Lūgums pēc kāda padoma

Aizsāka Ivis 

Ivis
Lūgums pēc kāda padoma
07.06.2019 12:20
Vispirms-līdz šim nav gan bijušas problēmas ar zobārstiem, bet esmu no Liepājas... aizgāju pārbaudīt zobus, atrada dzeroklī kariesu, bija jau sen sablombēts ar metālisko plombi, teica, ka pusi izurbs, ieliks baltu plombi, bet otru pusi atstās veco. nedēļa pagājusi, zobs dikti jūtīgs joprojām uz siltiem dzērieniem, bišķi taka iešauj. kas tur var būt pa kreņķi- materiāli dažādi vada siltumu? tagad netieku tāpat, mums te rindas pusgada garumā vismaz
egle1
Re: Lūgums pēc kāda padoma
08.06.2019 08:48
Es neesmu zobārsts un man nav pieredzes ar pusi no plombas vai nu sudraba, otru pusi baltā plomba. Ir vai nu, vai nu. Bet aprīlī man nomainīja balto blombu pret citu balto 4. tajam zobam un sākās zoba jutīgums ,respektīvi uzkožot kā elektriskā strāva. Tā man nekad nebija bijis. Aizgāju pēc 3 nedēļām pie tās pašas zobārstes (jo bija pieraksts samainīt blombu vēl citam zobam) ar sūdzībām. Uztaisīja rentgenu, pateica, ka var būt jutīgums 2 mēnešus, jo blomba esot liela, piepulēja mazliet utt. Vārdu sakot, neko konkrētu, lieki teikt, ka es nākamo zobu pie viņas vairs nelaboju un arī vairs pie viņas neiešu. Nezinu, kas tagad par tehnoloģijām, vai ir oderes blombām vai kas, bet tas īsti normāli nav, ka tu aizej pie zobārsta bez sūdzībām (nebija sūdzību, tikai spogulī pamanīju, ka blomba tumšāka un gāju pārbaudīt) un tad mēnesi nevari ēst uz tās puses. Tiesa, par tām sūdzībām un rentgenu man naudu nepaņēma ne centa. Tagad man tas jutīgums, tiesa, sācis mazināties, strāva tikai tad, ja kaut ko slidenu un cietu ēd, piem riekstu - nolobītu, protams. Ar saviem zobiem es riekstus nekožu.

Vārdu sakot, ejiet pie zobārsta runāties.Pusgads, ne pusgads - jātiek tāpat.
P.S. nezinu, ka pareizi saka un raksta - blomba, plombe vai kā, atvainojos, ja nepareizi
Re: Lūgums pēc kāda padoma
08.06.2019 10:06
Tas nevarētu būt saistīts ar to, ka dažādi materiāli. Ja izurbtu visu, būtu tas pats. Iemesls var būt, piemēram, baltās plombes saraušanās, malu mikrodefekti utt

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 14?
Ziņa: