Pēc zoba raušanas

Aizsāka 123456789 

Pēc zoba raušanas
29.09.2016 10:46
Labdien! Aizvakar izrāva gudrības zobu apakšžoklī.Raušanas process pirmo reizi mūžā bija vienkārši drausmīgs-sāpēja un principā visu jutu.Gribēju pajautāt-vai man dzert kādas antibiotikas,pampums ir minimāls,bet sāpes ir un jutamas pat naktī.Sakožot zobus sāp un rautajā vietā šodien pamaniju tādu kā baltumu.un ir arī dīvaina smaka no zoba vietas.Gribeju arī zinàt,kāda irpieĺaujamā norma-cik ilgi drīkst sāpēt un ko es varu darīt,lai viss ātrāksadzītu un kad jāsāk uztraukties.Zobarstam piezvanīt nevaru,jo devies atvaļinājumā
Re: Pēc zoba raušanas
05.10.2016 23:23
Biju pie zobārsta atrādīties,jo sāpes jau kļuva neciešamas Esot iekaisums un ielika zāles.Teicu,ka varbūt tas iekaisums pie saknes un smaganā jau ir bijis un vajadzèja uzreiz likt zāles-ārsts tikai pateica"varbūt" ... Ļoti izsmeļoša atbilde.Šodien atkal biju uzlikt zāles un pēc dakteres vàrdiem,visam vajadzētu būt kārtībā,bet nekas nav kārtībā.Atkal sāka sāpēt un tās sāpes izstarojas un visiem blakus zobiem un galvu,ausi..ir tādas kā kādreiz ,teiksim i,eduras galvā uz īsu brīdi-tā man tur zobu rajonā un ausī.Nezinu ko darīt..iet pie cita ārsta vai arī gaidīt,kad pāries.Daktere teica,ka ar 8.zobiem bieži vien tā notiek.Cik man gudrības zobi ir rauti-viss bijis kàrtībā.Es vnk jūtos maigi sakot draņķīgi-sāp,maksāju naudu ,lai nesāpētu,bet bezjēgā tas viss:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 8?
Ziņa: