Ogrē - Šmitu klīnika

Aizsāka Mateus 

Ogrē - Šmitu klīnika
12.07.2009 14:31
Ir kāds kas zin tos zobārstus?
Tikko te jaunu klīniku lielā smukā majā atvēra. ITKĀ skaitas laba klīnika, bet ņemot vērā ka ļoti nesen atvērta, mani māc šaubas, bet painteresēties tomēr gribas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
13.07.2009 10:04
Mateus -
Rīga, Rīga, Rīga!!! Un nekādi pāķi, ja negribi kā skopais maksāt divreiz.
Es zinu, ko runāju.
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
13.07.2009 12:30
Piedod, bet Rīga arī nav kritērijs :D
Arī tur cik zinu ir gan labas gan sliktas klīnikas :)
Šobrīd gan skaidrs ka tāpat būs Rīga dēļ BTA

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
13.07.2009 17:18
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šobrīd gan skaidrs ka tāpat būs Rīga dēļ
> BTA

Tiešām pareizs lēmums.
kitana
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
14.07.2009 00:03
Vai tad novados nekur neņem BTA?
Bet tādā gadījumā taču klīnika dod čeku un pēc tam paši var iet uz BTA un dabūt naudu atpakaļ.:)
Bet Šmitu klīniku neiesaku, jo tur strādā protēzists(tipa protēzists) bez zobārsta izglītības.
Šmite strādā ar padomjlaika metodēm.
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
14.07.2009 00:12
Tiešām? Kur var par to izlasīt izņemot ogrenet.lv forumu? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kitana
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
14.07.2009 21:00
Tāpēc, ka personīgi pazīstu šos ārstus:)
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
15.07.2009 00:00
kitana:

tev nu gan neveicas ar kolēģiem - higiēnisti bez diploma, protēzisti bez zobārsta izglītības...
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
15.07.2009 12:10
Kitana, kurai tik ļoti nepatīkot, ka zobārsts, pacientam dzirdot, "noliek" sava kolēģa, kas iepriekš ārstējis šim pacientam zobus, darbu, bet tai pat laikā viņai nekas netraucē anonīmi "nolikt" citus savus kolēģus. Dubultmorāle???
Kitana, Tu esi jokaina zobārste.
kitana
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
15.07.2009 13:01
Jugusalu!
Vai Tu buutu ar mieru aarsteet zobus vai likt proteezes, ja cilveekam nav izgliitiibas?Stipri shaubos....
Puce!
Jaa, taa nu man traapaas, ko lai dara?
Man buutu jaatbalsta cilveeki bez izgliitiibas, kameer Tu un es esam gaajushas cauri visaadiem gruutumiem.Tad saki, kaada jeega no muusu diploma, ja cits var iedomaaties sevi par aarstu un tik stanceet augshaa proteezes?
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
15.07.2009 19:52
Bet grūti noticēt, ka mūsu platuma grādos vispār kas tāds iespējams, ka cilvēks bez ārsta diploma strādā par ārstu! Ja tas tiešām atbilst taisnībai, tad jāceļ trauksme!
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
15.07.2009 20:13
Mans bijušais priekšnieks mēdza teikt, ka visu drīkst, ja neviens par to nesūdzas...
kitana
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
16.07.2009 01:01
Jugusalu!
Tā ir taisnība, domā, ka es tā no pirksta to visu izzīžu?
Runa nav par pašu Ingu, bet pa viņas vīru Gunti, viņš ir tikai zobu tehniķis, līdz ar to pacientiem mutēs līst nedrīkst.Saki, kurš tad uzņemas atbildību, ja kautkas noiet greizi?
Domā trauksme būtu jāceļ man?Nē, tā nav mana klīnika un man gar to nav nekādas aļas, kamēr mani tas neskar.Domāju, ka pacienti ir pietiekoši gudri, lai paši saprastu, kur var sanākt auzas.
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
16.07.2009 13:52
kachenit,
latviešu tautības pacients nesūdzēsies vēl 100 gadus, lai būtu, kas būdams. Tā taču nav smuki!
Un te nu es Kitanai nepiekrītu.Jā, teorētiski zobu tehniķis mutē līst nedrīkst,bet dažiem zobārstiem,kuri,kā izrādās zobu protezēšanu ir apguvuši pat augstākās mācību iestādēs,un sevi uzskata par ūberkrutiem protēzistiem,to ar likumu vajadzētu aizliegt.Viņi nemāk uzstādīt pat diagnozi,kur nu vēl procesu novest līdz laimīgām beigām.Iz sērijas,galvenais,lai maksā.
kitana
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
17.07.2009 01:43
Interesanti, kurš uzņemsies atbildību, ja tehniķis mutē kauko sastrādās ne tā?Es vai, tikai tāpēc, ka protezēšanu esmu apguvusi augstākajā mācību iestādē?
Nu nedrīkst zobu tehniķis līst pacientiem mutēs, ja to uzzinās attiecīgās instances, kabinets var zaudēt licences.
Jugusalu!
Redzi, kas par nelaimi, pacients jau nemaz nezin, ka viņa zobus slīpē zobu tehniķis...domā daudzi pacienti interesējas vai ir diploms un sertifikāts?Uzticas tāpat.
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
17.07.2009 11:24
Kitana,
jā, taisnība. Vai vai Tu reāi zini kādu ārstu, kam bijušais MADEKKI (tagad - VI) ir likusi aizkapēt ciet praksi un anulējusi sertifikātu? Es nerunāju par tiem smieklīgajiem naudas sodiem, ko viņi uzliek.
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
17.07.2009 11:26
Lai vai kā, bet uz Mateus jautājumu ir ļoti izsmeļoša atbilde! :))) Mateusam viela pārdomām.
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
17.07.2009 22:26
A kas tur ko domaat :)
Es sev neko protezeet pagaidaam netaisos un taadas lietas es dariitu SI :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kitana
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
18.07.2009 00:37
Veselības inspekcija nē, bet ja par to pasūdzētos asociācijai, ziepes draud pamatīgas.
Tad jau sanāk, ka zobārsta diplomam nav jēgas, jo katrs tehniķis, kurš sevī sajūt baigo protēzista talantu, tagad slīpēs un liks protēzes, kad viņam būtu jāsēž laboratorijā un jādarbojas uz veiduļiem.Bet, ja patiešām ir talants, kur problēma iestāties zobārstos un dabūt diplomu?
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
18.07.2009 00:42
Baigi interesanti... ogrenet forums pilns ar sho tjipa faktu, te arii jau... visi zin, bet neviens nesudzas, nepaarbauda, nepaarliecinas un taa... iipatneeji :)
Ja jau taa ir kitana, ej pasuudzies ;) Gan jau ne tikai te var anoniimi vaariities, bet ari VI un tai asociacija... luudzu... a to tikai tukshi vaardi - ES ZINU ES ZINU... shodien kad sauljojos netaalu no manis pensionaare staastija ka vinja ZIN, ka vinjas kaiminjsh ir bandiits un tirgo narkotikas, jo vinjam ir dzhips un tikko remontu taisija ;) Nu kaut kaa taa... baabu runas...

Bet ja ir kaa saki - kjeries veersim pie ragiem, jo es neko taadu NEZINU, tikai esmu dzirdeejis.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
kitana
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
18.07.2009 23:22
Oresnetā neesmu skatījusies, bet palasīšos, kas tur ir.
Ja tā būtu mana klīnika, sūdzētos noteikti, bet par cik sveša, tad ne mana cūka, ne mana druva, gan jau tāpat reiz iekritīs.
Lacosta
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
06.08.2009 18:52
Juus gadienaa neapspriezat ne to kliiiniku??? Cik Es zinu, un es to noteikti zinu, ka nevis Shmite bet gan Lochmele stradaa bez zobarsta izgliitibas, vinja ir tikai tehnikis!!! (sorry ka rakstu bez garumziimem :) )
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
06.08.2009 20:06
nu tagad ir divi tehnikji-zobaarsti - Guntis un Lochmele..... :(
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
07.08.2009 15:11
Tad kā, atvērta jauna smuka klīnika bet zobārstu tā arī nav?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
kitana
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
09.08.2009 20:10
Inga Šmite ir zobārste, es runāju par viņas vīru Gunti Šmitu, kurš ir tehniķis un darbojas ar protezēšanu.
Jaunā klīnika laikam vēl nedarbojas, bet viņiem Ogrē ir klīnika citā adresē, pirms te ievāksies.
betmens
Re: Ogrē - Šmitu klīnika
28.10.2019 09:59
Neiesaku vest bērnus akūtās situācijās. Gan mums, gan draugu bērnam trauma uz ilgu laiku. Dakterīte liek ar varu turēt bērnu, ja viņš bailīgāks vai nervozāks. Šausmas. Neko labi nevaru pateikt par šo klīniku!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 23?
Ziņa: