Re: kâ izârstçties no depresijas
09.01.2008 15:48
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Runcene Wrote:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > katram pasham
> > jaaatrod tas suuds (taadu vareetu buut pat
> > miljoniem), kas vinju liidz depresijai
> aizvedis,
> > jaaiemaacaas beigt to suudu kultiveet sevii,
> > pamazaam jaaatbriivojas no taa, un depresija
> > aizies pati. kas ir autora suuds, nav
> zinaams.


>
> Tomçr, es tâ padomâju, ka "suuds" nav labs
> apzîmçjums. Tas, kas to rada, tâ daïa Tevî prasa
> lielâku uzmanîbu un mîlestîbu. Tâ ir bijusi
> novârtâ. Ja to nosauc par "suudu", tad viss
> paliek, kur bijis, ja ne vçl sliktâk.


jâatrod tâ trauma, citâ gadîjumâ tâ bûs lieta, kas prasa mîlestîbu un uzmanîbu, vai viss kopâ - n-tâs traumas uc.
Re: kâ izârstçties no depresijas
09.01.2008 19:25
Strawberry

man ir savas asociaacijas ar sho vaardu... beerniibaa man bija viens radu skukjeens, kas visu probleemu gadiijumos laida valjaa baigo tauri... nu taadu, ka aamen... vinja parasti par to kaartiigi noraavaas no vecaakiem un likumsakariigi, ka breeca veel negantaak... nu vienvaardsakot, ja vinja bljaava, tad bljaava.

vieniigais cilveeks, kas kaut cik speeja kontroleet situaaciju, bija vinjas ome... shamaa tad parasti vnk komenteeja -- mums atkal suudinjsh uz dveeseliites uzskreejis... tad vinja parasti nomierinaajaas... izskatiijaas, ka taa fraaze vinjai iisti neliekas kopaa un lika samulst, jo vinja jau bija pietiekami liela, lai zinaatu, kas ir suuds.

es domaaju, katrs var lietot savu apziimeejumu, bet es noteikti piekriitu, ka taa ir dalja, kas prasa iipashu uzmaniibu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 9?
Ziņa: