konsultacija par zobu labosanu

Aizsāka roberts3 

Tatad situacija ir tada ka ir ilgstosi neremonteti zobi.
Principa ir zaudeti visi zobi kas augseja linija bojajumi ir tik lieli ka nav palikusi pat emalja ,
pirms kada gada izkrita priekseja zoba emalja un tad pusgadu kustejas otrs zobs ko pec tam vienkarsi nolauzu jo apnika ,

Tiklidz ka zobu saknes sak sapet tiek padzerts ibumentin vai solpadine un protams sapes pariet ,

Jautajums ko reali var darit un vai augsejai linija var likt tikai implantus vai spid kadi kronisi ?
Pazinam pec kautina salika kronisus un divus implantus par 1000 eur par tuvu pasizmaksai ,
Kur var iet uz labu konsultaciju kur cilveks varetu pateikt aptuvenos ciparus zobu labosanai ,
Kapec tas viss ir ielaists ta ?
Tapec ka ir izteikts riebums pret sistemu un bailes no neiejutigiem zobarstiem ka stabu iela
Re: konsultacija par zobu labosanu
29.12.2015 16:55
1. 99% ka jāravē ārā. Man bija līdzīgi ar pāris zobiem. Izņemot ārā vēl atklājās ka bija arī strutas. Bet man nevienu reizi nekas nesāpēja, lai būtu jādzer atsāpinošie.
2. 1000eur par kroņiem+implantiem... kaut kāda pasaka manuprāt. Vai arī uz titāna skrūvēm lētākie kroņi salikti... nu vēl variants, ka klīnika kur eju ir dārga :/
3. zoba izņemšana... man bija pēc skata 2 vienādi zobi. Vienu izņemt bija 95eur, otru 35eur. To dārgāko pa daļām ņēma ārā.
4. Jau te iepriekš kautkur ieteicu ķirurgu, implantologu Juris Altroks - ļoti iejūtīgs, ļoti saprotošs, mierīgs utt utjp.
5. Es arī sev meklēju visādas atrunas, kādēļ ielaidu... bet kad padomāju ar vēsu prātu - vainīgs bija/ir tikai un vienīgi ES :) Uz citiem novelt ir vieglākais...

Man vēl tāls ceļš ejams... Tev šķiet arīdzan. Man kopumā būs 4 implanti un 2 kroņi. Pārējais viss labojams un taisāms. Bet man vien pateica aptuveno termiņu - gads lai visu savestu kārtībā. Cenu nav iespējams pateikt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 1?
Ziņa: