Priekszobi estetika

Aizsāka Naddie 

Priekszobi estetika
30.03.2019 11:47
Labdien!

Nevaru sagaidīt zobārsta vizīti. Zinu, ka viens no priekšzobiem būs jālabo, jāliek arī kronis. Bet man jautājums par otru priekšzobu. Viņš man mazliet garāks un mazliet izvirzījies uz āru. Vai tīri teorētiski var ar to zobu kaut ko darīt, lai aboli priekšzobi būtu viena garuma un vienā līmenī? Likt kroņus uz abiem priekšzobiem varētu būt risinājums?


Paldies!
Naddie
Re: Priekszobi estetika
30.03.2019 11:50
Gribēju rakstīt, lai abi priekšzobi būtu vienāda garuma un vienā līmenī :D
egle1
Re: Priekszobi estetika
30.03.2019 17:43
Es neesmu zobārsts, bet cik zinu, kroņus neliek uz veseliem zobiem. Jo zobam jābūt atbilstoši sagatavotam kronim. Respektīvi, ja tas otrs zobs ir vesels, tad ir ļoti liels nesaprāts padarīt to nedzīvu jeb izņemt nervu, novīlēt un tad uzlikt kroni. Lai kāds zobs, ja tas ir vesels, tad tas ir simtreiz labāk nekā dzīties pēc tikai estētikas. Būtu jāparunā ar protēzistu, iespējams, ir mazliet saudzīgāks risinājums, piemēram, venīrs. Vai pirmā zoba kroni 'pastiept' garāku, lai nolīdzinās ar otru zobu garumā.
Naddie
Re: Priekszobi estetika
30.03.2019 21:40
Es ar maz no tā saprotu. Ar venīru būtu reāli šādus “defektus” labot?
Re: Priekszobi estetika
18.05.2019 10:30
Jā, tas ir reāli. Bet ir jāsaprot 2 lietas:
1. Izvirzījies un garāks zobs būs jāslīpē līdz viņš būs vienāds ar blakuszobu, + vēl nedaudz (venīra biezumam)
2. Jānoskaidro, kāpēc viņš izvirzījies un kāda ir dinamika (lai nesanāk tā, ka uzliek venīru, un pāris gadu laikā atkal izvirzās un atkal nav labi).

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 20?
Ziņa: