Rakstīju te jau kaut kad agrāk, ka trūkst 2 zobi (5. un 6., augšžoklī). Vienmēr biju domājusi, ka jāļiek implanti.
Pat tika izgatavota izņēmama 2 zobu protēze, kā pagaidu risinājums. Bet protēzi nevalkāju regulāri (tikai mājās), tādēļ nevarēju pierast un kaunējos iet ārā.
Nu beidzot esmu implantēšanas procesā - pati implantēšanas procedūra nākamnedēļ. Un man uznākušas kaut kādas mistiskas šaubas.
Rēķins par procesu liels - vairāki tūkstoši. Teorētiski varu atļauties un ēst man būs par ko pēc tam, bet, saprotams, robu manā budžetā tas iegriezīs pamatīgu.
Vai es daru pareizi? Varbūt mēģināt vēl ar protēzi? Tie nav priekšzobi, kad tas ir nepieciešams ''kā ēst''.
Iegroziet man lūdzu galvu pareizajā vietā un pasakiet, ka implantēšana ir nepieciešama un tas ir pareizais lēmums.

No vienas puses, varētu to summu novirzīt kredīta atmaksai utt. nezinu vairs....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 18?
Ziņa: