Neizpratne

Aizsāka GM 

Neizpratne
02.11.2015 22:43
Jau kādu laiku sāp vaigs. Ārēji neko neredz, bet sajūta, ka tas ir nedaudz pietūcis. Pirms jau mēneša garāmejot iegāju vienā zobārstniecībā, lai uztaisa rtg. Nobildēja pāris aizmugurējos, augšējos zobus, bet nekādu iekaisuma pēdu nebija.

Sāpes un dīvainā sajūta pārgāja, bet nu atgriezusies.

Paralēli tam novēroju, ka tajā pusē deguna nāss praktiski nepiedalās elpošanā, tāda kā visu laiku pa pusei ciet. Jau aizdomājos līdz deguna blakusdobumiem. Vēl nianse - vaiga sajūtas mazinās sportojot. Arī naktī sajūta labāka nekā pa dienu.

Nav sapratnes vai tas ar zobiem ir saistīts vai ko citu.

Plānoju, iespējams, piezvanīt uz SI un pieteikties uz to 3d žokļu rtg. Idejas? Ieteikumi? Būtu jēga man to 3d taisīt?
Re: Neizpratne
02.11.2015 23:54
Par 3d nepateikšu bet pastāv liela iespēja, ka iekaisums ir deguna blakusdobumā. Izveic vienkāršu testu. Ar plaukstas pamatni pasit sev pa pieri. Nu tā, pakapeniski arvien stiprāk. Ja būs kaut kur iekaisums, būs sajūta, ka tur iekšā kaut kas sāpīgi kratās.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Neizpratne
03.11.2015 01:06
Stomatoloģijas Institūts, sejas un žokļu ķirurģe, docente Marina Sevastjanova- iesaku! Man problēma bija līdzīga, bet vēl sarežģītāka- zobārsts, Ģimenes ārsts, LORs un sejas ķirurgs vairākus gadus nespēja tikt skaidrībā. Biju todien pēdējā paciente un norunāju ar dakteri 1st.40minūtes. Pēc 5 gadu meklēšanas beidzot atradās atrisinājums.

Ja vajadzēs, daktere nosūtīs Tevi stāvu zemāk arī uz 3D rentgenu, jeb I-CAT, kā viņi tur to sauc. Pagājšgad sejas ķirurgs SI maksāja ~14Eur, I-CAT- 53 EUR.

P.S. Dr. Sevastjanovu man ieteica LORs.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.11.2015 01:07 by kachenite.
Re: Neizpratne
03.11.2015 10:31
kachenite, un kas tā bija par problēmu? Ja nav noslēpums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Neizpratne
03.11.2015 12:06
Pēc ku! ieteikuma pasitu ar plaukstu... nekādas izmaiņas nejūt... . :D
Re: Neizpratne
03.11.2015 12:08
Nu tad taisi dižo rentgenu. Možbic kaut kas atklāsies.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Aruba6
Re: Neizpratne
05.11.2015 15:18
kachenite, lūdzu padalies ar stāsta atrisinājumu. Kas tas bija? Diagnoze, ārstēšana?
Re: Neizpratne
06.11.2015 12:21
Zvanīju uz SI. Pateica, ka es nevaru aiziet, samaksāt un taisīt 3D rentgenu, jāiet tikai ar nosūtījumu. :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 22?
Ziņa: