Gudrības zobi
12.03.2018 15:53
Labdien!
Man ir sākuši augt gudrības zobi. Proti, labajā pusē apakšžoklī ir normāls, izauga bez sarežģījumiem. Kamēr auga, tikmēr labajā pusē kaklā bija palielināti limfmezgli un sāpēja kamēr auga.
Tagad man ir sākuši augt arī kreisajā pusē apakšžoklī.
Viņam virsū ir smagana. Pat ne virsū, vienkārši tādā kā smaganas daļa atkarājusies, piepaceļot to smaganu apakšā ir zobs.
Problēma tāda, ka tā smagana bija pāris dienas sapampusi un es sataustīju vaigā ( kur apakšzoklis) cietu bumbulīti. Mutē nekas nav redzams, pataustot vaigu var tikai sajust. Sākumā domāju ka man rēgojās, ka varbūt cauri izspiežas blakus zobs, bet saņemot vaigu ar diviem pirkstiem un pataustot, tik tiešām ir tas bumbulis.
Dzīvoju mazpilsētā, divas dienas apzvanīju zobārstus no tuvākajām pilsētām visur garas rindas, tuvākā rinda tikai septembrī. Es nevaru tik ilgi gaidīt, jo uztraucos. Ātrākais kad tieku pie zobārsta ir aprīļa sākums.
Tad nu tā, nav ne jausmas kas tas par bumbuli. Tikpat labi izveidojusies cista, tikpat labi arī palielināts limfmezgls.
Vai man ir pamats uztraukumam? Kas tas varētu būt par bumbuli vaigā?
Augšējie gudrības zobi pat netaisās vēl augt.
Vai pastāv iespēja ka man būs jāoperē tas vaigs un jāgriež cista laukā? Varbūt tā nemaz nav cista.
Nekādu citu simptomu man nav. Ar zobiem man ir bijušas bērnībā problēmas, ir rauti 4 zobi un 2 gadi nēsātas breketes.
Sieviete, 20 gadi, 169 cm augums, 62 kg svars.
Re: Gudrības zobi
25.03.2018 21:26
Ja nav sāpes, temperatūra, mute veras vaļā normāli, domāju, var gaidīt līdz tam aprīļa sākumam.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: