Psihologs - maigs vai stingrs?

Aizsāka EmîlsIeva 

Ir divas iespçjas psihologs kurð glaudîtu pa spalvai, teiksim bûtu uz viena viïòa ar mani, bet otrs variants, ka liktu mainîties, spiestu uz sâpîgâm brûcçm, asa. Liekas, ka otrâ varinatâ progress bûtu lielâks, bet atkal vai nebûs pârâk sâpîgi?
Nîèe
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
14.01.2008 18:26
Viss, kas tevi nenogalina, padara tevi stiprâku.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
14.01.2008 19:48
...vai liek sajukt prâtâ...;)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
14.01.2008 20:33
...psihologs, kursh glauda pa spalvai, nav psihologs... jebshu veertee tevi kaa paaraak vaaju, kuru var tikai atbalstiit, bet ne paliidzeet risinaat situaaciju...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
14.01.2008 20:34
aha... glaudi pats sevi pa spalvai... nafig kaadam par to jaamaksaa.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
14.01.2008 20:41
Domaat ka dazhaadiem cilvjiem ir vajadziigi dazhaadi psihologi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
14.01.2008 20:50
ku! savaa zinjaa taisniiba... ej pie taa, kursh labaak patiik.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
14.01.2008 21:28
Runcene, nu vajag gan cilvçkam, lai viòu glauda, vismaz lielajam vairumam. Mîlestîbas trûkums bieþi vien ir tas, kas noved pie visâdâm problçmâm.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 09:19
Domâju, ka "glaudîðana" neïauj paskatîties skarbajai patiesîbai (par sevi) acîs.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 12:28
...Alsterît, Tev mazohisms asinîs vai kâ???...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 12:38
Alstere, tas ir tradicionâls psihoterapeitu viedoklis. No sçrijas- bjot, znaèit ïubit.:D Bçrnus arî kâdreiz (un gadâs, ka arî vçl joprojâm) audzinâja barot, sitot un sodot. Taèu- varbût to vajadzçtu pârskatît?
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 12:53
...ak, kâ man grûti gâjis bçrnîbâ, redz, kâ ðîs te traumas atstâja iespaidu uz mani, vaimanDieviò, kâds es esmu nekrietnelis, man jalabojas, stingrais psihoterapeits man sados,ja nelaboðos...:)

...un atdzimst kâ Fçnikss no pelniem jaunais Cilvçks...tikls un nevainîgs, ar redzoðu, sevî vçrstu skatienu, brîvs pats no sevis...:)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 19:26
prieksh glaudiishanas ir ietaisiiti partneri. man vismaz ir taada saprashana par lietu esamiibu. un arii pats sevi var iemaaciities itin labi glaudiit. tik nu bishku citaadaak.

pie psihologa doties -- tas apmeeram kaa uz banku, lietishkju dariijumu veicot. pie tam, tas psihologa pakalpojums top pirkts par naudu. tad arii izrunaajam kas un kaa. tik vien nosaciijums, lai pakalpojuma sniedzeejs cilveekam pienjemams un jams juutas taa, ka var vinjam uzticeeties. kaads te mazohisms.

ja grib celt prasiibu, dodas pie jurista. noliks likumu priekshaa un izskaidros, kaa vinjsh esosho situaaciju redz, kaadas izredzes utt.

psihologs arii ir taads pats skats no malas, kur vnk jaabuut godiigai pieejai. un nekad ieprieksh nevar zinaat, kaada pieeja konkreetajam klientam buus visefektiivaakaa, lai maksimaali aatri paliidzeetu ieraudziit to, kas vinjam vislabaakais, lai vinjsh atkal vareetu justies laimiigs un prieciigs.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.01.2008 19:27 by Runcene.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 19:52
Nepatîkamas lietas var pateikt daþâdi, navajag jau noteikti spaidît vaïçjas brûces, lai cilvçks saprastu, kas ir kas.
Bet laikam jau tam nabaga cilvçkam var iestâstît, ja sâp, tad process notiek. Un viòð pat var iedvesmoties no procesa.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 20:02
Nav nekaada mazohisma. Savaa laikaa mans ps.t. saciija: tev ir 3 celji un visi suudiigi (taada nu toreiz bija dziives situaacija), meegjini izveeleeties to, kura galaa vareetu pati ko ietekmeet uz labu.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 20:09
nav tik traki, Strawberry...

nespaida jau taas valjeejaas bruuces nemaz tik briesmiigi... bet ir maniiti dazhi taadi uíi íuíi, vai dieninj, cik jums shausmiiga dziive... ak, shausmas, kas jums bijis jaapaardziivo...

man tfu tfu taads terapists nav gadiijies pa celjam, bet iz man zinaamiem ljaudiim dazhiem ir, un neviens par taadu attieksmi nejuusmo.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 20:34
Runcene, nu nevajag jau tâdu galçjîbu. Es runâju par principu.
Alstere," ...visi ceïi sûdîgi..." taisni brînums, ka tas pst tomçr Tev ir palîzçjis:)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
15.01.2008 22:14
...mellenei jo dziljaak mezhaa, jo vairaak koku...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 11:04
...kâ te visiem gadîjusies grûta bçrnîba...koka rotaïlietas, ratiòi uz trîs riteòiem un sadisti vecâki...vai radinieki...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 11:47
Man ne, bija normâlas rotaïlietas un nesadistiski vecâki, bet problçmas vienalga
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 12:54
...starp citu - problçmu var definçt kâ attieksmi pret notiekoðo...:)
...pozitîvs vai cinisks skats uz lietâm ïauj parâdîbas vai notikumus pârcelt no sadaïas - problçma - uz sadaïu - tâ tas notiek - ar turpmâko ðîs lietas vai notikuma risinâðanu, nevis vaimanâðanu - oi, bïaì, kâda man problçma...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 16:46
ES nemaz nevaimanâju, nu varbût daþreiz...mazliet...bet pârsvarâ ne ;)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 17:41
Kam negadâs:)
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 18:34
Vispaar iistam psihologam jaabuut taadam kas kaartiigi galvaa iedod ja pacients ko ne taa dara... tad rezultaati buutu daudz labaaki... jo cilvji vienkaarshi hujejut savaa patvaljaa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 19:04
Labs tusiòð sanâktu, ja klients arî psihologam tâpat. Tâds tâdu ir pelnîjis. Tâaaaadu naudu maksât (es uzreiz iedomâjos Limuzînu jâòu nakts krâsâ :D:D:D)...tad jau ne to vien var atïauties :P
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 19:11
ku! Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vispaar iistam psihologam jaabuut taadam kas
> kaartiigi galvaa iedod ja pacients ko ne taa
> dara...

jaa, it sevishkji dazhas taas chiepinjas ap gadiem 23, kuras saucas psihologi un zina, kas ir taa un kas ne taa...

tur veel nevar zinaat, kursh kuru...
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 19:15
Psih ârstiem vajadzçtu ieviest vecuma cenzu: no- lîdz. Ap 35- 40 , kad sasniedzis pietiekoðu briedumu, ïaut praktizçt, bet ne ilgâk par 60, kad sâkas vecuma marasms :D
Profesionâlais mûþs iznâks kâ balerînâm, bet vismaz klienti cietîs mazâk :P
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 21:59
Varbuut vispaar vajag vienreiz lietojamos psihologus... jo tad kad vinjsh ir kaadam paliidzeejis tad pats peec tam sajucis un vinju vajag aarsteet...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
16.01.2008 22:22
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...starp citu - problçmu var definçt kâ attieksmi
> pret notiekoðo...:)
> ...pozitîvs vai cinisks skats uz lietâm ïauj
> parâdîbas vai notikumus pârcelt no sadaïas -
> problçma - uz sadaïu - tâ tas notiek - ar turpmâko
> ðîs lietas vai notikuma risinâðanu, nevis
> vaimanâðanu - oi, bïaì, kâda man problçma...


nu iisteniibaa tas, ko Tu sheitan, cinikji, esi uzrakstiijis, ir ikuraat vissveetaakaa patiesiiba. pa manam.
Re: Psihologs - maigs vai stingrs?
17.01.2008 08:03
Pa manam arî
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 7?
Ziņa: