Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?

Aizsāka ******** triine 

xdragentinationwxrl
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
25.04.2021 22:13
Mūsdienu pusaudži iekabina jums boomeriem visās frontēs ☜ (↼_↼)
Re: Rainis
29.04.2021 05:48
Aspazijs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Skatos jūs āmuri te neko neesat apguvuši pa
> šiem gadiem. Raksta kā mazgadīgie, bez
> pareizrakstības. Aa uu ii ee sh zh ch lj kj...
> WTF?????‍♂️ Āksti..


Da pohuj tās garumzīmes, nejau pa to iet tēma. Te parādās jauni gudri nodirsēji kuriem par psihiatriju un zālēm nav nekādas sajēgas. Interesanti, a ko tu esi apguvusi gribētos zināt? Ja tu esi šeit gadus, es kautkā tevi neatceros. Kas tad tev bija ar psihi? VD?
Xan ir laba manta, bet parsvarā to jauc kopā ar alkaholu vai marihuānu.
Uzpīpēt ir kaifīgāk par xanax. Cipralex man atņēma spēju pīpēt , lēkmes nekad neredzētas, tad es sāku xanaxoties un 10 citas zāles izmēğināt ar ko aizstāt nikotīnu. Xanax ir tāds mēsls , AD pat 10 reiz jēdzīgāku atslābumu dod. Tagad pusgadu athodņaks no tā psihotropā murga. Nez ja gadu būšu tīrs varbūt nikotīnu nervu sistēma atkal pieņems .
Re: Kas ir Xanax? Pamanîju, ka mans draugs tâdu dzer?
28.06.2021 02:36
Kāpēc vispār jārij zāles lai varētu pīpēt marihuānu un tupīt zem marihuānas. Es no klopiem nokāpu, no jebkurām zālēm ilglaicīgi lietojot ir athodņaki, jeb lomkas. Esmu pārpīpējies to marihuānu man no viņas nekāds prikols vairs nav, labāk tad alkohols, kas ir visstiprākais antidepresants. Xanax nestāv tuvu pat klonazepānam. Varat pa velti man to marihuānu dod es pasūtīšu dirst, vot aliņu davai padzeram :) !
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Izdegšana?
setttee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi
> pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda
> pēc pusgada lietošanas restilen.


Cilvēki, neticiet šim lētticīgo naudas kāsējam, kas piespamoja visu forumu ar savu referal linku.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 18?
Ziņa: