Zobu sāpes.

Aizsāka Valis 

Zobu sāpes.
20.01.2019 23:09
Sveiki. Vairāk kā pirms diviem mēnešiem sāka sāpēt salabots zobs,sāpes neizturamas. Rentgenā rādīja,ka viss esot labi,bet sāpēja nežēlīgi,zobu izrāva,sašuva,jo sastīts bij ar blakusdobumiem. Sadzija rēta,sāka sāpēt blakus zobi,vairāki rtguzņēmumi,3D rentgens uztaisīts. Vairākas reizes esmu bijusi pie vairākiem zobārstiem,viss esot labi. Stomatoloģijas institūta pateica,ka zem viena esot itka iekaisums,noņemot plombes cita klīnika-pateica tur viss esot ok,nekā neredz. Izrāva vēl vienu zobu,sap tāpat blakus zobs. Bet sāpes iet gan uz žokli,gan auss rajonu. Biju pie Lora,domāja ka trīs zaru nerva iekaisums,saka ka tomēr nav. Ir izrauti divi zobi un esmu nesaprašana ko darīt? Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija? Vienkārši sāpes pastiprinās un vairāk nezinu pie kura stomatologa,ķirurga lai brauc. Katrs ārsts saka kaut ko citu..
egle1
Re: Zobu sāpes.
25.03.2019 09:19
2 mēneši pagāja, vai kas ir atrisinājies? Man arī ir tā, ka sāp zobi ar labotiem kanāliem (6., 7. zobs), rtg neko nerāda, arī nezinu, ko darīt - raut ārā vai, ja rtg neko nerāda, mēģināt sadzīvot. Ja izrauju, tad ar ko lai aizvieto trūkstošos. Implantos sānu zobos negribu ieguldīt.
Re: Zobu sāpes.
18.05.2019 10:34
Ja neviens neko nevar atrast pat uz 3D rtg, manuprāt, ir drīzāk jāmeklē kāda neiroloģiska vaina

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 6?
Ziņa: