ko isti gaidit no psihologa?

Aizsāka vines 

vines
ko isti gaidit no psihologa?
08.02.2008 21:37
2 reizes esmu bijusi pie psihologa.. nekad ieprieks nebiju bijusi. Tadel arii isti nevaru saprast, ko no vinjiem gaidit..
Lieta tada, ka shais divas reizees runaju tikai es... Gan pa teemu, gan arii galigi ne pa teemu. Un psihologs tikai- "jaa, jaa...turpini"..
Interesanti..vai taa ir vinju taktika..un kuraa reizee var sakt gaidit kaut ko arii no vinju puses???
Paldies.
AG-s
Re: ko isti gaidit no psihologa?
08.02.2008 23:33
Aizej uz meþu, parunâ ar kokiem, bûs tas pats efekts!
Re: ko isti gaidit no psihologa?
09.02.2008 12:25
..nja...gedroiciò, atkal gvelz glupîbas...it sevisíi par kokiem...meþâ efekts simtkârt lielâks...pasçdçt uz izgâzta koka stumbra, ieklausîties sevî, pabût ar sevi vienatnç noteikti daudz svçtîgâk par psihologa daudznozîmîgo klusçðanu...mazliet sentimenta, mazliet skumju, mazliet godîguma pret sevi ðajos mirkïos...
...sameklçt laiku tikai sev par "grûtu"...vieglâk aiziet pie psihologa...skumji...
Re: ko isti gaidit no psihologa?
09.02.2008 12:29
Sameklçt laiku sev- ïoti bûtiski ðajâ straujajâ laikmetâ.
vines
Re: ko isti gaidit no psihologa?
12.02.2008 22:18
bet vai shada psihologa attieksme ir normala, jusupraat..?
Re: ko isti gaidit no psihologa?
13.02.2008 00:51
...kas tad ir - psihologs???...bedre, kur ierunât, ka karalim ir çzeïa ausis...izrunâties - der...palûgt, lai palîdz iesist naglu - arî...kam citam???...nu nezi, nezi...tâtad arî uztver viòu kâ staigâjoðu aparatu, kuram pierunât pilnas ausis ar savam nevajadzîgajâm vai apgrûtinoðâm lietâm...vienkârði - nevajadzîgo sajûtu mizkaste...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2008 00:54 by madcynics.
vines
Re: ko isti gaidit no psihologa?
14.02.2008 00:00
kad cilvekam tiek maksaati 40 lati stundaa, tad arii logiski ir gaidit kaut ko no vinja, ne???? Nevis tikai to, lai mani uzklausa...
Re: ko isti gaidit no psihologa?
14.02.2008 00:44
...par ko arî nepârtraukti teitan zvaigâju...klau, labâk iedo' man...nokodîsimies mazliet...:)
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 12:06
Vai tad Tu, madcynics, koþ ar`?? :)
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 12:10
Brasilia, vai tad Tu domâ, ka viòam ir protçze? :P
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 12:18
es domaaju, ka jau 2 shuuplaades. gana vecs viirs izklausaas esam. veel resns, strupiem piksteljiem, daudz eed visko treknu...
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 12:33
Tie, kas sasnieguði 94 gadu vecumu, esot gana veselîgi...resni pirksteïi vçl neliecina par zobu stâvokli...jeb vai, Runcene, Tu domâ, ka ir kâda kopsakarîba?
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 12:48
resni pirkstelji ir resniem -> resns top, ja eed daudz saldumus (cinikjim garsho viskas nashkjiigs) -> tad parasti zobi bojaajas...

bet nu visaadi citaadi cilvis, protams, arii 94 gados var buut gana shtrams. nesen TV raadiija par vienu krievu profesoru, kas ljaudiim visas shtelles uzlabo, bezmaz jauniibu atdod, iisu fragmentinju tikai redzeeju un vairaak peec hipnozes izskatiijas, bet vechuki un tantes saakot jaunu, aktiivu dziivi... arii viskuteliigaakajos jautaajumos...
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 15:09
aizmirsu, kaa tas teiciens bija - laba cilveeka nekad nav par daudz, a cinikjis, cik zinu - tas jau labais :)

a sliktie - tiem jaavaajee :)))
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 17:12
Nu nç, tas teiciens attiecas uz visiem, mçs visi esam labie:)
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 18:22
uz mani nee - manis nav daudz:)
Re: ko isti gaidit no psihologa?
18.02.2008 22:16
...runcenît, varbût pimpa.:) garumu un apkârtmçru arî sâksi noteikt pçc rokas???...vai pirkstiem...:)
...tâ ka man labs noskaòojums, neòemðu vçrâ uzbraucienus...starp citu, zobus turu glâzç...svçtku zobus - ar zelta fiksâm un akmentiòiem - tos gan samta kastîtç...
Psihologs jau nav vainigs, ja vinjam nav ko atbildet, logiski ja cilveks jauta un pats atbild uz saviem jautajumiem.. tad logiski ka vinjam nekas cits neatliks pa pateikt "ja,ja turpini" :D Un tas atkariba cik kvalificets tas psihologs ir :D:D tiesam istas psihologs palidzees ;)
zinuzinu
Re: ko isti gaidit no psihologa?
01.03.2009 12:10
nupat guvu tādu smieklu terapiju no iepriekšējiem dialogiem, ka pieslapināju bikses!!!! Lūk, nevaig nekādus tur psihologus, sen nebiju tā smējusies- visslabākie antidepresanti!!!! :) Tā turpiniet!!!!!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 14?
Ziņa: