CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?

Aizsāka enfuego 

CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
28.03.2012 21:00
Kuru labāk iedzert pret zobu sāpēm?
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
28.03.2012 21:59
citramon

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
28.03.2012 22:53
Dicloberl nepalīdzēja, itramons nepalīdzēja, beigās iedzēru NImesilu, pārgāja sāpes, t'\a ir ka velku garumā ar zobi raušanu ārā :)
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
29.03.2012 07:04
taa ir kad velc garumaa zobu paarbaudi, plombeeshanu....
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
30.03.2012 19:05
man jau zobs gadiem puvis, puspuvis, tagad pārpuvis. Rīt rauju ārā, pat 800mg vienā reizē, un īsti vēl nepalīdz tikai pusi noņēma sāpju!
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
30.03.2012 21:50
Nimesils ir kaitīgs, to labāk nevajag

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
31.03.2012 09:41
Izrāva šodien vienu aizmugurē zobu ārā, un pateica, ka izrādās jārau jarī otrs, jo aizmugurē visi trīs zobi ir zem viena nerva, un tas nervs ir sapuvis !!!!
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
31.03.2012 18:03
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
visi trīs zobi ir zem viena nerva, un
> tas nervs ir sapuvis !!!!

"sapuvis" var būt tikai nervs katrā konkrētā zobā iekšā. un arī tas nenozīmē, ka zobs uzreiz ir raujams.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
01.04.2012 15:42
Man pēc zobu izraušanas sāk uzspampt, tas ir normāli???
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
02.04.2012 00:00
drusku var būt, bet ja pampums paliek liels, ciets, tad jādodas pie doka

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
02.04.2012 09:49
Šodein pampums pārgāja un sāpes arī, vakar sāpēc a viss žoklis. taga djāiet raut tanī pašā vietā blakus gudrības zobs ārā psc. Jāliek vietā kautkas :)
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
02.04.2012 17:56
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> taga djāiet raut tanī
> pašā vietā blakus gudrības zobs ārā psc.
> Jāliek vietā kautkas :)

ja to izdomaatu pirms tam - vai tiiriitu kaartiigaak un ietu uz regulaaraam paarbaudeem?
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
02.04.2012 22:54
Esm utīrījis un labojis viss ir bijis bezjēdzīgi, ja zobi bojājas tad vari labot kautvai 100 reizes, kā kuram iedzimst tie zobi, un zobi arī bojājās no veselības puses arī. Man pazīstamajai bērns piedzima jau ar tumšiem zobiem. Kā kuram!
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
02.04.2012 23:42
varbuut vajag pamainiit tiiriishanas tehniku, biezhaak piestaigaat pie higienista, vairaak fluoru, mazaak saldumus, kolas, narkotikas arii paliidz bojaat zobus ;)

paziistamai piedzima beerns ar zobiem?
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
03.04.2012 14:42
Nē takš :) Es gribēju teikt, tad kad bērnam nāca pirmie zobi, viņi nāca beigti, es sajaucu!
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
04.04.2012 11:59
ENFUEGO ampelēties arī jāprot. Tēlot jāmāk. Trīs zobi zem viena nerva. Sapuvums. Nimesils. Nauda neesot, pilns forums piebļauts.
Pēkšņi atradās nauda nimesulīda receptei. Gāji pie ārsta, maksāji par vizīti receptes iegūšanai. Tā vienkārši nimesil neizraksta uz pieprasījumu.
Protams, kaitīgs, tikai mazāk kā strutas, vai ne? Dažiem protams sepse arī mazāk kaitīga kā vizīte pie ārsta. Roll.
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
05.04.2012 18:19
man blakus dzīvo medmāsiņa, viņa man aizdeva tani brīdī to kas viņai bija, tas arī viss! Tagad sāp sapuvušais zobs, naudasnav, ibumetīna nav un arī olas šodien nebūs Failu hostings
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
06.04.2012 00:24
Atkal pasaka.
Stacionāros tagad ir stingra zāļu uzskaite. Katra tablete, katrs pulveris ir uzskaitīts.

Nevajag kultivēt muļķību. Mājiens skaidrs. Māsa, ārsts utt dod. Kad izraksta, viņu arī neizraksta īlgai lietošanai.

Beiz tik nemākulīgi dzīt desu. Tēlot ir jāmāk daudz labāk.

Aizdeva. Otro reizi iekriti. Kā tu atdosi recepšu zāles? Tas nav ibumetīns vai aspirīns.

Gribēji kārtīgu desu – jāraksta, iedeva kaimiņiene, veca tante ar slimiem kauliem.
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
06.04.2012 14:32
Ai ei nah, es takš labāk zinu, man ko vaig to es tabūnu, un pofig! Kas es te taisos kautko pierādīt štoļe! man medmāsa ir bērnības draugs un ar izrakstīšanu nav nekādas problēmas, tāpat kā nomieriošās es tabūnu kad man vaig loksi!



Edited 2 time(s). Last edit at 06.04.2012 14:33 by enfuego.
Re: CITRAMONS vai Dicloberl pret sāpēm?
06.04.2012 21:28
Labāk būtu ietaupījis. Internets tev kaitīgs.
Redzams pēc taviem komentāriem.

Naudiņu, ko iztērē internetam un pretsāpju tabletēm vajadzēja nest zobārstei! Būtu sanēts mutes dobums, nekas nesāpētu.
Medmāsas neko neizraksta.
Ibumetīns 400
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 22?
Ziņa: