Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?

Aizsāka ******** triine 

******** triine
Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
06.11.2006 11:28
Kas tâs par zâlçm? Viòð man paskaidroja, ka tâs ir tikai vieglas, nomierinoðas zâlîtes pçc viòa stresainâs darba dienas. Bet palasîju internetâ - izskatâs pec reâliem antidepresantiem?
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
06.11.2006 11:39
http://www.vza.gov.lv/spc/00035982.PDF
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
06.11.2006 12:16
Reaals antidepresants Xanax nav (pie kam saliidzinoshi- reaali antidepresanti buutu mazaaks ljaunums). Xanax ir nomierinoshss liidzeklis, kursh noteikti nav lietojams ikdienas darba stresa nonjemshanai (tas pie nosaciijuma, ka draugam tieshaam ir tikai stress darbaa, nevis kas vairaak, ko vinjsh varbuut nesaka)
Man paziistams kekss arii taadu lieto un ir smagi izmainiijies.
Kaa tev draugs izmainîjâs? mans palicis, es pat teiktu, pârâk mierîgs...
man liekas forumâ lasîju ka rodas atkarîba no ðî mîïâ labâ preperâta
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
06.11.2006 14:23
It kâ jau reklâmâs raksta, ka nerodas atkarîba. Katrs ârsts izrakstîs, ja prasîsi. Es kâdreiz iedzeru, ja slikta oma vai nenâk miegs, nezinu, vai palîdz. Nekas ðausmîgs jau nav.
Xanax ir trankvilizators - viela, kas izraisa loti specigu atkaribu, no kuras arkartigi gruti atbrivoties. Xanax ir teicams pie akutiem, specigiem stresiem, bet - islaicigai (ne vairak ka 2 ned) lietosanai. Cilveki biezi doma, ka est tabletites ir dzili nekaitigi, bet neka! Viss atkarigs no ta, cik ilgi Tavs draugs tas lieto, bet nekada antidepresejosa efekts tam nav, vienkarsi nomierina - lai ko stastitu zaalu izplatitaji. Noteikti bridini savu draugu par iespejamo pierasanu - viena no pirmajam pazimem ir devas pieaugums. Tad seko personibas izmainas - un chussh, tas vairs nav tas cilveks, ko iemileji.
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
06.11.2006 16:56
kaut kaada aizdomiiga psihoterapeite... vai vienkaarshi nezin... bet nu lai...
Nezinu vai psihoterapeite aizdomîga, bet no savas pieredzes varu pastâstît, ka XANAX ir ïoti spçcîgas zâles, kas izraisa ATKARÎBU.Par ðîm zâlçm esmu konsultçjusies ar 3 dakteriem un tikai viens teica:no sirds neiesaku lietot.Tas nozîmç, ka ârsts tak nevar atzît, ka zâles, ko pats izrakstîjis, varçtu arî ïaunumu izdarît.Un patieðâm domâts ÎSLAICÎGAI lietoðanai, manâ gadîjumâ runâ gâja par 4 ned.,ar visu devas samazinâðanas laiku.
paprasi viòam, kas tâs zâles izrakstîja - ìimenes ârsts vai specializçts ârsts. ja ìimenes ârsts - pierunâ iet pie speciâlista! jo ìimenes ârsti ne to vien spçj izrakstît!
',,, - neesmu aizdomiga, bet gan pieredzejusi :). Centos izteikties etikas robezas, lai gan par trankvilizatoru nepardomatu izrakstisanu man butu loti daudz skarbu vardu kolegiem. Mes ar narkologiem esam tie, kuriem pec tam ar siem atkarigajiem jatiek gala. Jebkura gadijuma - trankvilizators ir un paliek "atra palidziba" akutos gadijumos, un to NEDRIKST izrakstit ilgstosai (vai tikai uz pacienta pacinkstesanu pamatotai) lietosanai.
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
07.11.2006 13:46
Par nepaardomaatu izrakstiishanu piekriitu. Bet nav jau tam gjimenes aarstam daudz citu opciju...
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
07.11.2006 13:49
Nu kas tur slikts ja cilveeks kljuust par daarzeni :)
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
07.11.2006 13:50
Par daarzeni tas ir stingri paarspiileets. ja vien cilveeks nav pats tendeets uz atkariibaam un nekaa citaadi risinaat situaaciju ne grib, ne var, ne maak. Bet par to noriet trankvilizatorus kaa sugu, manupraat, ir dumi. Ja nepiedaavaa neko vietaa.
Tur tas âíis, vieglâk no pacienta atkratîties ar trankvilizatora paciòu, nevis iedziïinâties viòa problçmâ, nosûtît uz daþâdiem izmeklçjumiem, pie citiem speciâlistiem...Ai, ai, no tâ taèu atkarîgs aldziòas apjoms.
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
07.11.2006 16:27
Lielai daljai trankvilizatoru lietotaaju citi izmekeleejumi nemaz nav vajadziigi, bet to, kas jaadara tie dariit negriib, jo vieglaak eest tabletes...
Sviests par to pierassanu. Es Xanax lietoju gadu, jo bija probleemas ar nervu sisteemu. Kad tiku paari kriizei, atmetu uz dienu un viss, taa kaa pierassanas nekaadas nebija :P
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
08.11.2006 10:05
Tas kaa kuram. Ir cilveeki kam ir ljoti smagi.
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
18.05.2012 01:11
Šīs ir brīnum zāles, es tās lietoju veselu gadu sakarā ar darbu nervi bija galīgi čupā, vērsos pie ārsta, man izrakstīja xanax vienu ripiņu ierauj stresu noņem kā ar roku, katru dienu nevajag tās lietot kā uznāk depresija tad iedzeru un viss atkal ok.
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
18.05.2012 01:18
zinu cilvēku kurš šīs zāles lieto 15gadus visādus trankvilizātorus viņš bez tām tiešām nevar ja kādas divas dienas nav dabūjis devu tad sākas lomkas
Atkarību no šīm tabletēm var paša ceļā izārstēt ja viņš lieto 1mg tad pakāpeniski jāpāriet uz mazāku devu pēc tam jāsāk ar 0,50mg vienu laiciņu tās jāpalieto tad uz 0,25mg kamēr organisms aties, nejau cilvēkam viņas ļoti nepieciešamas bet domu spēks to dara.
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
18.05.2012 13:41
Xanax ir atkariibu izraisoss medikaments, to pat zaalu razotaaji atziist. Un te ir runa gan par psihologisku, gan par fizisku atkariibu. Ilgstosi to lietojot var iebraukt riktiigaas auzaas :)))
nu es šīs zāles, kopā ar dažām citām, lietoju 6mēnešus katru vakaru,bez pārtraukuma, ārstējos no hroniskā bezmiega, nezinu gan par atkarību,man lika dzert un viss, nekādas atkāpes, jo nekārtīga zāļu dzeršana nenoved pie rezultāta,un lūk-miegs atgriezies,roka vairs nesniedzās pie zāļu kastītes.......ir ok, bet sākumā, ai,kā es baidījos.....
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
19.05.2012 00:32
padzer Depakine 500mg, ko tad tu teiksi :)
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
20.05.2012 00:12
Par kādām atkarībām iet runa, katram cilvēkam ir atkarība no kaut kā, ja tas cilvēks iedzerot šo tableti jūtas labi ka pēc viņam to liegt, dzīve ir īsa to vajag izbaudīt.
Vienu laiku mocījos ar vēdera sāpēm drausmīgi sāpēja, aizgāju pie ģimenes ārsta, izrakstīja veselu tīkliņu ar ripām, dzēru nepārgāja, aizsūtīja uz endoskopiju, tur vis kārtībā, viens raugs iedeva šo xanax tableti, iedzēru pēc pus stundas sāpes pārgāja.Aizgāju pie ģimenes ārsta izstāstīju situāciju. tad viņiem pielēca ka vis stres iet caur vēderu tā pēc ari pārgāja sāpes.Uzskatu ka pārmērīga lietošana var izraisīt atkarību, mans uzskats ka šīs ir brīnumzāles.
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
20.05.2012 00:13
Kas tās par zālēm Depakine?
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
20.05.2012 00:16
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Xanax ir atkariibu izraisoss medikaments, to pat
> zaalu razotaaji atziist. Un te ir runa gan par
> psihologisku, gan par fizisku atkariibu. Ilgstosi
> to lietojot var iebraukt riktiigaas auzaas :)))
Vai varat pamatot riktīgās auzās, ko ar šo rakstu bijāt domājis.
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
20.05.2012 18:32
auza Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 123 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Xanax ir atkariibu izraisoss medikaments, to
> pat
> > zaalu razotaaji atziist. Un te ir runa gan par
> > psihologisku, gan par fizisku atkariibu.
> Ilgstosi
> > to lietojot var iebraukt riktiigaas auzaas :)))
> Vai varat pamatot riktīgās auzās, ko ar šo
> rakstu bijāt domājis.


Latviesiem ir taads izteiciens, un tavs niks ir auza, likaas mazliet smiekliigi.
Rainis
24.04.2021 08:19
Skatos jūs āmuri te neko neesat apguvuši pa šiem gadiem. Raksta kā mazgadīgie, bez pareizrakstības. Aa uu ii ee sh zh ch lj kj... WTF?????‍♂️ Āksti..
Nebaidies ne no kā
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
25.04.2021 11:24
Tādēļ, ka šeit puse arī ir mazgadīgie, kas grib tikt pie legāla kaifiņa.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 13?
Ziņa: