Veìetodistonija

Aizsāka Meita 

Re: Veìetodistonija
06.11.2008 21:24
manupraat man tieshi kad uzpiipeeju saakas moraalaas pagjiras :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
06.11.2008 23:32
Runcene, man jau tagad ir Ad, bet tieðâm sâk likties, ka tie mani `neòem`..un tagad vairâk sliecos domât par to, ka tas bûs kunìis pie vainas, nevar saprast vai tur dur vai sâp vai spieþ vai dedzina...

Mîlîði, ne pa tçmai, bet ko darît tâdâ gadîjumâ, ja saplîsa termometrs un dzîvsudrabs aizlidoja nezinâmâ virzienâ...ar put.sûcçju laikam nav labi, jo izgaros, ar magnçtu meklçju, nekas neíerâs klât, bet tas dzîvsudrabs kaut kur istabâ tusç un garo ârâ :( Salasîjos, ka vajagot ar ûdeòradi neitralizçt, bet tad jau man n-tâs pudelîtes vajag, lai visu izmazgâtu..
Re: Veìetodistonija
06.11.2008 23:37
kaalija pergamenaata shkjiidums manupraat derees, jo manupraat tas oxideetu to mantu. bet mosh kljuudos.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 00:00
no taa dziivsudraba, kas termometraa, nekas nerasiisies...
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 01:20
...tas lçni, lçni tvaikos, pamazâm, pamazâm nosçdîsies kaulos...un pret vecumu brînîsies, a kas tâs visas par kaitçm, no kâ?
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 01:26
kaut kaa maz ticams :D Tad njemot veeraa ko izmanto "dienas gaismas" lampaas visi taapat nomirs ;) kaut kad :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 01:41
...mellene, mellene... un veel chiimiche...
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 09:51
Kur to kâlija permangen\ata ðíidumu var dabût?
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 10:55
nopirkt zilos graudinjus, ja taadi veel eksistee, aptiekaa
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 14:15
Komat, komat, un vçl mediíe...vçl joprojâm domâ, ka visas slimîbas tikai no nerviem?
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 15:18
nu par to dziivsudrabu iisteniibaa vinjsh nemaz tik aatri neizgaro. Un lai saindeetos ari tur nepietiekami.

Taapat kaa miits par dziivsudrama apeeshanu - gruuti saindeeties apeedot vienu lodiiti :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 17:33
Vakar i-netâ lasîju apçst esot nekaitîgâk nekâ ieelpot
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 17:39
aizmirsti par termometru...

hm, un ja par Tevi kopumaa...

a Tu esi ljaavusi kaadai zaalei taa raami iedarboties? godiigi nodzeerusi psihiatra kokteili kaadu meenesi apmeeram? m?
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 19:02
Dzîvsudrabs negaro âtri, tas garo lçni. Ja tâs bumbiòas tur visu laiku ir, tad tas tâ arî garo. Cik liela saindçðanâs ðâdâ veidâs sanâk, tik smalki laikam neviens nebûs izpçtîjis. Bet nu toksiska viela tâ ir. Labâk savâkt nekâ atstât.
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 19:58
Karoche mainam griidu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Veìetodistonija
07.11.2008 21:02
MAinâm grîdu, tepiíus dîvânu, aizkarus :) Labi, skaidrs par termometru-nodoðos bumbiòu meklçðanai, ja vien zinâtu uz kuru pusi...

Runcene,
jâ, esmu gan,, ja tas jautâjums bija man, ja nemaldos pat 2x un pat ilgâk par mçnesi... :( To paðu Rexetinu, man izrastîja vienu paðu, nu saòçmos un dzçru, lîdz veselai tabletei netiku, bet ar pusi iesâkumâ bija ok, bet tagad...pagâjuði kâdi 3 mçneði, nu nenoòem to trauksmi nost, pa brîþiem tâpat uzsit un arî tâs psihosom. sâpes ira...pielika Xanax, tjipa, bisku labâk, bet arî ne tik cik gribçtos...

Man ðovakar riktîgais strîds ar mammu sanâca, ðî saka, lai es mâsai iedodot kâdu nervu zâli, teicu, ka nedoðu, jo tas nav risinâjums (viòai bezmiegs, ka iedzer zâles ta tik tâ tâ var gulçt), mâsai zâles beiguðâs (Somnols), dr. vairs nerakstîðot, pietiekot, kaut kur bija sadabûjusi Xanax XR, tas ar` beidzies, tagad tâ kâ man bûtu jâdalâs ar savçjo, zçl jau nav, bet ðkrobe, ka cilvçks nesaprot, kur tâ zâïu dzerðana un problçmas nerisinâðana var novest

P.S. Mâsa dzer Cipralex, bet arî ne muguras saapes, ne tempr., ne vçdersâpes nenoòem, arî bezmiegs turâs..Varbuut tieðâm mûsçjâs asinis neòem AD :)
Re: Veìetodistonija
08.11.2008 02:30
...nee, mellen, dazhas ir no labsajuutas... piemeeram, sifiliss... lai gan... arii sifiliss nebuus no labsajutas vien... jo ir kaut kas, kas liek cilveekam nodoties nedrosham seksam..
Re: Veìetodistonija
08.11.2008 13:06
..un cits nododas nedroðam seksam un tâpat sifiliss nepielîp!
Re: Veìetodistonija
08.11.2008 13:53
"jo ir kaut kas, kas liek cilveekam nodoties nedrosham seksam."

Jâ, ir kaut kas...kas cilvçkam liek aizmirst visu...:DDD
Bçrni nez ar vai tik daudz dzimtu, ja cilvçks nekad neaizmirstos...dabas likumi, Komat :-))))))))



Edited 1 time(s). Last edit at 08.11.2008 13:54 by strawberry.
Re: Veìetodistonija
08.11.2008 14:02
...miilestiiba neizsleedz droshu seksu... savukaart "aizmirshaanas" bez realitaates filtreeshanas nav psihes veseliibas paziime... un arii ar miilestiibu tai maz sakara...
Re: Veìetodistonija
08.11.2008 15:53
Komat, un tâ visu izvçrtç, kas ir un kas nav psihes veselîbas pazîme? :-)))))))))))
Ziemeïu Bums
Re: Veìetodistonija
08.11.2008 23:09
Nu, dârgie draugi, riktîgi iet vaïâ! Ðodiena man vispâr ir viens liels murgs. Puse dienas viss normâli un pçkðòi kâ noskaidram debesîm zibens - viens pârsitiens, sâkas mçrena panika, otrs ar duroðâm sâpçm sirdî un man jumts aizbrauc..
Paòemu taksi, braucu mâjâs, uznâk snaudien un tiklîdz liekas, ka jau iemigðu - ðe tev! Trîs dûrieni atkal! Johaidî! Es nezinu, ko vienkârði darît!
Vçl tagad ar savu jauno fantastisko diazgnozi dzîve liekas patiesi pretîga.. Dzeru to Magne B6, kam bija jâsamazina tie pârsitieni, kâ arî Betaloc, lai mazliet piebremzç motoru un nolaiþ spiedienu. Un nekâ.. Rît EKG reultâti un ceturtdien pie kardiologa. Izmisums, ja godîgi.
Kâ citiem ar tâm duroðajâm sâpçm!? Es nenormâli pârbijos..
Re: Veìetodistonija
08.11.2008 23:11
duroshas saapes nav sirds saapes
Re: Veìetodistonija
09.11.2008 00:43
Duroðas sâpes ir sirds nervu sâpes..pa manam un pa dr.sacîtam, sirds ir tad, kad aiz krûðkurvja, starp krûtîm spieþ, dur vai kaut ko tur dara
Re: Veìetodistonija
09.11.2008 00:59
nez kas tie taadi sirds nervi...
Re: Veìetodistonija
09.11.2008 12:46
:)

bet shitaa doki saka -- sirds nervi... es ar prasiiju, kas tie taadi, un man atteica, ka tauta tad nomierinoties, jo savaadaak nesaprotot :) a peec tam cieteejs iet un saka -- ziniet, man ir sirds nervi...
Re: Veìetodistonija
09.11.2008 15:42
Brasilia

neiroleptikji un varbuut mazu devu pretepilepsijas liidzekli vajag... ja grib ar zaaleem...

AD un trankvilis ir par iisu.

es domaaju, ka ar zaaleem ir taa -- ja dzer, tad dzer kaartiigi pilnu programmu, ja nedzer, tad nedzer... un psihiatri ar veel Riigaa ira... to viziti tomeer 1x meen. tik vajag.

es negribu pierunaat, jo sen zinaams, ka neesmu zaalju fane nu nemaz, bet sho to shad un tad iebakstot ar nebuus jeega.

kjiimija tomeer nopietni ietekmee biokjiimiskos procesus smadzenees. patvaljiigi saakot un viskautko beidzot nebuus labi. psihologjisks un kjiimisks stress.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2008 15:55 by Runcene.
Re: Veìetodistonija
09.11.2008 20:20
Runcene

zinu jau, ka saka ;-) bet nu kopumaa nav taalu no multibreedijaam, redzeejs neviens nav, bet visi gudri zin, ka jamiem ir ;-)
Re: Veìetodistonija
10.11.2008 11:53
Brasilia

Man arii gribaas piekrist Runcenei, ja vienreiz ir saakts lietot tabletes, tad jaalieto. Varbuut taa pustablete AD ir par maz....Un runaajot par uzlabosanos, es pamazaam to saaku just tikai peec 6 nedeelaam, kops saaku lietot AD. Tagad ir pagaajusi vairaak kaa 2 meenesi, lietoju AD, Betalox un pielietoju kognitiivaas terapijas principus juutu, ka uzlabosanaas iet uz prieksu.
Re: Veìetodistonija
20.11.2008 18:47
Bebru Muskuss - baro nervu centrus, veicina nervu enerìijas cirkulâciju, pçc mçnesi ilgas lietoðanas Jûsu enerìçtiskais aisargapvalks kïûs necaursitams, nebûs jâindçjas ar íîmiju (skat. SS.LV, mâjai, veselîba, medikamenti)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 11?
Ziņa: