nepatika iet sabiedrîbâ

Aizsāka Ciba 

Ciba
nepatika iet sabiedrîbâ
19.02.2008 12:53
Ikdienas darbs saistîts ar saskarsmi ar cilvçkiem. Bet brîvdienâs man negribas nekur iet. Mâjâs stundâm varu tîrît, berzt, vârît ìimenei çst. Nekur negribu iet. Pat uz tirgu riebjas iet. Ja jâiet uz kâdu sarîkojumu, man tas tik ïoti nepatîk, ka sâku domât, vai tas nav kâds nervu slimîbas simptoms.
Re: nepatika iet sabiedrîbâ
19.02.2008 13:06
Man ir pilniigi tas pats. Es juutos atpuutusies, ja pavadu briivdienas maajaas. Man arii nepatiik ne iet uz kafeiniicaam, ne klubiem, ne ciemos.t.t. labaak seezu viena maajaas. Un starp citu man darbs arii saistiits ar cilveekiem :)
Re: nepatika iet sabiedrîbâ
19.02.2008 13:16
kaut kaa tachu ir jaaatjaunojas. cilveeki izsuuc ne pa jokam.

probleema, kaa zinaams, ir tikai tad, ja tas uztrauc. Ciba, cik manaams, tomeer raizeejas. jautaajums -- kaapeec?
Re: nepatika iet sabiedrîbâ
19.02.2008 13:26
Vispâr jau tas ir labi, ja cilvçks jûtas labi pats ar sevi. Mani arî ikdienas sarunas izsûc, un es labprât atpûðos viena:)
..veel kaadc iemesls, kaapeec vareetu rasties sjaada situaacija vareetu buut, ka pati sev nepatiic...vai kaa tagad populaari ir teikt--nemiili sevi....man ar taa ir...ja juutos, ka neesmu pietiekami laba, pietiekami skaista, ka nav ko vilkt muguraa(tradicionaali), tad nekur negribas iet, neko negribas dariit...juutos kaa peleekaakaa no peleekajaam....uhhh...viss tas ir psihologjiski....no taa viss saakas....
G.
Re: nepatika iet sabiedrîbâ
26.02.2008 14:16
Jâbrînâs, kur un kâ tikai cilvçki neizdomâ sev slimîbas esam. Sviests.
Re: nepatika iet sabiedrîbâ
26.02.2008 14:42
Tas ir tâpçc, ka cilvçki nez kâpçc ir iedomâjuðies, ka visiem jâbût vienâdiem :)
Ciba
Re: nepatika iet sabiedrîbâ
26.02.2008 17:12
Var jau bût.... man vîrs pârmet, ko es var kvernçt mâjâs, neviens pie mums nenâk (nu tâ jau nemaz nav...)... tikai viòð ir tâds, kas gûst prieku ejot uz tirgu, runâjoties ar cilvçkiem, komunicçjot, bet es gribu mieru, mieru, mieru...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 24?
Ziņa: