slikti zobi un bailes

Aizsāka qwer. 

qwer.
slikti zobi un bailes
23.11.2014 18:26
Sveiki!
Varbūt kādam ir padoms, pieredze, ieteikums, ko darīt, vai vismaz mierinošs vārds, jo esmu jau galīgā izmisumā.
Lieta tāda, ka man ir slikti zobi, kuri nesmuki izskatās, rada kompleksus atrasties sabiedrībā un milzīgas bailes no zobārstiem. Bailes ne tik daudz no sāpēm, bet no ārsta attieksmes un pazemojumiem, kurus saņemšu, kad viņš ieraudzīs manus zobus. Jo ir jau pieredze, pēc saskarsmes ar dažiem ārstiem biju tuvu pašnāvībai. Reāli nezinu ko iesākt, slikto zobu dēļ arvien vairāk noslēdzos sevī un norobežojos no sabiedrības, bet darīt neko lietas labā arī nespēju, baidos par sevi, ka neizturēšu...
Re: slikti zobi un bailes
23.11.2014 18:59
Tev vajag atrast paziņu kuram ir labs kontakts ar kādu zobārstu un kurš var Tevi tur aizvest un pabalstīt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
qwer.
Re: slikti zobi un bailes
23.11.2014 19:17
Nē, paziņu variants atkrīt, nevaru nevienam šo problēmu uzticēt, pēc tam tikai ņirgāsies par mani, neviens jau nesaprot, ka var būt tādas bailes.
Re: slikti zobi un bailes
23.11.2014 22:17
Nu, tad jākarās... :( Jo izrādās, ka bez tā ka ir tik lielas bailes, vēl arī visi paziņas ir debīli...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slikti zobi un bailes
24.11.2014 06:15
bs, uzraksti pucei sheit, vinja paliidzees bez pazemojumiem.


ps. kauns tev, ku!
Re: slikti zobi un bailes
24.11.2014 11:09
zb

Nav man kauns.

Par puci es arī padomāju bet kad redzēju, ka cilvēks sāk gvelzt muļķības, sapratu, ka labāk nevajag. Būs tikai čakars.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slikti zobi un bailes
24.11.2014 20:51
ku!: nenjem pie sirds, aazeejos tik.
Re: slikti zobi un bailes
30.11.2014 14:39
Puce jau arī nav cilvēks bez nerviem ;)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: slikti zobi un bailes
30.11.2014 15:14
Puce ir laba :) Puce man arī zobiņus labo. Un pacieš manu mērkaķošanos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slikti zobi un bailes
30.11.2014 16:04
:)

__________________
dr.puce@gmail.com
Rebel
Re: slikti zobi un bailes
03.03.2015 13:57
Kur Puce labo zobiņus?
Re: slikti zobi un bailes
11.03.2015 18:13
Rebel

Tu taču burtiņus pazīsi. Vai ne? Nu tad uzraksti viņai un pajautā... Lai pirkstiņi Tev par palīgu!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nita
Re: slikti zobi un bailes
13.12.2015 20:54
Sveiks, qwer,

lasu Tevis rakstīto, liekas varētu parakstīties zem katra vārda. Arī mani zobu problēmas ir novedušas līdz domām par pašnāvību. Ja trāpīšos pie moralizējoša un nosodoša zobārsta, baidos, ka pielikšu visam punktu, jo arī ar pašreizējo zobu stāvokli sadzīvot vairs nespēju. Vai Tev izdevās atrast risinājumu?
qwer.
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 16:04
nita, nē, risinājuma nav :( Protams, galvā apdomāju variantus, meklēju internetā atsauksmes par ārstiem, klīnikām, praktiskās darbības arvien atlieku, uz pavasari, rudeni utt. Varētu jau saņemties un pie kāda aiziet, bet tā tāda krievu rulete vien būtu, jo ar prātu saprotu, ka neveiksmes un nosodošas attieksmes dēļ tai pašā dienā visam pielikšu punktu.
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 18:06
Ko Jūs tur murgojat? :D
Kāda nosodoša attieksme? Ja zobārsts pasaka, ka traki gan novedis zobus... ir normāli. Bet vispār... var tacu neiet... tikt pie stritaina meningīta, sepses, dažādiem abscesiem, infekcijām utt... palikt par invalīdu, vai atmest pekas pavisam.

Mūsdienās pie zobārsta var dabūt ripu - pēc tas ir reāli vienalga, ko tas dakteris tur dara.
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 18:06
Jums vajag kādu kas aizved pie laba daktera, kas ir kādu brīdi par starpnieku. Pats kādreiz cīnijos ar sevi, pēc tam kādu bariņu aiz rociņas aizvedu, bet tagad jau ilgi kā nedzīvoju Rīgā un esmu no aprites izkritis. Nezinu, kur kas ir labs. Savulaik tepat forumā biju rakstijis par Aldi Rozenblatu, bet es nezinu kur viņš tagad un ar ko nodarbojas. Tāpat ļoti pat neslikta ir forumā sastopama Puce. Bet Puce ir bez ķirurģijas. Toties labošana ir lieliska.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 18:07
Ķirurgu noteikti iesaku Juri Altroku. Varu teikt tikai to labāko.
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 18:11
Mateus, zin kā man gāja ar tām ripām? Dzeru vienu, nekā. Dzeru otru, nekā. Sirsniņa trīc, rokas aukstas, kājas aukstas, čurāt vajag ik pēc piecām minūtēm... Dzeru trešo. Nekā. Eju pie zobnieka... Atbraucu mājās, jess, iedarbojās. Guļu 3 dienas... Tad jau labāk alkoholu. Tas vismaz paņem bez nosacijumiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 18:20
Tās ripas ir daudz un dažādas. Es gan nezinu ko man iedeva.
Man iedeva un pēc 20min man ieslēdzās totāls "dzērums"
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 19:49
Labās. Uzzini kas tās tādas bija. Es arī gribu. Citādi man litrs savējā vīna katru reizi jāizdzer kad gribu dzērumu... :) A dzerumu es gribu bieži :D

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 20:43
Litrs vīna? Vīnam 20 vai vairāk abaroti? :D
Man no alkohola, dzērums sāk iestaties no >0.5L viskija :D
Re: slikti zobi un bailes
20.12.2015 23:35
Nu nē, man vairāk par 17 neizdodas uzraudzēt. Vīns dzerās garāk, tā kā no laba mājas vīna 1 litra jau ir kārtīgs mākonis... :) Sorry par offtopu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 20?
Ziņa: