Sveiki!
Lasu visus iespējamos forumus, jo uztraucos par salaboto zobu. Jāsaka, ka līdz šim man ar zobiem nav bijušas problēmas, sakodiens pareizs, plombēts nav daudz, viss labi - zobārstiem arī prieks. Tomēr pirms nedēļas devos salabot vienu manāmi mazu caurumiņu apakšējā pēdējā zobā. Uz skatu maziņš, bet zobārste teica, ka apakšā bijis liels caurums. Visu smuki izņēma, ielika balto plombi (šis zobs jau vienreiz bija labots, caurums izveidojies baltajā plombē). Taču pēc šīs labošanas zobs ir jūtīgs ēdot. Grūti paskaidrot, bet centīšos. Tas nesāp, nav jūtīgs uz aukstu vai karstu, vienīgais, kad rodas nepatīkamas sajūtas ir tad, ja stingrāk sakožu zobus un tos tā kā parīvēju uz priekšu un atpakaļ vai ja uz šī zoba tā normāli ēdu. (Ja ēdu maigi sakožot, tad ir ok).

Pašai man ir sajūta, ka vienā punktā ir bišķiņ par daudz iespējams novīlēta plombīte. Respektīvi tāda sajūta, ka nervs ir tuvu un gribētos biezāku plombes kārtiņu. Esmu nedaudz apmulsusi no visa izlasītā - vieni runā par kanāliem un nerviem, citi par to, ka pāries pēc meneša, taču man šādas sajūtas ir ļoti neraksturīgas, tāpēc gribu no tām tik vaļā pēc iespējas ātrāk. Ceru uz kāda zinoša palīdzību!
Re: Pēc plombēšanas nepatīkama sajūta uzkožot
09.08.2020 20:55
Drīzāk izklausās, ka plombe ir par augstu un to vajag pieslīpēt.

__________________
dr.puce@gmail.com
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 2?
Ziņa: