Ðausmîgi murgi, kur griezties?

Aizsāka Murgs 

Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
23.01.2008 09:40
Man arî ðkiet, ka zâles=alkohols Tev tos murgus taisa...

Ja vairogdziedzeris normâls, tas nenozîmç, ka VD nav

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
untranslated
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
23.01.2008 10:58
Ðis Madcynica arguments izklausâs patieðâm prâtîgi - pat man no kristîgâ viedokïa nebûtu îsti ko iebilst!... To tieðâm ir vçrts apsvçrt, lai cik kârdinoðs atrisinâjums reizçm neliktos paðnâvîba.

madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
> starp
> citu, tie, kuri Tevi nomoka Tavos murgos, vairumâ
> ir paðnâvnieki...nepatîkami tipâþi, vai
> ne???...gribi piepulcinâties viòiem un mocît citus
> - griez, lec pa logu, pârçdies tabletes vai ko
> citu...viss Tev atvelçtais laiks paies ðaja
> kompânijâ un sajûtas bûs tâdas, par kurâm Tu
> ðausminies...vai ir vçrts???...es laikam stingri
> padomâtu....
delta
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
23.01.2008 12:23
Man ðíiet, ka tâdi murgi ar "paralîzi" nav nekas neparasts pie lielas psihiskas pârslodzes. Man bija periods, kad bez kâdâm tabletçm un kokteiïiem, vienkârði pie pret sevi maksimâli neþçlîga dzîves veida + pârmçrîgas alco lietoðanas, regulâri bija murgi un ðíietama pusnomoda stâvokïi, kad redzi pilnîgi reâlas halucinâcijas, bet nespçj pakustçties. Visai ðausminoði, protams, bija doma, ka jûdzos nost, bet atradu diezgan daudz literatûras par ðo tçmu un faktiski pârstâju îpaði uztraukties. Neòemos tagad vairs skaidrot to murgu raðanâs mehânismu, bet toreiz sapratu, ka tâ ir tikai dabiska izpausme pie tâda dzîvesveida, nevis kâda izolçta problçma.
Tavâ gadîjumâ tam pamatâ droði vien ir nenormâls iekðçjs uzbudinâjums, nezinu, vai tas ir cçlonis vai sekas visâm citâm tevis aprakstîtajâm problçmâm. Ceru, ka ar sevi smagi strâdâjot, tiksi tam visam pâri. Mans ieteikums bûtu apzinâties, ka ðie murgi ir tikai ârçja izpausme tam, kas notiek ar tavu nabaga samocîto psihi, tâpçc beidz no tiem baidîties un koncentrç visus spçkus uz to, lai tiktu galâ ar to, kas notiek tev iekðienç.
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
23.01.2008 12:47
delta Wrote:

beidz no tiem
> baidîties

pilnîgi garâm, bezjçdzîgs padoms.

vakar klausîjos meditâciju miegam, tâ ir stundu gara - seviðíi vçrtîga liekas tâ daïa, kur notiek atslâbinâðanâs - piere, acis, deguns, mute, un tâ lîdz kâju pirkstu galiem, tad ar gaismas stariòu - doma, kas veidojas tavâ galvâ tiek iztçlota par gaismas stariòu (man labâk darbojas karsta lodîte), tiek glâstîti visi orgâni un íermeòa daïas, ar domu, ka tie ðâdâ veidâ atjaunojas...utt

nespçju iedomâties, ka pçc ðâdas meditâcijas prâts joprojâm ir tik uzbudinâtâ stâvoklî, ka naktî piemeklç murgi.
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
23.01.2008 17:31
...mhm...pirms miega vispirmiò ir jâveic aktîvâ meditâcija, akupunktûra ar lielu adatu kombinâcijâ ar manuâlo terapiju, klât pieíerot zinâmus elementus no slîpeniskâs aerobikas...nevis jâuzstellç austiòas, liekot kâdam vienatnç pulçt zizli...
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
18.02.2008 14:15
Sveiki.
Mani moka tieði tâdas paðas problçmas, mats matâ kâ autorei. Ðausmîgas bailes un smakðana citreiz. Arî pamostos un baidos no pleíiem uz sienas. Bija jau aizgâjis tik tâlu, ka vîrs vakaros vçra aizkarus tik cieði, lai neviena spraudziòa nepaliek, taisîja spoguïus vaïâ un citas lietas. Es arî baidîjos iet gulçt. Tagad beidzot kâdas 3 nedçïas nekâ tâda vairs nav. Nezinu, kâ iespaidâ. It kâ sâku apmeklçt psihoterapeitu, vçl mums uzradâs kaíis, moð paðiedvesma, ka spokiem bail no kaíiem:D
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
18.02.2008 14:31
sveika, biezhi Tevi atcereejos, domaaju, kaa tev iet...
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
18.02.2008 14:41
Kaíi ar spokiem protot sarunâties:)
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
18.02.2008 15:17
ja var, labi ir minku tureet maajaas (protams, tiem, kam patiik), taads neatkariigs ar pasha domaam, bet silts un forshi murraa. mans arii runaat maaceeja...
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
18.02.2008 16:52
maria_magdalena
jâ, es sen te neesmu bijusi.
Man iet visâdi, citu brîdi labâk, citu sliktâk.
Es esmu ïoti priecîga, ka uzsâku psihoterapiju. Sâkumâ likâs, ka man tâ sieviete nepatîk, bet nolçmu aizbraukt otro reizi pie viòas un ir ok. Nav tâ kâ gribçtos, kad uzreiz skaidrs, ka mans cilvçks, bet no 5 psihoterapeitiem, ar kuriem esmu runâjusi, neviens tâds nebij. Pie ðîs sievietes esmu sapratusi daþas lietas, ko pie citiem neizkodu. Ar naudâm baigi grûti, bet kaut kâ cenðos atlicinât,nav tik traki 12 lati nedçïâ un es jûtu, ka man to vajag.
Pats labâkais, ko viòa man pateikusi, ka viòai ðíiet, ka man nav endogçna depresija, kas rodas pati no sevis, bet vispâr darba daudz.
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
18.02.2008 18:31
staasti, kaa aug tavs beerninjsh.

varbuut ar laiku psihoterapeitam piepluso aerobiku, citi tikai taadaa veidaa glaabjas no depresijas......pameegjini.
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
19.02.2008 21:55
Es pilnîgi tev piekrîtu, ka aerobika vai kaut kas lîdzîgs varçtu ïoti labi palîdzçt, tikai tam atkal vajadzîga nauda. Es domâju, ka saòemðos un vismaz sâkðu skriet no rîtiem. Laiks arî cerams paliks siltâks. Nu redzçs, kâ bûs. Varbût vîrs beidzot dabûs labâk apmaksâtu darbu.:)

Ar mazo ir tâ ka nu atpaliekam joprojâm kustîbu ziòâ, pie tam diezgan. Viòð tagad uz savu gada vecumu mâk tikai velties. Bet vispâr ir aktîvs un kustîgs, dzîvelîgs, tikai netiek uz priekðu. Garîgâ attîstîba ir ok., daudz runâjas, smejâs, ïoti pïâpîgs un omulîgs. Nu arvienvârdsakot îsts mîïumiòð. Mçs joprojâm vingrojam un darâm visâdas lietas. Domâju, ka kaut kad uz priekðu ar tiks, tikai nomâcoði citreiz ir tik ilgi gaidît, jo visa attîstîba notiek gliemeþa tempos.
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
20.02.2008 21:19
jauki! izklausaas, ka ar mazo viss buus ok, kaut arii staigaat varbuut saaks tikai 2 gados. buus labi - intuitiivi juutu.
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
21.02.2008 08:14
blueberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...tikai nomâcoði citreiz ir tik ilgi gaidît, jo visa attîstîba notiek gliemeþa tempos.

droði vien tas Tev nekâdi ðobrîd nepalîdzçs, bet mierinâjumam varu teikt, ka man viens puiks vispâr nerâpoja.. nerâpoja un viss.. 1,2 gados tik piecçlâs.. un 3 gadu vecumâ vçl teica tikai gu-gu, ba-ba..

bet ðobrîd ir tâ, ka puisis spotisks un aktîvs, un reizçm viòa teksti liek man ieturçt lielu pauzi, lai sagremotu no tiem nâkoðo filozofiju un adekvâti atbildçtu..

pievienojos ma-ma: >buus labi - intuitiivi juutu

veiksmes! :))
Re: Ðausmîgi murgi, kur griezties?
21.02.2008 10:17
paldies jums par cerîgiem vârdiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 23?
Ziņa: