8 jeb gudrības zobs

Aizsāka Sandija 

Re: 8 jeb gudrības zobs
10.05.2013 07:48
nu teorētiski nevar, protams. Tas, ka viņš ir nedzīvs, ir skaidri zināms?

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: 8 jeb gudrības zobs
10.05.2013 08:02
jā, 100% nedzīvs. Rengenā viss ok, kanāli pēc zobārsta vārdiem labi sapildīti, bet nu dīvains kautkāds tas zobs. Tiko iztīrīja kanālus arī 6-ajam (tam, kas blakus 7-ajām un tālāk izrautajam 8-ajam), bet jūtu arī tā 7-ā zoba malu, sanāk +/- tā vieta kuru tam 7-ajam pēdējo x blombēja. Un kuram viss bija ok, kamēr arī 8-ais bija mutē. Sviests kautkāds. Kā tā var būt? vai maz ir kādi varianti?
Re: 8 jeb gudrības zobs
10.05.2013 14:24
Nepatīkama situācija. Jo tagad tur visās malās ir "sabombīts" un nevarēs pateikt kurš zobs sāp un kurš nesāp. Tāpēc neiesaku kaut ko darīt ar vairākiem zobiem pēc kārtas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 8 jeb gudrības zobs
10.05.2013 15:02
Gaidi, kad pavisam sadzīs brūce (1-2 mēn pēc izraušanas), tad jau redzēs.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: 8 jeb gudrības zobs
10.05.2013 20:04
varbūt tas ir kautkā saistīts ar breketēm, kuras 3 ned atpakaļ uzlika!? + izrautais 8-ais (1 mēn atpakaļ), dažas dienas atpakaļ kanālu tīrītais 6-ais. Mutei strees ar lielajiem burtiem.
Vispār jau breketes nav liktas uz neviena dzerokļa, tik līdz 5-ajiem zobiem (ieskaitot) no abām pusēm. Bet ganjau ka tā vienalga iekustina visu apkšējo žokli un tad visādus brīnumus laikam var sagaidīt. Visvairāk satrauc tas, ka tik nenodaru vairāk pāri saviem zobiem nevis bez, bet ar breketēm.
Re: 8 jeb gudrības zobs
11.05.2013 18:58
Sarunas krievu internetā:

зачем -та лезет зуп мудрасти....мошт паумнею с годами...

... у меня их два вылезло (не в труднодоступных местах, разумеется)... омудрения не заметил 8(

мошт у тя один зуп мудрасти, а второй наоборот зуп глупасти и они друг друга взаимоисключчают? О как!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 8 jeb gudrības zobs
11.05.2013 19:29
"зуп глупасти"

:D
Re: 8 jeb gudrības zobs
12.05.2013 14:18
Varbūt ir vēts uztaisīt panorāmas rengenu vai magnētsiko rezonansi (es tik nezinu vai žoklim ko tādu taisa)?
Varbūt skarts kāds nervs, raujot gudrībnieku. Pa nakti nekas nesāp, bet jau no rīta sāku zobus just un nevienu vien.
Re: 8 jeb gudrības zobs
12.05.2013 20:53
vareetu buut ka pa nakti griez zobus
Re: 8 jeb gudrības zobs
12.05.2013 22:08
Griežu gan, pamodos un zobi TAA saspiesti, Tāds krampis., nez vai pa miegam man žokli maz varētu atraut .... Bet tam man ir izvedota nakts kape aukšžoklim. Tad tie pēdējie 7-ie zobi pa nakti tiek izdancināti. Mīlu žokli kustināt un pēdējie apakšžoklī 7ais, aukšžoklī 7 vai 8-ais, pat nezinu, kad jūtu ka kustinot žokli, berzēju auksžokli ar lejas 7 -īto, tad pilnīgi sākas azarts ... Pa nakti nekas nesāp, bet līdz ar rītu, ... attiet.... Vai tas ar to saistīts???
tad kapēc reaģē arī uz aukstu? Arī ar aukšējiem kautkas nav lāgā, jo ir kas reaģē uz aukstu, un vispār uz temp maiņu. Rengenā itkā viss ok. Par cik nav nakts sāpju, tad zobārste neaiztiek. Labāka jau ar nepaliek.

Pirms zobu higiēnas viss bija ok ...
Re: 8 jeb gudrības zobs
12.05.2013 23:05
Paņem pastu jutīgiem zobiem un nomierinošu tēju labam miegam...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: 8 jeb gudrības zobs
13.05.2013 07:52
Re: 8 jeb gudrības zobs
13.05.2013 09:03
Sandija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Griežu gan, pamodos un zobi TAA saspiesti, Tāds
> krampis., nez vai pa miegam man žokli maz varētu
> atraut .... Bet tam man ir izvedota nakts kape
> aukšžoklim. Tad tie pēdējie 7-ie zobi pa nakti
> tiek izdancināti. Mīlu žokli kustināt un
> pēdējie apakšžoklī 7ais, aukšžoklī 7 vai
> 8-ais, pat nezinu, kad jūtu ka kustinot žokli,
> berzēju auksžokli ar lejas 7 -īto, tad pilnīgi
> sākas azarts ... Pa nakti nekas nesāp, bet līdz
> ar rītu, ... attiet.... Vai tas ar to
> saistīts???

Jaa

> tad kapēc reaģē arī uz aukstu? Arī ar
> aukšējiem kautkas nav lāgā, jo ir kas reaģē
> uz aukstu, un vispār uz temp maiņu.

Paarslogoti zobi saap uz visu

Rengenā
> itkā viss ok. Par cik nav nakts sāpju, tad
> zobārste neaiztiek. Labāka jau ar nepaliek.
>
> Pirms zobu higiēnas viss bija ok ...
Re: 8 jeb gudrības zobs
13.05.2013 11:11
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paņem pastu jutīgiem zobiem un nomierinošu
> tēju labam miegam...


Tas nebija joks.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: 8 jeb gudrības zobs
13.05.2013 19:41
Paldies par komentāriem!
Puce, es jau arī neuztvēru to kā joku, vnk tas bija pirmais ko izdarīju - vnk pasmaidīju :)!
Tagad man ir Sensodain, bet kautkā man viņa ne sevišķi patīk. Iesaki kādu labi zobu pastu, jo parasti pērku Splat balinošo, bet kamēr breketes, tikmēr teica, ka balinošās labāk nevajag. Tad nopirku Sensodain, bet kautā tiklīdz pasta saskaras ar zobiem, tad tāda siltu sajūta mutē - kautkā tas lāga nepatīk, bet varbūt tā vajag būtu!
Parasti sanāk ņemt tās kas uz akcijām, i Colgate patrāpās, i Blend a med, bet ganjau ir tiešām labas pastas, kuras nepērku, jo par tām neko nezinu ....
Re: 8 jeb gudrības zobs
13.05.2013 20:46
Var pamēģināt colgate sensitive pro-relief, lacalut sensitive...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: 8 jeb gudrības zobs
13.05.2013 20:59
Nu kautkas līdzīgs man ir nopirkts - Presindent sensitive :)
Re: 8 jeb gudrības zobs
14.05.2013 07:26
Par tējiņu neaizmirsti, apkaklītes zonas masāžu pirms naktsmiera arī nebūtu slikti..

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: 8 jeb gudrības zobs
14.05.2013 08:21
Par tējiņu, to gan lāga negribās uz nakti - būs bieža staigāšana :) (kura tā jau ir gana bieža), bet par masāžiņu - jā, nu tur gan zinu, ka viss savilkts, nekādi nevaru saņemties un iziet masāžas kursu sprandai - šādu procedūru ieteica akupunktūras ārste, kur pāris reizes arī savas adatiņas bija iedūrusi, lai sprandas savilkumu nedaudz atslābija.
Zinu teicienu, ka viss jau cilvēkam sākas galvā ...., ņemto vērā, ka šādas problēmas līdz šim ar zobiem nav bijušas, tad šim teiciena grūti noticēt, jo vienalga liekas, ka kautkas tomēr nav lāgā :)!
Re: 8 jeb gudrības zobs
14.05.2013 21:11
jaabeidz stresot dienas laikaa, kas parasti nav viegli izdaraams. otrs ko cvar ieteikt - nomaini nakts kapi uz taadu kur sakozhas tikai priekshzobi.
Re: 8 jeb gudrības zobs
14.05.2013 21:43
ZB paldies par ietekumu, bet man ir tik nepareizs sakodiens, ka priekšzobi nekad nav saskārušies ..., tamdēļ arī kape ir visam žoklim, izņemo augšējiem 8-ajiem.
Pašai ja nemaz neliekas ka baigi stresoju pa dienu. Esmu ievērojusi, ka vistrakāk saspiesti zobi pa miegam ir tad, kad ir lietots kāds grādīgais. Bet tā jau kautkāda iekšējā agresija visticamāk, kuru es pati īpaši neizjūtu!
Re: 8 jeb gudrības zobs
14.05.2013 23:51
arii nepareizam sakodienam var uztaisiit nakts kapi. varbuut vajag padomaat par ortodontisku aarsteeshanu (breketes)
Re: 8 jeb gudrības zobs
15.05.2013 08:18
:) esmu padomājusi, tās jau ir, uzliku gandrīz mēnesi atakaļ! Liku apakšējam žoklim ne tikai lai izlīdzina zobu rindu, bet, lai aizvelk iztrūkstošā 6-ā zoba vietu. Par cik perfektu sakodienu nevar bez žokļa operācijas dabūt, tad izlīdzēšos šādi, lai tukšumu sakārtotu ar pašas zobiem. Man apakšējais žoklis lielāks par aukšžokli. - Tepat šai sarunā esmu par šo tēmu rakstījusi.
hmmm
Re: 8 jeb gudrības zobs
11.03.2016 19:25
Jautājums - zobam ir pildīti kanāli pirms pusgada. Ko vajadzētu darīt, ja zobs mēdz būt jūtīgs - uz saldējumu, uz karstu? Vai vajadzētu taisīt rtg? Apakšžoklī kreisajā pusē 4.zobs.
Re: 8 jeb gudrības zobs
11.03.2016 22:48
Var pirms tam rentgenu, bet vispārīgi runājot vajag to zobu pārtaisīt. Vai arī izraut...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
hmmm
Re: 8 jeb gudrības zobs
13.03.2016 11:38
ku! - paldies par padomu
Re: 8 jeb gudrības zobs
06.04.2016 10:48
Visticamāk nav atrasts 2.kanāls, kurā saglabājies dzīvs nervs.

__________________
dr.puce@gmail.com
hmmm
Re: 8 jeb gudrības zobs
06.04.2016 20:10
puce - Paldies, interesanta versija. To, cik kanāli ir un cik ir piepildīti, RTG redzēs?
Re: 8 jeb gudrības zobs
13.04.2016 21:21
Iespējams. Rtg jātaisa attiecīgā leņķī.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 20?
Ziņa: