Labs zobārsts

Aizsāka janis00 

Labs zobārsts
05.12.2014 21:42
Sveiki,
nekad neesmu dzīvojis Latvijā bet tagad pārvācos dzīvot uz dzimteni. Tagad vajadzētu atrast labu zobārstu un ortodontu Rīgā. Tā kā man vēlprojām ir veselības apdrošināšana kuru ieguvu ārzemēs, man nevajag uztraukties par izmaksām, jo zobārsta izmaksas tiek segtas 100%, bet ortdonta izmaksas apmēram 50%. Vai jūs varētu ieteikt jūsu prāt labākos speciālistus? Liels paldies.
Re: Labs zobārsts
11.01.2015 01:27
Jūlija Sominska, Čaka ielā 83/85
Tagad apmekleju Ronaldu Kokinu Stomatologijas Instituta. Nebiju pie zobarsta 15 gadus, beidzot sanemos. Darbi, kurus vins man paveica: zobu restauracija, plombesana, kanalu tirisana. Biju nenormali priecigs, kad vins pateica, ka nebus jarauj neviens zobs, jo biju gatavs skirties no 2. No daudziem cilvekiem biju dzirdejis, ka SI ir tendence raut zobus, nevis arstet. Izradijas, ka ir pavisam savadak.
Ja interese higieniste, tad varu ieteikt Indru Teteri ari no SI. Loti iepatikas, domaju apmeklet vinu ari turpmak.
Par ortodontu gan neko nevaru pateikt, bet ir doma iet pie Andra Abeltina no SI.
Ja ir jautajumi, drosi rakstiet uz lapsta1985@inbox.lv pastastisu visu, ko esmu piedzivojis zobarsta kresla.
Andrejs1985
Re: Labs zobārsts
03.12.2015 22:37
1. diena - Konsultacija: 10 EUR
Rentgens visiem zobiem: 12 EUR
AUGŠŽOKLIS
2. diena - Anestezija (lielais dzeroklis 6), sudraba plombes maiņa uz amalgamu un cauruma plombešana tam pašam zobam: 62 EUR
3. diena - Mutes higiena: 50 EUR
4. diena - Anestezija (priekšzobiem 1, 1 ,2), ka process saucas nezinu, bija nolauzti zobi, iespejams restauracija: 232 EUR
APAKŠŽOKLIS
5. diena - Anestezija (lielie dzerokļi 6, 7, priekšzobs 2), 7 zobs izskatijas ļoti dramatiski, gar smaganu uz zoba bija izveidojusies bruna stripa, tagad izskatas pec normala zoba, 6 zobam sudraba plombes maiņa uz amalgamu, 2 zobam kanala tirišana, pagaidu plombes uzlikšana: 186 EUR
6. diena - Pagaidu plombes nonemšana 2 zobam, tad rentgens tam pašam zobam, kanala pildišana un laikam restauracija nolauztajam zobam (bez anestezijas, jo nebija kam sapet), anestezija (lielais dzeroklis 7) atkal laikam restauracija, bija atluzusi neliela zoba daļa: 133 EUR
Zobi breketem gatavi!
Re: Labs zobārsts
04.12.2015 15:21
Sveiki. Vai ir vēlēšanās ārstēt zobus pie Zobārsta studenta? Tad arī tālāk norunātu vizīti pie Ortodonta .
Andrejs1985
Re: Labs zobārsts
04.12.2015 18:08
Ammm, viena foruma, viens cilveks mani palaboja. Biju kļudijies sakara ar sudraba plombes maiņu. Samainija uz baltajam plombem.
Re: Labs zobārsts
06.02.2016 14:28
ieteicu dr. I.Pecēviču Bērzaunes iela 6A, tel.67032525 pie Dominas Shopping.
ticiet man, jūs aizmirsīsiet par citiem ārstiem! strādā tieši kā Amerikas zobārsti! RĪGĀ TĀDU KĀ VIŅŠ NAV!
Re: Labs zobārsts
06.02.2016 21:42
Interesanti... man paziņa, pēc zobārsta apmeklējuma ASV (ceļojuma laikā sāka sāpēt zobs)... Latvijā ņēma ārā kaut kādas šķembas utt... Tā viņš strādā? :D Jokoju un ironizēju, protams! :)

Un sorry... bet kad redzu tādas slavas dziesmas... ir nedaudz smieklīgi. Ir ĻOTI daudz iejūtīgi un labi zobārsti. Es arī eju pie tāda, kas ir gan labs psihologs, gan lielisks speciālists un arī komanda un pieaicinātie ķirurgi lieliski - cik nu manā izpratnē, var novērtēt stomatoloģiju.

Galvoju - IR Rīgā ne viens vien, tik pat labs un arī vēl labāks speciālists par pieminēto Relax - K.M. Igoru Pecēviču.Vienīgi ta klīnika ir vecā mājā Artilērijas ielā. Jeb Bērzaunes ielā ir privatprakse?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
den51
Re: Labs zobārsts to den51
01.03.2016 01:46
uzreiz redzams, ka jums iipa$i nepaveicies ar aarstiem, visi zin kaa Amerikaa vislabaakie zobaarsti, varbuut juusu pazin$ gaaja pie kaada migranta PSSR laikos maaciita zobaarsta vai nu vispaar taads pazin$ neeksistee :D, nav bijis, jo loti neticaams staasts. slaveejat kaadu citu, bet ne adreses ne uzvaarda, nu tak melojat ;). meeginaajat precizeet adresi neskatoties uz to, ka vin$ bija saprotami rakstiits -->
06.02.2016 14:28 ieteicu dr. I.Pecēviču Bērzaunes iela 6A, tel.67032525 pie Dominas Shopping.

par sevi-dziivoju ar gimeni 14 gadus Amerkaa, ja gadaas kaut kas ar zobiem un tuvojas apmekleejums uz LV, tad veinmer prasu pierakstu ;). pirmkaart taada pa$a kvalitaate(peec tam vieteejie neko napamana,pat domaa ka taisiija pa$i, bet aizmirsa pierakstiit), otkaart l`oti dauz naudinas var ieekonomeet un nu protams privatpraksee katrs aarsts labs *psihologs*, buus gana laba laba atmosfeera. vins nestaarada viens, ar asistentu.
veel man un manai gimenei gadiijas se$us+ gadus Vaaacija pabuut - tur arii bija gana labi profi, bet tomeer ar Amerikas tehnologijam un materialiem nesaliidzinaat. a Juus laikam apmekleejat parastus, leetus kaa Juglaa vai Dentaa pa aatro un leeto)).
labs zobaarsts- kad Latvijaaa cits gan loti daargs, gan biezi slaaveets, gan ne iipa$i leets zobarsts paskatoties man mutee prasa kur taisiiju!? ka cik labi un kvalitaatiivi! un tie labpraat pa$i aizies pie vina gan pamaaciities gan kaa pacienti un toc toc diez vai varees man pa$i taapat ieplombeet neskatoties, ka man tur bi$kin no$kelts)), ka var nelabot a tikai pasliipeet un vini straada ne ar taadu pa$u materialu protaams, nu nav taada ;) vot taa!
palieciet pie sava aarsta haha. nebrauciet pie maneeja. vieglak pierakstiities buus :).
Re: Labs zobārsts
01.03.2016 12:02
Klau.. labak bez demagoģijas, ok? ;)
Es eju pie zoebārsta Latvijā. pie kam provincē :D 0 problēmas ;)
Amerika ir plaša zeme... un tomēr % tur ir vairāk neattīstīti reģioni un attiecīgi medicīna, nekā attīstītā infrastruktūra. Piem apkures tehnoloģija manhetenā nav mainījusies vairāk par gadsimtu ;) Bet internets, ASV ~0.01% iedzīvotaju ir pieejami optiskie pieslēgumu, kuri mums jau sen ir ikdiena lielai daļai iedzīvotāju... tuvu pie 30% ja nemaldos. Vadošās medicīniskās iekārtas Braun Medical un Philips nav no ASV... Labākie stomotologu krēsli...ir gan no ASV (A-Dec) gan no Vācijas (KAVO), gan citam valstīm. No kurienes Tev tads maldīgs priekšstats, par to ka ASV viss ir modernākais un labakais? :) Pie kam... Tu taču zini, ka Bronksa un Bruklina ir tās pašas pilsētas rajoni, kur ir Manhetena? ;) Bet mēģini uzminēt... vai medicīna Manhetenā atšķirās no Bronksas? ...pie kam tas viss ir tieki vienas pilsētas ietvaros ;)

P.S.
Latviešu alfabetā nav tāds burts $ :)
Bet to kad paaugsies iemācīsies :)
Re: Labs zobārsts
01.03.2016 12:14
Mja... Bronksā zobus vienkārši izsit...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Labs zobārsts
01.03.2016 12:18
:D Broksas zobārsts - Dr. Bat Baseball :D
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 20?
Ziņa: