šuves izņemšana

Aizsāka xtra 

šuves izņemšana
14.09.2010 20:22
Ir izrauts 6. zobs,uzlika šuves.(takā vienā veselā gabalā,bet izvērts cauri vairākām vietām).Teica,ka pēc nedēļas jāiet ņemt ārā.Reāli tas diegs ir labi redzams kas un kā, praktiski varu pats viņu izņemt ar pinceti.Nav,taču,nekādi īpašie riski tam? Vienkārši,apstākļu sakritības pēc nebūs iespēja tikt pie zobārsta,tuvākajā laikā.
Re: šuves izņemšana
14.09.2010 21:36
skjeeriites veel vajag un laba acs/roka lai neiegrieztu smaganaas. ja instrumenti nav sterili var tikt pie infekcijas. instrumentu meerceeshana shnabii neskaitaas.
shajaa viziitee tiek arii noveerteets vai bruuce dziist labi vai ir vajadziiba peec papildus proceduuraam.
taa kaa reekjini pats.
Re: šuves izņemšana
14.09.2010 23:06
pārgriez uzmanīgi cilpiņu un izvelc ar pinceti (turot aiz mezgliņa)
Mrr.
Re: šuves izņemšana
15.09.2010 05:38
Jautājums.
Kā ir ar sadzīšanas procesu pēc šuvju noņemšanas?
Vai tas caurums ekstrahētā zoba vietā kaut kad varētu sadzīt?
Un vai izveidojies abscess, kas bija pirms šis operācijas veikšanas kaut kad varētu uzsūkties? Vai tas var viss nelabi beigties, papildus esošajam?
Un ja jau ir pagājis gandrīz mēnesis, un nekas nedzīst? Un žoklis viss karsts? Tas tā tipa normāli?
Un vēl viens jautājums, ja vispār uz tās puses netiek vairs kosts, tad pastāv iespēja, ka ar laiku tā puse galīgi atrofēsies?
Vai tas varētu būt arī iemesls kāpēc nedzīst?
Re: šuves izņemšana
15.09.2010 09:02
Mrr. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jautājums.
> Kā ir ar sadzīšanas procesu pēc šuvju
> noņemšanas?

šuves ir domātas tam, lai satuvinātu brūces malas. šuves ņem nost tad, kad dzīšana ir sākusies un malas turās kopā pašas.

> Vai tas caurums ekstrahētā zoba vietā kaut kad
> varētu sadzīt?

protams, bet kaula līmenis būs zemāks, nekā pirms raušanas.

> Un vai izveidojies abscess, kas bija pirms šis
> operācijas veikšanas kaut kad varētu
> uzsūkties?

nu parasti strutas iznāk ārā raušanas brīdī, un kad vairs nav iekaisuma cēlonis - infekciozais zobs - viss sadzīst un vairs neatkārtojas.

> Un ja jau ir pagājis gandrīz mēnesis, un nekas
> nedzīst? Un žoklis viss karsts? Tas tā tipa
> normāli?

tas tipa nozīmē, ka sen jau vajadzēja doties pie doka un parādīt viņam savu žokli klātienē.

> Un vēl viens jautājums, ja vispār uz tās puses
> netiek vairs kosts, tad pastāv iespēja, ka ar
> laiku tā puse galīgi atrofēsies?

sakožot tāpat savā starpā saskaras abu pušu zobi.


> Vai tas varētu būt arī iemesls kāpēc
> nedzīst?

nē.
Mrr.
Re: šuves izņemšana
16.09.2010 01:45
Bet ja tās brūces abas malas ir vaļā, tad tas nozīmē, ka nekas tur nesadzīs?
Tagad tur abas malas ir vaļā, un redzams caurums, skaloju ar dažādiem līdzekļiem, bet ne vella nepalīdz.
Un ja pataustot vaiga pusi, tas abscess vēl ir , to var sataustīt, tādu kā cietu veidojumu, un sajust tādu kā pukstošu sajūtu, tad tas nozīmē, ka process ir aizgājis vēl tālāk?
Un kādas var būt sekas?
Re: šuves izņemšana
16.09.2010 20:17
jāiet pie doka. sekas var būt sliktas, ja neiesi.
Mrr.
Re: šuves izņemšana
16.09.2010 21:52
Piemēram, nu pasaki, nelauzies.
Man skaidri pateica, ka tas var būt ilglaicīgs process, kamēr viss sadzīs.
Vot i domāju, vai man ar to caurumu būs visu mūžu jāsamierinās.
Re: šuves izņemšana
16.09.2010 22:58
pietūkums un pulsēšana mēnesi pēc izraušanas nav normāli. var dabūt, piemēram, osteomielītu - žokļa kaula iekaisumu.
Mrr.
Re: šuves izņemšana
16.09.2010 23:07
Man ir paredzēts iet pie ārsta tikai pēc mēneša. Tad redzēs.
Katrā ziņā, laikam tas caurums visu mūžu saglabāsies, tur ir tāda vertikāla vaļēja strīpa starp abām smaganu pusēm, un redzams viss. Vienkārši žoklis baigi karsts.
A ķirurgu negribu traucēt, tā jau teica, ka vajadzīgs laiks, nu ticēsim.
un ar ko var beigties ar žokļa iekausums?
Re: šuves izņemšana
17.09.2010 00:46
nu shajaa gadiijuma vajadzeetu gan patrauceet. un kaa veel. ja laikus neiet pie kjirurga var palikt bez pushzhoklja ja palaimeejas.
Mrr.
Re: šuves izņemšana
17.09.2010 01:32
Nu nezinu, tikai nepilns mēnesis ir pagājis. A ķirurgs ļoti aizņemts, un mēnesi ilgs pieraksts un garas rindas,
kamēr sagaidīšu, tikmēr jau būs pieraksts pie zobārsta būs sagaidīts.
A problēma kur? Ka nedzīst, un viss vaļā?
Es jau skaloju katru dienu. Moška esmu ar skalošanu kaut ko ne tā sadarījus?
Vienkārši ņemot nost šuves teica, ka baigi labi dzīstot. Nu negribu velti traucēt, ar savām aizdomām.
Sāpēt jau tā nekas nesāp, tikai tā "ala" stresu rada.
Re: šuves izņemšana
17.09.2010 14:33
Nesaprotu,ko tu vēlies?Lai kāds nomierina un pasaka ka viss kārtībā? Manuprāt, uz taviem jautājumiem tika atbildēts un arī par iespējamajām sekām paskaidrots.Tava izvēle.
www2
Re: šuves izņemšana
05.04.2011 09:27
man izņēma gudrības zobu, pēc nedēļas izņēma šuves, un pēc tam 2 dienām jau varēja uz viņa ņammāt, a tev mēnesis, konkrēti kkas neož labi :D
Ja kāds vēl lasa šo....

Man arī izrāva gudrības zobu un teica, ka šuves var neņemt ārā vispār. Pēc operācijas viss bija labi - daudz nesāpēja, ātri viss sadzija. Tagad pagājušas jau 4 nedēļas un pāris diedziņi ir palikuši vēl iekšā. Vai viņi pazudīs vai kas ar viņiem notiks? Negribas arī braukt vēlreiz pie daktera un maksāt, ja to var nedarīt. Tas ir vienīgais, kas mani uztrauc.
Re: šuves izņemšana
10.08.2015 13:48
Gan jau izkritīs ar laiku.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 25?
Ziņa: