Antidepresanti

Aizsāka sokols 

y-bab
Re: Antidepresanti
12.01.2011 18:43
es dzeru antidepresantus un leksotanil, bet visi ārsti, kas ir labi, nekad neieteiks dzert leksotanil, kur nu vēl 7 tab dienā, ja plaiek slikti var pa pusītei 1x vai 2x dienā... Pie tam leksotanil nav antidepresants.
Uz smadzeņu šūnām viņs iedarbojas tā pat kā alkahols, un no viņa būs ātri takarība, pie tam viņš ir kaitīgs veselībai!
Re: Antidepresanti
24.02.2011 23:08
mana mate dzer LEXOTANILU 10 gadus....
un tad kadu dienu,bij cieminji..kaads zinataajs nopzaga vinjas LEXOTANILA krajumus...
un vakar muteri saka ...pilnigi ka heroina lietotaju....zoklis atkaraas...caureja...sapes locitavaas...konvulsijas...un citi jaukumi....
palidzeja.....zem meeles.
pargaja visss.
un otra diena tika lidz dakterim kur dabuja savu receptiti....
esmu vinjas dels,nezin ,ka lietoju smagas,un nezin ko paliku zem meles.
vnk man likas visas pazimes-kapec gan nepameginat...IZDEVAS AR.domaju,butu nomirusi.
tam kas nospera lexotanil krajumus-tas tagad klibs uz vienu kaju,izskaitljoju.tas nekas ka rada gabals...lai zin.
Re: Antidepresanti
25.02.2011 21:51
A es varu derēt, ka Tu pats viņai nospēri to Lexotanilu un tagad pieduries forumā. :)
vijolīte:)
Re: Antidepresanti
25.02.2011 23:45
...a nfig mammai Lexotanilu...dod geriču:D
Un vispār paradokss-mammai mājās čupām tbl. un neviens, ar pirkstu nerādīšu kurš:DDD, tās nav aprijis...stranno odnako...:D
Re: Antidepresanti
26.02.2011 00:15
Tak uzreiz redzams, ka ir aprijis. :)
vijolīte:)
Re: Antidepresanti
26.02.2011 00:18
...un tagad klibo...:DDD
Re: Antidepresanti
26.02.2011 11:03
Re: Antidepresanti
02.03.2011 16:19
Es iesaku, vispirms meitenei griezties pie ginokologa, iespējams kaut kas nav kārtībā ar hormoniem. Jāatrod ir slimības cēloņi. No medikamentu atkarības uzreiz nevar tikt vaļā, taču iespējams samazināt lietojamo medikamentu devu, vienkārši nomainot pret citiem, šajā gadījumā derētu medikamenti, kuru nosaukumu galotnē ir ~ zepāms. Kamēr netiks noskaidroti slimības cēloņi bez medikamentiet iztikt būs grūti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 13?
Ziņa: