pieredze panikas lekmes

Aizsāka vituks 

Nu sveikiò varu padalîties ar savu murgu, jo vairâk lasu forumu , jo lai cik tas nebûtu neglîti liekas, kad nçsmu viena. Lietoju jau seroxsatu 2 gadus pçc pçdçjâs lielâs krîzes un liekas labi labi un atkal, vai ir kâds arî ticis uz pekâm un kâ, jo nu es jau rauju tabletes ar alkaholu, paliek jauki liekas lîdz tuvâkai psihenei nav tâlu izmisums ir liels un traucç darbu , nçsmu tâlu lîdz ìimenes sabrukumam varbût gulties kâdâ iestâdç vai dakters nav pareizais, varbût labâk tikai dzert it kâ dzîvot gribas , bet vairs nezinu kâ, dziednieki, zintnieki nu kas pati, paðiedvesma kur
Re: pieredze panikas lekmes
24.01.2008 17:03
MAybe pamaini dakteri?
Re: pieredze panikas lekmes
24.01.2008 17:43
...vispirms dereetu probleemu uzrakstiit saprotami...
Re: pieredze panikas lekmes
24.01.2008 20:44
vituk

tabletes un alko nea... nedriikst, it sevishkji trankvilizatorus. no shiis kombinaacijas var nevis uz tuvaako psiheni, bet viena man zinaama distonikje aizgaaja baltaas chiibinjaas...

ar AD ir mazliet savaadaak, bet arii labaak ne.

Tavs aarsts zina par shiim probleemaam?
VD
Re: pieredze panikas lekmes
27.01.2008 22:48
ÎSti nsapratu, tev seroxats nepalidz?
Vituk, VD ir ârstçjama. Ðkiet, esmu atradis îsto speciâlistu (ne Latvijâ) un rezultâti (kombinâcijâ ar seroxatu) ir neticami labi. pieredze padalishos, kad vairs nedzersu AD un busu lidz galam ticis valja no sis kaites
Re: pieredze panikas lekmes
29.01.2008 18:30
VD tad turies, un tiec no taa visa valjaa lai vareetu padaliities ar paareejiem :) veiksmi :)
hol
Re: pieredze panikas lekmes
29.01.2008 23:11
Runcene-seroksats nu gan nav trankvilizators!!!!!!!!
vituks
Re: pieredze panikas lekmes
02.02.2008 00:46
Esmu no kârtçjâs krîzes atguvusies labprât vçl uzklausîtu kâdu kâ lai no tâ tiek vaïâ,bet laikam tie kas to veiksmîgi ir pievekuði ar to nemaz tâ nedalâs,ticu kad tad negribas neko pat atcerçties,man liekas mçs esam daudz un ja mçs viens otru atbalstîtu...
Re: pieredze panikas lekmes
03.02.2008 12:00
hol

nav gan trankvilizators. trankv. piemineeju tik taadeelj, ka distonikji biezhi savaas leekmees nezina, kur deeties un per iekshaa visu peec kaartas, citu citam virsuu, lai tikai iestaatos kaut kaads, kaut arii falshs miers, tachu tas var buut biistami...

vituk...

shajaa forumaa ir daudz pieredzhu. es domaaju, ka tas jau ir zinaams atbalsts. vajag vnk pamekleet un palasiit. bet realitaate ir taa, ka izpausmes visiem ir apmeeram vienaadas, bet celji no taa visa laukaa katram buus savaadaaki, jo arii celji iekshaa ir atshkjiriigi, un mees visi kaa personiibas esam dazhaadi. ir varianti no konservatiivaas biologjiskaas psihiatrijas liidz pat metodeem, kuras es pat sauktu par sharlataaniskaam, tachu ir ljaudis, kuriem taas straadaa

es esmu dariijusi taa -- esmu lasiijusi gana daudz (spec. literatuuru un tautas pieredzi) un piefikseejusi visu jauno info, kas man liidz tam nav bijusi zinaama. un tad ir jaamaacaas ieklausiities sevii, kas no taa visa shkjiet pienjemams, ticams, saprotams... nav jaaizveelas metode tik taapeec vien, ka kaadam citam taa paliidzeejusi, jo tas kaads cits var buut pilniigi atshkjiriigs cilveeks -- audzinaashana, vecums, dzimums, veertiibas, pieredze, izgliitiiba, gjimenes tradiicijas, religjija, kultuura... tam visam ir noziime.
Re: pieredze panikas lekmes
03.02.2008 14:03
Runcene, Tu man patîc aizvien vairâk:)
Re: pieredze panikas lekmes
03.02.2008 20:18
...nja...majas pele par rievu trûkumu nevar sûdzeties...:)
Re: pieredze panikas lekmes
03.02.2008 22:34
Un ðogad vçl tas peïu gads...drîz sâksies:)
Re: pieredze panikas lekmes
03.02.2008 23:56
kâpçc mâjas pele?...neierubîju.......

nu vienalga :) pieredzçjusi pele....:) ...un gudra arî, nuja :)
Re: pieredze panikas lekmes
04.02.2008 00:22
...kâdam citam gan slâbâk ar to paðu...kam negadâs...:)
Re: pieredze panikas lekmes
04.02.2008 08:59
Maria_magdalena- apskaties kâds Runcenei e-pasts :D
Re: pieredze panikas lekmes
04.02.2008 23:41
â, es parasti profilus neskatos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 19?
Ziņa: