Izrauts gudrības zobs

Aizsāka AnnaPanna 

Čau visiem!

Viss, laikam tūlīt jāmirst nost.
Man izrāva gudrības zobu un man nav tā sasodītā asins recekļa, nav un viss. Neko neskaloju, uz tās puses vispār neēdu un ļoti uzmanīgi visu darīju. Aizvakar izrāva, tajā vakarā vēl mazliet paasiņoja, vakar vispār vairs nē. Baigi netaustīju neko, neķeksēju, bet ar mēli likās, ka nekā tur nav. Es nemaz nezināju, ka jābūt, tagad tikai izlasīju un sāku uztraukties.
Man to zobu izrāva un viss, neko nešuva. Un man nekas nesāp, ne raujot sāpēja, ne pēc tam, kad anestēzija izgāja, ne tagad kas sāp. Ne to vietu īpaši jūtu. Aizmugurē, kur narkozi iedūra, tur gan vakar pasāpēja. Bet man ir bišķin temperatūra uzkāpusi, varētu būt ap 37.

Ko lai es daru, ja man nav tā stulbā recekļa? Un vēl bišķin temperatūra? :(
Re: Izrauts gudrības zobs
26.07.2015 14:45
Ja 2-4 dienu laikā pēc raušanas nav parādījušās stipras plēsošas sāpes un nepatīkama smaka no brūces, tad ar recekli viss bija ok.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Izrauts gudrības zobs
27.07.2015 11:37
Trūkstošo asins recekli var nopirkt tirgus gaļas paviljonā un ievietot tur kur tam ir jābūt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 25?
Ziņa: