21.gadsimta slimîba -

Aizsāka Digi 

21.gadsimta slimîba -
05.02.2008 15:12
Runa iet par atkarîbu no azartspçlçm....vai var izârstçties?
Reâli piemçri, situâcijas no dzîves....varbût ieteikumi...
Re: 21.gadsimta slimîba -
05.02.2008 17:44
...digi, ko kodç - izârstçties???...nav tâ nekâda slimîba...lai atkarîgais neglaimo sev - es esmu slims/a...
Re: 21.gadsimta slimîba -
05.02.2008 21:16
...man jau ðíiet ka tam cilvçkam vienkârði ir iestâstîts (minisotâ), ka tâ ir slimîba ar kuru jâsadzîvo un no kuras nevar izârstçties... :( un tur viss murgs - esmu slims, esmu slims...utt.
cik noprotu-bezcers! :(
Re: 21.gadsimta slimîba -
05.02.2008 21:35
Vai taa sadziivoshana nav domaataa kaa alkoholikjiem - nekaadaa gadiijumaa nedriikst pieskarties alkoholam arii, ja daudz gadus nav dzerts.
Re: 21.gadsimta slimîba -
05.02.2008 23:09
mh, rakstura audzinâðana
Re: 21.gadsimta slimîba -
06.02.2008 14:23
Digi Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...man jau ðíiet ka tam cilvçkam vienkârði ir
> iestâstîts (minisotâ), ka tâ ir slimîba ar kuru
> jâsadzîvo un no kuras nevar izârstçties... :( un
> tur viss murgs - esmu slims, esmu slims...utt.
> cik noprotu-bezcers! :(

kad es shitaadas pieredzes lasu, mani paarnjem tirpas... man viens zinaams bija minesotaa tieshi saistiibaa ar azartspeeleem... nezinu, kaa taa var buut, bet vinjam neviens neiestaastiija, ka vinjsh ir slims... zeens iznaaca laukaa, sapratis, ka viss ir vinja rokaas... un dziivo laimiigi taalaak, mainaas vinjiem tur taas filozofijas jebshu psihologi...

Alsteres mineetaa attieksme alkoholisma... hm... "aarsteeshanaa" arii ir pilniiga dumiiba. taa darbojaas pie psrs, un taa darbojas tagad. taa laikam ir iisaak un vienkaarshaak. iedziit bailees miitoshajam veel lielaakas bailes... un tad, kaa ierauga pudeli uz galda, taa panikas leekme. murgs.

es domaaju, ka izeja ir vienmeer, kameer cilveeks ir dziivs. shitaadas pieejas par slimiibaam un neaarsteejamiibaam gan buutu noraidaamas. tad ir bezcera saakums. cilveeks var ljoti, ljoti daudz.
Re: 21.gadsimta slimîba -
06.02.2008 15:54
...Var!..., bet sâku domât, ka nemaz tik ïoti nevçlas...ka neskatoties uz to, ka saka, ka nepatîk...tomçr patîk....patîk justies tâdam kâ upurim/ slimnieciòam - visi þçlo un mçìina palîdzçt...It kâ bûtu uzmanîbas trûkums...- un tâ jau cita vaina....
Re: 21.gadsimta slimîba -
06.02.2008 16:34
tad tiem, kas zheelo un meegjina paliidzeet, jaasaak biku vairaak pashiem par sevi padomaat un ar sevi nodarboties. kompliceeta taa lieta. veidojas neveseliiga sazobe.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 8?
Ziņa: