai to pierakstu vienkaarshi atceltu .
Vai ir kaads veids , lai vareetu to pampumu liidz otrdienai noplacinaat ? (shobriid tieshaam izskatos briesmiigi ;~(((((((((((( )
Pateicos jau ieprieksh .
Re: Kur brīvdienās meklēt palīdzību?
28.06.2009 11:26
sincha:

tabletes Tev izrakstīja?
Līdz otrdienai, domāju, vajadzētu pāriet (vismaz no ārpuses)
Re: Kur brīvdienās meklēt palīdzību?
01.07.2009 20:09
Vislabāk brīvdienā meklēt palīdzīvu maskačkā.. janostājas blakus vietējai baznīcai un jānobļaujas kaut kas maksimāli pretīgs attiecībā pret čigāniem... pēc brīža neviens zobs un nekad vairs nesāpēs!!! ;)
:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mokos apmeram 6 nedelas , zem protezes; ir jau iluzija,ka paries,ari ar rtg ir mikla , tas var but tiri labs ,ka visi suta majas
gribas ari letak, dzirciems(nevis zoklu centrs)uzreiz piedava 100 latu endoskopiju;gruti jau ir,vel ta proteze,sabradas kroni,tas vel nokritis ar visu tiltu
dzive ir jau bijusi gadijumi,---vienreiz kanalu pildisana veiksmiga ,otrreiz --ne

te jau viss ir steidzigi;visvairak baidos,ka rajona dezurarste izsitis visu protezi,ka vairak neko neuzliksi

izbraukajis rigu ,sapratu,kapec laukos ir tik lielas rindas,plombes divreiz letakas,protams musu protezistei esmu loti pateicigs par tik nenormalu attieksmi----nekas tur nav ,sapes nepariet un rinda pec 3 nedelam;es velreiz saku -- plombe ap 10-12 latiem un klade pilna pierakstita ar cilvekiem ; vinas nemelo
Re: Kur brīvdienās meklēt palīdzību?
05.11.2011 16:00
juris muris:

labāk risināt problēmu plānveidā, nevis vienā (ne)jaukā brīdī sapamps un būs jāiet pirmajā vietā, kur paņems. tad arī nebūs brīnums, ja prot. būs pagalam. jāmēģina uzmanīgi nosist tiltu, salabot zobu (endodontija, nevis endoskopija :) ), un likt tiltu atpakaļ.

__________________
dr.puce@gmail.com
juris muris
proteze
17.12.2011 13:37
paldies dr.puce
pat negaidiju,ka kads atbildes

suuds ar tiltu,vinu (laikam)nevar nonemt nesqabojajot,tikai 3 vienibas--suds,bet
runa ir par jauna tilta uzliksanu vai jauni kroni 1 un 3 zobam , ari tas butu fantastika,1 jau ir uz inlejas,tad uz zaka zoba iznemamas-
mans sapnis

vzc jau sak ieraudzit cistiņas
pec sajutam 3 smgana ir vislaik pietukusi;tiesi tur nav nekada rtg; kurs,piemeram taisis rezekciju,ja nav iemesla(VARBUT PROTEZE IR TOMER IESPIESTA)

tagad pastastisu par anna-perenna.by
biju 30 nov baltkrievija;diemzel ari tur neviens nesaprot sapes,bet liks tikai močnos tiltus
mosti stavit budem,kak ty kusajesh,google dod anna perenns n1 minska ,bet man nepatika
vini arste kriev fed un visi esot laimigi;uzreiz plans uz 1300 latiem vai ari ,ko tu vispar atbrauci,tas ir tikai mans noverojums
endoskopijas-endodentijas iznaca nejausi,tik glups jau neesmu
VELREIZ PALDIES DR PUCE VAI JUS ESIET ARI DOKTORS
Re: proteze
17.12.2011 17:36
juris muris Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> pec sajutam 3 smgana ir vislaik pietukusi;

taustot sāp vai vnk izvelvējums?

> tur nav nekada rtg; kurs,piemeram taisis
> rezekciju,ja nav iemesla(VARBUT PROTEZE IR TOMER
> IESPIESTA)

rezekciju bez rtg neviens netaisīs.
ko nozīmē "protēze ir iespiesta"?

> VELREIZ PALDIES DR PUCE VAI JUS ESIET ARI DOKTORS



__________________
dr.puce@gmail.com
iDental strādā sestdienās svetdienas un pieņem arī bērnus, parbaudījām uz savas ādas, t.i. zobiem (Rīga)
Jā, mēs arī bijām pie zobarsta iDental ar bērnu, svētdienā. Bērns pateica, ka citus zobiņus zobu fejai radīs arī tikai idental dakteriitei
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 20?
Ziņa: