uzmâcîgas domas

Aizsāka roze7 

roze7
uzmâcîgas domas
15.02.2008 17:25
Sveiki!

Vai jûs necieðat no uzmâcîgâm domâm?
Kâ tikt no ðîs sçrgas vaïâ?
Medikamentus lietoju - antidepresants + klonazepams.
Re: uzmâcîgas domas
15.02.2008 18:12
tieshi kaadaaam ?
Re: uzmâcîgas domas
15.02.2008 18:55
...nu umpaci, kkâdas neveselîgas Tev tâs interesîtes...
...no kloòa ne tikai uzmâcîgas domas pa galvu maisîsies...
Re: uzmâcîgas domas
15.02.2008 23:26
madcynics nu es vnk gribu zinaat, kas kuram skaitaas uzmaaciigas domas. nekaa neveseliiga tur nav, varbuut netaa noformuleeju jautaajumu :) vnk zinu ka ir dazhi cilveeki kas jau 1dienaa to vien dara kaa domaa un runaa par to kaa 5dien un 6dien piedzersies
lapzeme
Re: uzmâcîgas domas
16.02.2008 11:47
Nezinu, vai domaats tas. Man visu muuzu ir uzmaacigas domas par naavi. Bet neko nelietoju, dziivoju un viss. Ir jau visam paari tas domu vaaks, bet ko dariit. Uz aaru neredz, esmu jautra optimiste peec skata. Kas ieksienee - taa mana dariisana. Laikam esmu pesimiste, ko tur zaales dzert, uzskatu ka taa ir mana ipatniiba un viss. Laikam velk uz VD, bet citu simptomu nav, kaa te esmu lasiijusi, tikai siis domas. Tapec vnk dzivoju-sadzivoju.
Re: uzmâcîgas domas
16.02.2008 13:09
nezinu gan, vai taas ir domas ar kuraam vajadzeetu sadziivot. taadas domas tach neljauj normaali dziivot. pie psihoterapeita neesi veersusies?
Re: uzmâcîgas domas
16.02.2008 14:01
Vai ðajâ gadîjumâ kâds garîgais Tçvs ( mâcîtâjs vai tml.) nebûtu noderîgâks? Ja cilvçks saprot, ka nâve ir tikai pâreja, tad ko tur uztraukties? Bet ko var pateikt psihoterapeits?
Re: uzmâcîgas domas
16.02.2008 15:00
tad tur ljoti jaaskataas, pie kaada gariigaa teeva iet... no viena otra var dabuut vairaak fobiju, nekaa ir bijis pirms tam.

maaciiba par iespeejamo nokljuushanu ellee tak nav atcelta un tiek laista iz Latvijas kanceleem ka uziet.
Re: uzmâcîgas domas
16.02.2008 15:10
Tas gan, Runcene:)
koriante
Re: uzmâcîgas domas
17.02.2008 11:58
man arii ir biezhi izmaaciigas domas! kad man var kaut kas notikt utt. es ljoti par to paardziivoju! un nezinu8 kaa tik ar to galaa!
Re: uzmâcîgas domas
17.02.2008 20:26
Ar mani tâpat. Pamatâ, kâ gada beigâs sâkâs tas domu virmojums, tâ nav beidzies. Dienâ neko, bet vakaros izteikti.
Disease
Re: uzmâcîgas domas
17.02.2008 22:07
Man ari katru dienu ir bailes no naves (insults, sirds mzspeja un tada gara). Man ir 18 (puisis). Sakas viss kad man bija 15. Esmu partraucis pilniba lietot arketis, lexotanil, betamax. Kad uznak sausmiga panika iedzeru 1 tableti tazepama. Mocos katru dienu.

Vainu es zinu no kaa man tas viss ir - Dators (ilga sedesana), ja es partrauktu tad lielaka dala no manam kaitem pazustu, bet ir loti gruti pamest datoru, daudz grutak neka atmest zales.:)
Re: uzmâcîgas domas
17.02.2008 23:10
nekas taa neatnjem energjiju kaa dators, sevishkji internets, ar dazhiem esmu runaajusi - tas pats.
Re: uzmâcîgas domas
18.02.2008 11:25
ES ar` mocos ar uzmâcîgâm domâm-par nâvi, slimîbâm, ka kaut kas ar tuviniekiem notiks utt...cenðos pie psihtr.to risinât
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 12?
Ziņa: