7.diena bez antidepresantiem

Aizsāka kysa 

7.diena bez antidepresantiem
16.01.2008 14:27
Lietoju AD jau vairaak kaa 3 gadi. Pamazaam samazinaaju devu, liidz paliku uz 1 tab. Noritren dienaa. Peedeejaa gada laikaa 2 reizes nesekmiigi meeginaaju samazinaat liidz pustabletei, bet tas peec 2 dienaam beidzaas ar kaartiigu vegetatiivu leekmi.
Bet soreiz... pirms nedeelas sakeeru viirusu - augsta tempretuura, drudzis u.t.t. Un pirmaas dienas vakaraa konstateeju ka no riita neiedzeeru Noritren, bet taa kaa biju uz slimiibas lapas un guleeju maajaas, noleemu pameeginaat nedzert arii turpmaakaas dienas.Un nekas! Sodien bija pirmaa darba diena, biju sagatavojusies uz to sliktaako, vesela cupa zaales saliku somaa, bet ziniet viss ir kaartiibaa. Kaa gribaas ticeet, ka beidzot esmu tikusi valaa no AD.
Re: 7.diena bez antidepresantiem
16.01.2008 14:47
Ja negatavotos uz sliktaako tad vareetu buut veel labaak... :) Riit gatavojies uz videejo bet pariit uz labaako... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 7.diena bez antidepresantiem
16.01.2008 17:48
Galvenais lai zâles ir somâ- droðîbas sajûtai:)
Re: 7.diena bez antidepresantiem
16.01.2008 19:02
Nu Aivar, cilveekam labi nodomi bet tu, ka tik ar kaaju iespert...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Everita
Re: 7.diena bez antidepresantiem
16.01.2008 19:37
Arî jau divus gadus lietoju Noritren 1 tabl. dienâ. Mçìinâju trîs reizes atmest, bet pçc diviem mçneðiem atkal galvas reiboòi un ðûpoðanâs sajûta klât.Tagad jau mçnesi dzeru pustableti dienâ.Mçìinâðu atkal atmest.Varçtu jau iztikt bez zâlçm, bet tâ trakâ ðupoðanâs sajûta liedz normâli strâdât.:( Man tâ jau izvçrtusies kâ cîòa ar vçjdzirnavâm.Bet nu nepadoðos gan!
Re: 7.diena bez antidepresantiem
16.01.2008 21:26
Tev tâ ðupoðanâs sajûta no VD? un asinspiediens tajâ laikâ ir normâls?

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Everita
Re: 7.diena bez antidepresantiem
17.01.2008 23:18
Brasilia
To visu izraisa VD. Asinsspiediens tajâ laikâ normâls.
Re: 7.diena bez antidepresantiem
17.01.2008 23:25
AG, nu kaapeec tu man liec vienam rauties. Pieliec tu ari savu roku pie tiem dibeniem... ak, vinjas laikam neiet pie tevis... es zinu, tas ir taapeec ka tu esi paaraak skarbs un liec vinjaam atpogaat kruushturi... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: 7.diena bez antidepresantiem
18.01.2008 09:03
Everita, es arî daþreiz ðupojos, domâjams, no Vd, bet asinsspiediens arî tajâ laikâ ir zems

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Everita
Re: 7.diena bez antidepresantiem
19.01.2008 14:25
Brasilia
Kâ tiec galâ ar to ðûpoðanâs sajûtu? Paratsi citiem jau tâs lçkmes izpuþas ar sirdsklauvçm, svîðanu, ìibðanas sajûtu utt. Laikam mazâk ir to, kuriem ir tâ ðûpoðanâs sajûta.
nicola
Re: 7.diena bez antidepresantiem
19.01.2008 19:48
Es arî dzçru 2 gadus Noritren pa pustabletei dienâ. Tas man ïoti palîdzçja un jûtos vesela, tâdçï pirms nedçïas pârtraucu lietot zâles. Nesaprotu vai tâ ir sagadîðanâs vai saistîts ar zâlçm, bet man visu ðo nedçïu ir drausmîgs nogurums. Nu vispâr spçka nav. Vai kâdam arî tâ ir bijis? Nekâda ðupoðanâs sajûta man gan nekad nav bijusi.
Re: 7.diena bez antidepresantiem
21.01.2008 21:11
Nicola, daþreiz pâròem ïoti liels nesaprotams nogurums, bet pçc laika pâriet!

Everita-reiz bija tâ, ka 3 dienas pa gultu vârtîjos, jo nevarçju lâgâ kâjas nostâvçt, ðupojos vien, pçc 3 dienâm pârgâja. Citreiz iedzeru stipru melno tçju vai kafiju, citreiz kâdu laiku padzeru Gerimax (niopçrkams aptiekâs)

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Everita
Re: 7.diena bez antidepresantiem
22.01.2008 23:07
nicola

Noguruma sajûta gan nav bijusi pçc zâïu pârtraukðanas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 24?
Ziņa: