Ludzu iesakiet labu zobarstu Riga

Aizsāka Meitene - Zeltene 

Meitene - Zeltene
Ludzu iesakiet labu zobarstu Riga
23.01.2015 14:42
Vēlos atrasts labu zobārstu Rīgā!

Visu šo laiku gāju uz klīniku Valis, esmu nolēmusi to mainīt, jo ļoti nepatīk personāla attieksme (tieši medmāsu) -
attieksme nelaipna un pat provinciāla, piemēram, māsiņa var aizmirst apgaismot plombu vai procedūras laikā nemitīgi runāt ar ārstu par saviem kolēģiem vai savām personīgām lietām...

Tagad jūtu, kad sāp divi zobi. Un gribu aiziet pārbaudīties pie zobārsta, tikai tagad jau pie cita un labākā klīnikā.
Manas bailes ir ne no zobārsta, bet no tā, kad samaksāju naudu par sliktu ārstniecību vai tas, ka nekvalitatīvi salabo zobus...

Vai variet ieteikt labu ārstu ?

Paldies!
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu Riga
23.01.2015 16:40
Mēģini kontaktēt ar mūsu foruma Puci.

Man arī nav īsti skaidrs kāpēc zobārsts uztic plombes gaismošanu māsiņai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu Riga
12.02.2015 21:15
Dr Edgars Sēja pats forsaakais un iejūtīgākais dakteris kuru varu ieteikt!!!
...ari man gudribas zobs sāka radit problemas,kurš piedevam bija ar likam saknem,parbijusies biju,bet ieejot kabineta šis dakters vien jau mieru iedvešs!aizsutija uz rentgenu,biju pasutijusi sedāciju ar kuras palidzibu man bija tads mierigs un miegains noskanojums kad par zobu pat vairs nedomaju:)tad dakters tiešam 3x pajautaja vai nejutu,vai nesap un tikai tad kko sak darit!patik kad vins darija visu atri...sadalija,tad izrava ,aizšuva,nepaspeju atjegties no ta visa kad jau viss!pec tam drusku vajadzeja atgulties uz minutem lai varu doties majas:)IESAKU ŠO SUPERIGO DAKTERI !un ari par SI varu teikt tikai to labako!!!driz jadodas raut vel 2 gudribas zobi un tikai pie šī daktera un tikai SI.
Tagad apmekleju Ronaldu Kokinu Stomatologijas Instituta. Nebiju pie zobarsta 15 gadus, beidzot sanemos. Darbi, kurus vins man paveica: zobu restauracija, plombesana, kanalu tirisana. Biju nenormali priecigs, kad vins pateica, ka nebus jarauj neviens zobs, jo biju gatavs skirties no 2. No daudziem cilvekiem biju dzirdejis, ka SI ir tendence raut zobus, nevis arstet. Izradijas, ka ir pavisam savadak.
Ja interese higieniste, tad varu ieteikt Indru Teteri ari no SI. Loti iepatikas, domaju apmeklet vinu ari turpmak.
Par ortodontu gan neko nevaru pateikt, bet ir doma iet pie Andra Abeltina no SI.
Ja ir jautajumi, drosi rakstiet uz lapsta1985@inbox.lv pastastisu visu, ko esmu piedzivojis zobarsta kresla.
Re: Ludzu iesakiet labu zobarstu Riga
25.11.2015 20:36
Andrejs1985 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja ir jautajumi, drosi rakstiet uz
> lapsta1985@inbox.lv pastastisu visu, ko esmu
> piedzivojis zobarsta kresla.


No teiktā es saprotu, ka tur bija ne tikai zobu labošana... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 5?
Ziņa: